پلیس: مست زن سست عنصر افسر در ناحیه تناسلی

Category: تایمزلیدر No commentsLARKSVILLE — یک مست زن سست عنصر یک افسر پلیس در ناحیه تناسلی و حفر ناخن های خود را به ران او در طول یک اختلاف در هوشیاری خانه در شرق خیابان برادوی در شب چهارشنبه.

آماندا لین James, 30, آدرس ذکر شده به عنوان بی خانمان شد arraigned بر اتهامات او در برابر دستگیری هنگامی که پلیس اقدام به حذف او از خانه فقط قبل از 9:30 p. m.

پلیس در پاسخ به این خانه زمانی که جیمز حاضر به ترک زمانی که او نشان داد تا مست در نقض قوانین مجلس با توجه به سوابق دادگاه.

جیمز گفته می شود ضرب دیده بر روی درب و آسیب پرده پنجره و گفت که او نمی روم.

پلیس گفت: James تا به حال بوی یک نوشیدنی الکلی و باعث اختلال در خارج از دادگاه پرونده می گویند.

کارکنان در هوشیاری خانه ارائه شده به جای جیمز در یک متل.

پلیس گفت: James شد بیشتر مخل و با تلاش افسران kneeing یک افسر در اندام تناسلی و حفر ناخن های خود را به افسر ران باعث آسیب سوابق دادگاه می گویند.

جیمز حاضر به رفتن به رزمناو کشیده و پاهای او را و در نتیجه در افسران حمل خود را.

پلیس گفت: James منتقل شد به یک بیمارستان محلی پس از او گله و شکایت از داشتن یک حمله اضطراب.

جیمز بود arraigned شنبه به اتهام ساده حمله و مقاومت در برابر دستگیری مبارز, تجاوز, رفتار آشوبگرانه و مستی. او در زندانی در Luzerne County, Correctional Facility برای عدم $1,000 به قید وثیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>