ملکه الیزابت دوم علائم 94 تولد بدون هیاهو

Category: تایمزلیدر No comments

لندن (AP) — بریتانیا مشخص شده ملکه الیزابت دوم 94 تولد با سکوت سهشنبه به عنوان ملت در مستند در میان COVID-19 همه گیر forgoes معمول اسلحه سلام و زنگ زنگ.

با هزاران نفر مرده در میان شیوع پادشاه تصمیم گرفت که جشن نمایش نظامی شلیک مناسب نخواهد بود. و نه وجود دارد خواهد بود یک جشن هیاهو و غوغا کردن زنگ در کلیسای وستمینستر به عنوان کلیسا که در آن ملکه ازدواج کرده بود و تاج در حال حاضر بسته شده است.

خانواده سلطنتی را به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری تصاویر الیزابت او به عنوان مشخص شده به مناسبت — اما در همراهی با اجتماعی, فاصله, قوانین وجود دارد هیچ بازدیدکننده داشته است.

شاهزاده هری و همسرش مگان پیوست توسط پسر خود مورچه Mountbatten-ویندزور برگزار شد, تماس تصویری با به آرزو تولدت مبارک. دیگر اعضای خانواده نیز انتظار می رود به تلفن و تماس تصویری پادشاه خصوصی خود را برای ارائه پیام های تولد.

خانواده سلطنتی نیز به اشتراک گذاشته شده خصوصی پادشاه را به عنوان یک شاهزاده خانم جوان. مجموعه سلطنتی اعتماد بایگانی فیلم نشان داد الیزابت بازی در بالا و پایین رفتن و در یک باغ با خواهر, خواهر اواخر شاهزاده خانم مارگارت.

ملکه روز با همسرش دوک ادینبورگ 98 در قلعه ویندسور در برکشایر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>