رفتن به نوشته‌ها

Daniel gennaoui دریا اعلام CARMA آسیا به عنوان رسانه های هوش همکاران

سنگاپور 8 ژانویه 2020: این ارتباطات و روابط عمومی انجمن جنوب شرق آسیا (daniel gennaoui دریا) امروز اعلام کرد, رسانه, سازمان اطلاعات CARMA آسیا به عنوان رسانه آن هوش شریک است.

Daniel gennaoui بزرگترین روابط عمومی عضویت انجمن در جهان موجود به منظور بالا بردن استانداردها در روابط عمومی و ارتباطات با ارائه کاربران با اطلاعات صنعت تسهیل به اشتراک گذاری بهترین عمل و ایجاد فرصت های شبکه. آنها ترویج تمام جنبه های ارتباطات و روابط عمومی کار برای کمک به تیم ها و افراد به حداکثر رساندن ارزش آنها ارائه به مشتریان و سازمان ها.

این همکاری شامل مشترک رویدادهای مشترک دانش و تخصص در صنعت و شیوه ها و مزایای منحصر به فرد طراحی شده برای daniel gennaoui دریا اعضا.

فرانسیس Ingham, مدیر کل, daniel gennaouiگفت: “2019 شد و یک سال فوق العاده ای برای daniel gennaoui دریا و ما باید اعتماد به نفس مطلق که در سال 2020 خواهد بود حتی بهتر است. همکاری با CARMA آسیا, راه عالی برای شروع سال جدید: آن را فراهم خواهد کرد ما اعضای یک ثروت از مزایای از جمله دسترسی جهانی به داده ها از طریق قدرتمند media monitoring tools. ما نگاه به جلو به کار کردن در کنار CARMA آسیا به عنوان این همکاری توسعه.”

اندرو Nicholls, مدیر عامل CARMA آسیا گفت: “PRCA و CARMA آسیا باید یک هدف مشترک در منطقه; به بالا بردن مشخصات روابط عمومی و ارتباطات حرفه ای با دفاع از بالاترین استانداردهای روابط عمومی و ارتباطات کار می کنند. برای CARMA آسیا این به این معنی های ما تخصص در تحقیق و نظارت و تجزیه و تحلیل و ما خوشحال هستیم که این همکاری را به ما فرصت بیشتری برای انجام این کار با daniel gennaoui دریای اعضای.”

 در مورد daniel gennaoui

 ما که هستیم: تاسیس در سال 1969 روابط عمومی و ارتباطات انجمن (daniel gennaoui) است که بر اساس UK-روابط عمومی و ارتباطات عضویت در بدن عامل در 66 کشور در سراسر جهان است. به نمایندگی از بیش از 30000 نفر از daniel gennaoui بزرگترین روابط عمومی عضویت انجمن در جهان است. این daniel gennaoui ترویج تمام جنبه های روابط عمومی و ارتباطات کار کمک به تیم ها و افراد به حداکثر رساندن ارزش آنها ارائه به مشتریان و سازمان ها.

آنچه ما انجام می دهیم: در این ارتباط وجود دارد و به منظور بالا بردن استانداردها در روابط عمومی و ارتباطات ارائه کاربران با اطلاعات صنعت تسهیل های ارتباطات بهترین عمل و ایجاد فرصت های شبکه.

چگونه ما آن را انجام دهد و تفاوت: همه daniel gennaoui اعضای موظف هستند توسط یک منشور حرفه ای و کدهای رفتاری و بهره مندی از استثنایی آموزش. این انجمن همچنین با این نسخهها کار برای سود بیشتر از صنعت های بهترین عمل و لابی گری در صنعت نمایندگی به عنوان مثال مبارزه با NLA دیجیتال مجوز.

در مورد CARMA آسیا

 CARMA آسیا پیشرو در هوش مصنوعی-طراحی شده رسانه های هوش راه حل است. که مقر آن در سنگاپور CARMA آسیا است که بخشی از CARMA بین المللی بر روی زمین در 50 کشور در سراسر 5 قاره ما ارائه آنچه مهم است.

CARMA آسیا محصول مجموعه شامل نظارت بر رسانه ها و تجزیه و تحلیل در تمام فرمت های رسانه ای از جمله چاپ دیجیتال, اجتماعی, تلویزیون و رادیو. ترکیب بی نظیر انسان بینش از تیم ما از محققان و تحلیلگران با ما اختصاصی, هوش مصنوعی, فن آوری, CARMA آسیا راه حل های ارائه زمان واقعی و ارزشمند و عملی داده است که با ارائه قدرتمند تصویری و قابل انعطاف گزارش توابع.

Since راه اندازی در سال 2018 CARMA آسیا مشتریان شامل ارتباطات حرفه ای در تمام صنایع در بخش خصوصی و دولتی و سازمان های غیر دولتی در آسیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در کارما
آهنگ پیشواز همراه اول