قوچ تعطیل پیچیده و پس از آلن مثبت COVID-19 آزمون

Category: تایمزلیدر No comments

توسط گرگ BEACHAM

لس آنجلس (AP) — لس آنجلس قوچ خود را تعطیل مجتمع آموزشی برای تقریبا دو هفته و چند نفر را به قرنطینه رفت پس از مرکز برایان آلن آزمایش مثبت برای COVID-19 ماه گذشته.

رخی اسکات قوچ’, مدیر ارشد, پزشکی ورزشی و عملکرد روز پنجشنبه گفت که هیچ کس دیگری در قوچ’ سازمان کاهش یافته است بیمار در طول coronavirus بیماری همه گیر. آلن همچنین احساس بسیار بهتر است پس از مبارزه با بیماری ویروسی.

“تا به امروز ما هیچ دیگر مثبت آزمایش که توسط” اسکات گفت. “این چیز خوبی است که من بدست نمی هر گونه تماس های تلفنی و یا هر چیزی در مورد هر کسی بیمار شدن و یا احساس علائم که فوق العاده است. همه در حال انجام کار خود را و انجام علت سعی و کوشش و اجتماعی فاصله.”

قوچ’ مجتمع آموزشی دوباره باز این هفته برای برخی بازیکنان و پرسنل زیر مناسب و دستورالعمل های ایمنی. آلن تا به حال شده است با استفاده از قوچ’ مجموعه آخرین ماه خود را برای توانبخشی خود را جراحی ترمیم زانوی چپ که نگه شروع مرکز طرد برای نهایی هفت بازی از فصل گذشته.

آلن تنها قوچ بازیکنی که تست شده برای این ویروس با توجه به اسکات که گفت قوچ هستند و تنها کارکنان تست که علائم نشان می دهد. آلن گفت: Fox Sports که حس خود را از بو و طعم را تحت تاثیر قرار, اما او در بیمارستان بستری است.

“او علايم سنگین نیست و در همه,” اسکات گفت. “او بسیار خوب است که خبر خوبی برای شنیدن دلیل این که شما می شنوم که بسیاری از چیزهای مختلف است.”

آلن یک چهارم-دور کردن از ایالت میشیگان شد که قوچ’ شروع مرکز در فصل گذشته. او در انتظار به سر نقش این فصل پس از دوره نقاهت بعد از آسیب دیدگی زانو.

آلن اولین NFL بازیکن به اذعان تست مثبت برای COVID-19. New Orleans Saints مربی شان Payton همچنین گفت که او بهبود از بیماری و لس آنجلس شارژر گفت: بی نام از اعضای سازمان خود را تا به حال تست مثبت است.

قوچ نمی آشکار تست مثبت تا زمانی که آلن به صحبت کرد Fox Sports در مورد بیماری خود را.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>