رئیس بانک مرکزی استرالیا می گوید اقتصاد ‘گوشه ای تبدیل شده بود اما دولت بیشتر به

Category: کارما No comments

بانک مرکزی و فرماندار می گوید اقتصاد استرالیا گذشت آن نقطه کم اما چهره یک “پر از دست انداز مسیر پیش رو” با دولت فدرال بهترین قرار داده شده برای حمایت از بهبود.

در یک سخنرانی سالانه به Anika بنیاد فیلیپ لاو با اشاره به آخرین هفته ماه ژوئن مشاغل اعداد به عنوان شواهدی وجود دارد که “ما در حال حاضر تبدیل گوشه” از لحاظ اقتصادی.

“در ماه ژوئن ساعت کار افزایش 4 درصد و تعداد افراد شاغل افزایش یافت 210,000,” او گفت:.

“با وجود این چرخش مسیر پیش رو انتظار می رود که پر از دست انداز و وجود دارد برخی از عمده crosscurrents در بازار کار در حال حاضر است.”

دکتر لاو هشدار داد یکی از کسانی که برجستگی شد بازخورد از بسیاری از کسب و کار به خصوص در ساخت و ساز و خدمات حرفه ای که گفته بودند تنها قادر به حفظ کارکنان خود را از آنجا که آنها تا به حال یک خط لوله موجود کار می کنند.

“به عنوان سفارشات جدید کاهش یافته است این خط لوله خشک کردن” او مشاهده شده است.

“اگر آن را جایگزین زودی, ساعت کار در این کسب و کار بیشتر کاهش خواهد یافت فقط در همان زمان که بخش های دیگر اقتصاد در حال بازگشت به زندگی است.”

دولت می تواند استطاعت ادامه داد: محرک

بانک مرکزی رئیس گفت: ادامه حمایت دولت مانند دولت فدرال JobKeeper و کارجویان برنامه های که امروز توسعه یافته به 2021 در یک مقیاس-پشت فرم خواهد بود لازم برای کمک به اقتصاد بهبود می یابند.

او گفت: دولت فوق العاده خوبی قرار داده شده برای ارائه این پشتیبانی ادامه داد.

“دولت استرالیا است که قادر به سرمایه گذاری خود را در بازار اوراق قرضه و آن را می توانید انجام دهید بنابراین در شرایط بسیار مطلوب” دکتر لاو گفت.

“وجود دارد افزایش تقاضا برای بدهی های دولت و دولت استرالیا قرض می تواند برای پنج سال در فقط 0.4 درصد و برای 10 سال فقط 0.9 درصد است.

“این کمترین هزینه های استقراض از فدراسیون.”

نه تنها نرخ بهره پایین, اما,,,, Dr لاو گفت: استرالیا وارد این بیماری همه گیر بسیار کم بدهی عمومی را نسبت به دیگر کشورها است.

“بدهی در تمام سطوح دولت استرالیا نسبت به اندازه اقتصاد ما بسیار پایین تر از در بسیاری از کشورهای دیگر است و به احتمال زیاد باقی می ماند,” او توضیح داد.

“بنابراین عمومی ترازنامه نیز قرار داده شده است برای صاف کردن شوک به خصوصی درآمد و حمایت از اقتصاد از طریق این بیماری همه گیر.”

هیچ درمان نگهدارنده با متادون برای استرالیا

در این زمینه Dr لاو امروز قاطعانه رد هر گونه مستقیم بانک مرکزی تامین مالی دولت فدرال را صرف به عنوان پیشنهاد شده توسط مدرن پولی نظریه (MMT).

“تامین مالی پولی از سیاست های مالی است نه یک گزینه مورد نظر در استرالیا, نه نشانی از آن نیاز به,” او گفت: وبینار مخاطبان است.

“این پیام در اینجا این است که کسی همیشه می پردازد.

“این قطعا ممکن است بانک مرکزی برای تغییر زمانی که و چگونه هزینه می شود اما ممکن است برای قرار دادن کنار دولت محدودیت بودجه به طور دائم.

“که در آن کشورهای در گذشته به دنبال برای قرار دادن کنار این محدودیت نتیجه بالا بوده و تورم است.”

دکتر لاو دوباره عنوان امکان نرخ بهره را کاهش خیلی بیشتر از زمان خود کم سابقه از 0.25 درصد است.

“شده است وجود دارد هیچ تغییر هیئت مدیره که منفی نرخ بهره در استرالیا فوق العاده بعید است,” او گفت: مخاطبان کسب و کار و اقتصاددانان بسیاری از آنها کار را برای بخش بانکی است.

“ما خواندن بین المللی شواهد است که اصلی سود بالقوه از منفی نرخ رو به پایین فشار بر نرخ ارز است.

“اما منفی نرخ بهره با هزینه بیش از حد. آنها می تواند باعث تنش در سیستم مالی است که سودمند برای تامین اعتبار است.

“آنها می توانند همچنین تشویق مردم به صرفه جویی بیشتر به جای صرف بیشتر به طوری که آنها می تواند ضد تولیدی از این دیدگاه بیش از حد.

“پس از این جهت ما نیاز به در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>