ثبت خواهان افزایش در Luzerne County پس از آخرین انتخابات ریاست جمهوری اولیه

Category: تایمزلیدر No comments


 A growth in registered Republicans continues in Luzerne County. File photo

رشد در ثبت نام جمهوری خواهان همچنان در Luzerne County است.

فایل عکس

در مقایسه با آخرین اولیه ریاست جمهوری چهار سال پیش Luzerne County در حال حاضر 10,754 بیشتر جمهوری خواهان و 443 کمتر دموکرات ها با توجه به آخرین وضعیت ثبت نام آمار.

این شهرستان همچنین افزود 5,536 رای دهندگان ثبت نام مستقل و یا تحت دیگر یا هیچ حزب پس از مارس 2016.

این تغییرات یک تصویر لحظهای نتیجه های جاری ثبت نام جدید حزب تغییرات و رای دهندگان حذف به علت مرگ و میر و یا جابجایی.

منطقه سیاسی اساتید تا حد زیادی نسبت ثابت خواه منجر به پیری جمعیت شهرستان است که در حال تبدیل شدن بیشتر محافظه کار است.

اگر چه جمهوری خواهان همچنان به رشد در تعداد اینجا دموکرات ها هنوز هم نگه دارید و موقعیت غالب.

با 105,044 دموکرات و 79,357 جمهوری خواهان در حال حاضر ثبت نام شکاف بین دو طرف است 25,687.

اما شکاف بین دو طرف شده است کاهش برای سال بود و حدود 48,000 در سال 2011.

به طور کلی شهرستان را در زمان ثبت نام تعداد نشان می دهد وجود دارد 210,506 رای دهندگان که شامل 26,105 که دموکرات ها و یا جمهوری خواهان دولت گفت.

در آن زمان از مارس 2016 اصلی این شهرستان تا به حال 194,659 ثبت نام رای دهندگان: 105,487 دموکرات 68,603 جمهوری خواهان و 20,569 که کارش و یا در دیگر احزاب است.

نهایی شمارش تغییر خواهد کرد چرا که ساکنان هنوز هم می توانید ثبت نام برای رای دادن در اولیه که دولت نقل مکان کرد و از آوریل 28 ژوئن 2 با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

کسانی که ثبت نام برای رای دادن در اولیه باید انجام دهید ممکن است 18.

بدون اجازه دولت برای از بین بردن فرد در رای گیری میان coronavirus نگرانی, شهرستان, مدیر, C. David Pedri است اقدام قصد دارد به جای بسیاری از 150 رای گیری در مکان های با کمتر از آنهایی که بزرگتر بر ژوئن 2 و مرحله ارتقاء گزینه ای برای ثبت نام رأی دهندگان برای رأی گیری از طریق پست.

آخرین مهلت برای ثبت نام رای دهندگان برای درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای است 5 بعد از ظهر مارس 26 و بیش از 15000 درخواست آراء به تاریخ.

رای دهندگان دیگر مجبور به استناد به یک دلیل به استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری تحت اصلاحات مورد تایید قانونگذاران ایالتی قبل از همه گیر.

پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های کاربردی نوشته شده در شهرستان در سایت www.luzernecounty.org.

این شهرستان همچنین قصد دارد تا استفاده از دولت و بودجه فدرال برای ارسال پست الکترونیکی-در برنامه های کاربردی برای ثبت نام دموکرات ها و جمهوری خواهان گفت: شهرستان انتخابات مدیر شلبی Watchilla. تنها رای دهندگان در این دو طرف می تواند رای در ژوئن 2 دلیل پنسیلوانیا بسته شده است مقدماتی, او گفت:.

کسانی که با تایید پست الکترونیکی-در برنامه های کاربردی به زودی شروع خواهد شد خود را دریافت برگه های رای Watchilla گفت. اتمام برگه های رای باید بازگشت به شهرستان 8 p. m. در روز انتخابات.

نمونه اولیه رای گیری شده از طریق یک لینک در انتخابات بخش صفحه در بخش وب سایت.

Pedri گفته است او قصد دارد به مختصر شورا در محل رای گیری ترکیبات و دیگر انتخابات قصد دارد در نشست روز سه شنبه. او همچنین گفت که او به دنبال ورودی از شهرستان انتخابات هیئت مدیره است که مجموعه ای برای برگزاری یک نشست مجازی تا زمانی که ممکن است 6.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>