کوئینزلند به پلیس $2.5 b GST درآمد سوراخ به عنوان بدهی دولت بالن

حداقل $2.5 میلیارد دلار خواهد بود محو از کوئینزلند سهم GST درآمد در سراسر 2019-20 و 2020-21 سال مالی خزانه دار کامرون خروس نشان داده است.

آقای دیک گفت: خزانه داری فدرال به روز رسانی در پنجشنبه اولین فرصت را به یاد بگیرند که چقدر پول دولت را از دست بدهند.

“برای Queensland, فوری ترین تاثیر را از این صبح امروز اعلام کرد که در سهم ما از GST درآمد” آقای دیک گفت.

“ما پیش بینی است که با سقوط در تقاضا در اقتصاد عمومی که GST خواهد به طور قابل توجهی سقوط و بازگشت به کوئینزلند خواهد به طور قابل توجهی سقوط اما این اولین بار است که فرصت ما امروز به این اعداد و ارقام.

“در بالا از کاهش بیش از 1 میلیارد دلار در دولت مالیات و حق امتیاز است که اتفاق افتاده در نیمه دوم 2019-20 سال مالی این کشورهای مشترک المنافع نوشتن فراز معنی است که برای 2019-20 Queensland خواهد شد که کسری بودجه در سفارش $5.9 میلیارد دلار.”

آقای دیک گفت: کسری بودجه خواهد رشد به 8.4 میلیارد دلار رسید در 2020-21.

“در حالی که هدف ما این است که برای بازگشت به تعادل در سراسر جلو برآورد قرار دادن یک شماره است که در این فرار اقتصادی زمان بسیار مشکل است,” او گفت:.

آن را دشوار است به دقت اشاره کردن دقیقا چقدر بدهی دولت رشد کرده است.

آقای دیک گفت: با استفاده از اندازه گیری های کلی دولت-بخش ناخالص بدهی برای 2019-20 مالی در سال است که رقم حدود 43.8 میلیارد دلار رسید.

در ماه ژوئن 2021 که شکل خواهد رسیدن به $59.4 میلیارد دلار است.

قبل از شروع این بیماری همه گیر همان کسانی که اقدامات پیش بینی شد در $38 میلیارد دلار به پایان 2019-20 و $42.7 میلیارد 20-21.

با توجه به خزانه COVID-19 بحران تا به این ترتیب اضافه شده اضافی $16.7 میلیارد دلار به کوئینزلند را بدهی.

“من می دانم که برخی از مردم در کوئینزلند منحصر به فرد هستند و آنها ترجیح می دهند متفاوت اندازه گیری بدهی من با استفاده از ناخالص بدهی دولت به این دلیل است که اندازه گیری مورد علاقه مشترک المنافع و فرماندار بانک مرکزی استرالیا” آقای دیک گفت.

‘سخت ترین موقعیت خارج از زمان جنگ

آقای دیک گفت: نیمی از کوئینزلند دولت بدهی های نشسته بر روی کتاب های دولتی و شرکت های دولتی شرکت های بزرگ.

او گفت که در حالی که دولت نمی تواند از نظر مالی بهبود می یابند تا زمانی که یک واکسن داشت COVID-19 او برنامه ریزی برای 3 میلیارد دلار صرفه جویی بیش از این جلو برآورد به عنوان یک بدهی متلاشیکننده اندازه گیری.

“چه اتفاقی افتاد در ویکتوریا تاثیر خواهد گذاشت در همه حوزه های قضایی و بنابراین ما نیاز به کمک به آنها را از مشکل آنها در همه ما باید منافع مقرره در آن است.

“این سخت ترین موقعیت کشور ما شده است و در خارج از زمان جنگ وجود دارد بدون شک در مورد آن است.”

سایه خزانه دار Tim فرمانده با استفاده از اندازه گیری برای کل-غیر دولتی بخش بدهی است که در حال حاضر $100.1 میلیارد دلار است.

“است که یک $17 میلیارد فوران چاه نفت از دسامبر سال گذشته افزایش بهره لایحه برای Queensland, مالیات دهندگان و قرار دادن فشار اضافی بر ما رتبه بندی اعتباری” آقای فرمانده گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im