امیدوار کننده آکسفورد coronavirus واکسن بی خطر است می توانید سیستم ایمنی بدن, نتایج اولیه نشان می دهد

یک COVID-19 واکسن توسعه یافته توسط دانشمندان در دانشگاه آکسفورد امن است و تولید پاسخ ایمنی در مراحل اولیه آزمایش های بالینی در سالم داوطلبان نتایج اولیه می گویند.

این واکسن به نام AZD1222 و تحت توسعه توسط AstraZeneca و دانشمندان در آکسفورد ندارم هر گونه عوارض جانبی جدی و بدستآمده آنتی بادی و سلول T پاسخ های ایمنی با توجه به نتایج آزمایش در مجله لانست منتشر شده مجله پزشکی.

“ما امیدواریم که این بدان معنی است که سیستم ایمنی بدن را به یاد داشته باشید این ویروس به طوری که ما واکسن محافظت مردم برای یک دوره طولانی” مطالعه منجر نویسنده اندرو پولارد از دانشگاه آکسفورد گفت.

“ما نیاز به تحقیقات بیشتری قبل از ما می توانیم تایید واکسن به طور موثر محافظت در برابر SARS-CoV-2 (COVID-19) عفونت و برای چه مدت هر گونه حفاظت طول می کشد,” او گفت:.

AstraZeneca را در میان پیشرو واکسن نامزدها در برابر COVID-19 که ادعا کرده بیش از 600,000 زندگی در سراسر جهان در کنار دیگران در اواسط و اواخر مرحله کارآزمایی بالینی است.

این شامل عکس های توسعه یافته توسط چین Sinovac تراریخته دیگری از دولت متعلق به شرکت چینی Sinopharm و یکی از ما بیوتکنولوژی شرکت مدرن.

AstraZeneca امضا توافق نامه با دولت ها در سراسر جهان به تامین واکسن باید آن را اثبات موثر و به دست آوردن تصویب قانونی.

این شرکت گفته است که نمی خواهد به دنبال سود حاصل از واکسن در طول بیماری همه گیر.

محققان گفت: این واکسن باعث عوارض جانبی جزئی بیشتر از گروه کنترل است اما برخی از این می تواند با کاهش مصرف پاراستامول با هیچ عوارض جانبی جدی از واکسن.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im