جستجوی پلیس در نزدیکی Maddie McCann مظنون خانه

Category: کارما No comments

پلیس در آلمان آغاز کرده اند جستجو یک سهم در نزدیکی هانوفر به عنوان بخشی از ادامه تحقیقات مربوط به ناپدید شدن دختر بریتانیا مادلین مک کین عمومی دادستانی گفته است.

مادلین ناپدید شد 13 سال پیش از یک آپارتمان در پرتغال در حالی که خانواده اش vacationed در شهر ساحلی Praia da Luz.

او فقط سه سال از زمانی که او رفت از دست رفته.

جولیا مایر سخنگوی دادستانی در براونشوایگ تایید رسانه های محلی گزارش می دهد که پلیس تا به حال شده است در باغ طرح سایت از دوشنبه.

آنها شده اند با استفاده از بیل در سایت و معتاد به انفیه سگ مورد استفاده قرار گرفت بر این اساس اما پلیس هنوز توضیح داد که دقیقا دنبال چه چیزی هستند.

مقامات آلمانی گفت: در ماه گذشته آنها را شناسایی کرده اند یک مرد 43 ساله آلمانی انسان شناسایی شده در رسانه های محلی به عنوان مسیحی ب — به عنوان یک مظنون در McCann مورد و در حال تحقیق از او را به ظن قتل است.

وی که در حال حاضر در زندان در آلمان صرف سالها در پرتغال از جمله در پریا دا لوز در زمان ناپدید شدن مادلین و دارای دو اعتقادات قبلی برای “تماس جنسی با دختران” مقامات گفته اند.

ماه گذشته دادستان های آلمان گفت: آنها تا به حال شواهد مادلین مرده بود اما نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد که در آن مسیحی B تا به حال زندگی می کردند به طوری که آنها می تواند جستجو برای بدن است.

هانس کریستین Wolters از براونشوایگ عمومی دادستانی همچنین گفت که او نمی باید شواهد کافی در حال حاضر برای مظنون به رفتن به دادگاه.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>