حق بیمه برای ‘آشغال بیمه’ فرسایش فوق العاده انداز و امنا مسئول

بیمه بازنشستگی است که کسب و کار تولید میلیاردها دلار از یک سال حق بیمه.

این سیاست ها به طور خودکار متصل به superannuation funds برای افراد 25 ساله و بیش و پول تنها متوقف می شود اگر آنها به طور فعال تصمیم به لغو.

در حالی که شرکت های بیمه می گویند این سیاست ها ارائه صلح از ذهن و حمایت مالی زمانی که همه چیز به شدت اشتباه است هزاران نفر از مشتریان خود را از یک دیدگاه متفاوت است.

کارولین جنکینز یکی از آنها است. او گفت: ABC او در حال مبارزه با یک بیماری جدی و یک شرکت بیمه به دلیل خودداری از پرداخت در صندوق بازنشستگی کل و از کار افتادگی دائم (TPD) را پوشش میدهد.

Carolyn Jenkins at home on her phone.
کارولین جنکینز شده است قادر به کار برای سال گذشته اما محروم شده است در مجموع و از کار افتادگی دائم پرداخت.(عرضه شده: کارولین Jenkins)

“آنها واقعا نمی بینید که وجود دارد یک فرد در پشت این تصمیم آن را فقط “آه خوب, ما فقط مهر آن را ندارد’,” او گفت:.

خانم جنکینز یکی از حدود یک و نیم میلیون استرالیایی با یک TPD سیاست که گروه های مصرف کننده و تنظیم کننده های مالی هشدار می دهند به احتمال زیاد به یک اتلاف پول است.

این سیاست آمده است که با آنچه شناخته شده به عنوان فعالیت های روزمره زندگی (ADL) آزمون با موانع آنقدر زیاد است که نزدیک به دو سوم از برنامه های کاربردی هستند را رد کرد.

“این افراد در حال پرداخت حق بیمه به صورت اساسا آشغال بیمه و این حق بیمه کاهش بازنشستگی پس انداز” توضیح رگولاتور ASIC ارشد بیمه اجرایی اما کورتیس.

آزمون طراحی شده برای شکست

فعالیت های روزانه و زندگی آزمون است که به عنوان نام نشان می دهد, یک آزمایش برای دیدن اگر شما می توانید اصول اولیه مانند راه رفتن خود را بشویید استفاده از توالت ،

شما باید به شدت معلول به شکست, که بدان معنی است که بسیاری از مردم که ممکن است قادر به کار کردن با این وجود نمی توانید پرداخت خود را بیمه.

که افزایش نقش فوق العاده صندوق امنا.

قانون آنها را ملزم به عمل در بهترین منافع خود را به صندوق, اعضای, اما وکلا می گویند بسیاری از آنها غفلت در وظیفه.

“آنها هرگز از توافق برای ورود به یک سیاست است که فعالیت های روزانه در آن زندگی می کنند چرا که به وضوح در بهترین منافع اعضا گفت:” کارل Mickels از فرث را Superannuation وکلا.

Carl Mickels from Firth's Superannuation Lawyers seated, wearing a suit, talking on the phone.
وکیل کارل Mickels می گوید امنا هرگز نباید شامل یک سیاست بیمه است که برای فعالیت های روزانه آزمون در اعضای خود را فوق العاده بودجه.(عرضه می شود: فرث را Superannuation وکلا)

ASIC به طور خاص به Westpac و Asteron که استفاده می شود Suncorp به عنوان دو شرکت با بیشترین کاهش نرخ.

گروه مصرف کننده انتخاب می گوید آمپر و AON نیز شکل برجسته به عنوان نه برای سود از جمله Intrust کار اتحادیه های تعاونی و عانه بخش فوق العاده.

صلیب فروش تا حد زیادی مقصر

Superannuation امنا انجام کار خود را در جلو و مرکز در بانکداری سلطنتی کمیسیون در سال 2018 است.

“این بود بخصوص که در آن صندوق بازنشستگی بود و درگیر شدن در بیمه خود را با شرکت های بزرگ وابسته است و خود را در خانه بیمه بازو” به یاد می آورد جاش Mennen از موریس بلکبرن وکلا.

در دیگر کلمات عبور-فروش محصولات – و این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است به کارولین جنکینز او MLC فوق العاده و MLC بیمه.

بانکداری و خدمات مالی سلطنتی کمیسر Kenneth Hayne خلاصه آن نوع از یکپارچه سازی شبیه به این:

تمام بانک های بزرگ و آمپر باید متعلق به شرکت های بیمه و حتی اگر برخی از آنها به فروش می رسد آنها هنوز هم بسیار نزدیک روابط است.

“یک شرکت بیمه همیشه با صندوق بازنشستگی است که آن را از لحاظ اقتصادی گره خورده با طریق شاید شرکت مادر یا هر” مشاهده وکیل کارل Mickels.

Superannuation امنا می گویند که آنها شنیده ام پیام.

“Superannuation وجوه مصرف این بسیار جدی و به دنبال تغییر پس وجود دارد بسیاری از منابع مالی که در روند دوباره مذاکره خود قرارداد بیمه اوا گفت:” Scheerlinck مدیر عامل موسسه استرالیا از بازنشستگی امنا.

در این هفته خدمات مالی شورای, که نشان دهنده, برای سود فوق العاده وجوه و زندگی بیمه اعلام کرد که به طور موقت مقررات برای جلوگیری از کارگرانی که شغل خود را از دست یا ساعت با توجه به COVID-19 سقوط بر روی ADL بود تمدید شده است از پایان ماه سپتامبر به درخواست به ادعای بیماری و آسیب پایدار قبل از 1 ژانویه تا سال 2021.

COVID-19 به احتمال زیاد به بدتر شدن مشکل

امنا خواهد بود در انظار انتظار می رود با افزایش مسائل روانی ناشی از COVID-19.

برای نزدیک به نیم میلیون نفر در یک TPD ادعا ناشی از آن می تواند نشان می دهد پوشش خود را به طور موثر بی ارزش است.

“افرادی که بیماری روانی صرفا به عنوان یک دلیل برای آنها کاملا غیر فعال هیچ شانسی, به دلیل فعالیت های زندگی روزانه مورد نیاز” اظهار داشت کارل Mickels.

آقای Mickels گفت: در بسیاری از موارد امنای نمی پرسیدن سوال سخت از شرکت های بیمه برای حفاظت از منافع اعضاء.

اما امنا می گویند آن است که اعضای که باید به پرسیدن سوال.

“اکثریت قریب به اتفاق بازنشستگی اعضای دیگر درگیر با خود را فوق العاده صندوق گفت:” Ms Scheerlinck.

ASIC است و هشدار تعهد است امنا به دنبال کردن سیاست های بهتر برای اعضای خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im