پنس را می گوید او غافل از ماسک سیاست در طول بازدید

توسط جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — کارن پنس از معاون رئیس جمهور مایک پنس در دفاع از تصمیم خود در سفر اخیر خود به کلینیک مایو گفت او غافل از بیمارستان coronavirus سیاست تا پس از او باقی مانده است.

در ظاهر در Fox News Channel در صبح روز پنج شنبه خانم پنس گفت: معاون رئیس جمهور بود و پس از مشاوره کارشناسان پزشکی و تا به حال در نظر گرفته شده برای توهین به هر کسی. پنس مانند دیگر مقامات ارشد کاخ سفید, کارکنان, تست شده است برای حداقل یک بار در هفته.

“ما به عنوان کارشناسان پزشکی ما گفت: با پوشیدن یک ماسک شما مانع از گسترش این بیماری است. و دانستن است که او نمی باید COVID-19 او نمی پوشیدن یک” خانم پنس گفت:, و اضافه کرد که آن “بود و در واقع پس از او سمت چپ کلینیک مایو که او در بر داشت که آنها تا به حال یک سیاست از همه درخواست برای پوشیدن ماسک.”

“بنابراین شما می دانید کسی که مشغول به کار در کل این نیروی کار برای بیش از دو ماه است نه کسی که انجام داده اند چیزی به توهین به هر کسی و یا هر کسی صدمه دیده است و یا هر کسی را بترساند” او گفت:.

کلینیک مایو به حال توییتی — پس از آن حذف شده — که آن را به حال به اطلاع معاون رئیس جمهور از آن “پوشش سیاست قبل از ورود خود را.”

“مایو مشترک پوشش با سیاست های معاونت دفتر” سیستم مراقبت های بهداشتی بعد از آن گفت: در پاسخ آن.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که آمریکایی ها پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر دشوار است برای حفظ, از جمله در سوپر مارکت ها به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.

پنس تور کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا در روز سه شنبه. فیلم این دیدار را به او نشان داد ماسک-کمتر به عنوان او با یک کارمند که در حال بهبود از ویروس در بازدید از آزمایشگاه که در آن مایو انجام coronavirus آزمون و در یک میزگرد بحث و گفتگو در مایو را coronavirus تست و برنامه های تحقیقاتی.

پنس در توضیح تصمیم خود که روز به تاکید است که او شده است اغلب تست شده برای ویروس.

“به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده من تست شده برای coronavirus به صورت منظم و هر کس که در اطراف من است آزمایش برای coronavirus” پنس گفت. “و از آنجا که من نمی باید coronavirus من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من به اینجا قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی مراقبت های بهداشتی پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند” متشکرم.””

اما حتی با یک ماسک پنس می شده اند قادر به نگاه کارکنان مراقبت های بهداشتی در چشم چون تنها پوشش بینی و دهان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفته او قصد پوشیدن یک زمانی که CDC توصیه پرده برداری شد. و اکثر کارمندان ارشد به دنبال خود منجر حداقل زمانی که آنها در کاخ سفید است.

افرادی که وارد کاخ سفید پیچیده را حرارت گرفته شده و کسانی خواهد شد که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور داده می شود سریع COVID-19 آزمایش برای اطمینان از آنها نیست عفونی.

کارکنان ارشد نیز داده می شود و آزمون در یک نورد اساس به طوری که عفونت به سرعت شناسایی شده است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ. آن را نیز آلوده کرده است بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده و بیش از 60 ، 000 فوت کرده اند با توجه به .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de