کوئینزلند لیورپول شکست نخورده ماندن در سوپر راگبی AU با 31-24 پیروزی غربی نیروی

کوئینزلند unblemished شروع به سوپر راگبی AU ادامه داد: پس از برگزاری غربی نیروی 31-24 در هیجان مسابقه در بریزبن Lang پارک.

یک قطره هدف در 78 دقیقه توسط Reds پنج هشتم جیمز اوکانر به میزبان برخی از فضای تنفس با نیروی قادر به پیدا کردن یک تبدیل سعی کنید به بازی به سوپر زمان.

نیروی دوباره خاموش کردم برای شروع پرواز تکرار تلاش های خود را در برابر Waratahs هفته گذشته با عجله به 14-0 منجر شود.

جوان پر پشت جک مک گرگور برای اولین بار در سراسر قبل از یکی دیگر از سابق کوئینزلند دانشآموز بایرون Ralston گل اول از دو تلاش می کند برای شب.

اما سه تلاش می کند در عرض 20 دقیقه رو قرمز در مبارزه.

اوکانر در بر داشت قرمز, فاحشه عالی, Brandon Paenga-Amosa کمین کردن گسترده برای دریافت نمره خود را ساعتی بیش در دقیقه 18.

کامل-بازگشت سرباز کمپل ساخته شده بیشتر از یک شکارچی Paisami شکستن و سپس سرپا نگه داشتن Taniela Tupou rumbled بیش از یک lineout پس از یک اوکانر 50-22 و پا زدن.

که به لیورپول 21-14 سرب یک مزیت آنها نگاه مانند آنها را به دو نیمه قبل از Ralston ره و زد 80 متر به لمس کردن در دقیقه 38.

Daugunu عبور از پنج دقیقه به نیمه دوم اما Paisami شد و سپس زرد زده برای یک نکته مقابله به ترک لیورپول یک بازیکن پایین.

نیروی در زمان استفاده با اندرو آماده عبور در دقیقه 69 به راه اندازی یک ناخن جویدن در پایان برساند اما آنها دوباره سقوط کرد.

لیورپول در حال حاضر دو برد و یک تساوی پس از سه دور.

آنها ضرب و شتم Waratahs در باز کردن سوپر راگبی AU مطابقت در زبان پارک دو هفته پیش کشید و با شورشیان در Brookvale بیضی آخرین شب جمعه.

AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im