Panthers برو بالا با برنده بیش از کابوی ها Sharks, ضربت رزمندگان

Category: کارما No comments

ناتان Cleary اراده کرده است پنریته به بالای نردبان پس از منجر تیم خود را به unconvincing 22-10 برنده شدن بیش از یک دلیر شمال کوئینزلند.

کابوی بودند آماده به جلو و یکی از ناراحتی فصل زمانی که پاریس Daejarn Asi به سمت خود سرب در اوایل نیمه دوم در روز یکشنبه.

اما بدیهی کشیده پنریته به پیروزی با یک سری از الهام بخش دفاعی بازی می کند, از جمله jolting به ضرب گلوله کابوی کرگدن کوئن هس و یک فلش از حمله به سحر و جادو.

22 ساله نیز ذخیره تیم خود را از یک خط ترک تحصیل در اواخر مسابقه زمانی که او به ضرب و شتم دو مدافع خود را در هدف و راه اندازی خود را دوباره به میدان بازی است.

NSW دولت از مبدا ستاره تکمیل چشمگیر عملکرد فردی توسط آب بندی دو مسابقه با امتیاز انفرادی سعی کنید در آخر بازی از بازی.

نشانه نگاه شوم برای شمال کوئینزلند که پنریته مرکز Stephen کرایتون batted برای Jarome Luai به نمره در دقیقه پنجم.

در حال بارگذاری

اما این همه پلنگ قادر به جمع اوری در نیمه اول با حمله خود لکنت زبان در برابر لجبازی کابوی دفاع.

سمت خانه تا به حال تقریبا دو برابر شمال کوئینزلند 24 پخش در داخل اپوزیسیون 20 متری منطقه اما تلاش برای ایجاد فرصت های واقعی.

ناتوانی خود را به تبدیل خود را با در اختیار داشتن تنها تشویق بازدید کنندگان که رفت و نیمه وقت در سطح پس از مدتی فرد سحر و جادو از Hamiso Tabuai-Fidow.

این rookie کامل پشت ضامندار بر روی ایسان Marsters offload داخل نیمه خود را قبل از ضرب و شتم هفت مدافعان در scintillating اجرا به گوشه جنوب شرق.

آن را یکی دیگر از جوانی در Asi که به کابوی سرب پس از سر گیری, برش طریق به بی حس کردن دربسته در محیط جمعیت 2,891.

نمرات قفل شده بودند دوباره زمانی که Panthers جناح برنت Naden عبور به زودی پس از, قبل از Cleary تلاش برای الهام بخشیدن به خود طرف با متوالی بزرگ دفاعی عکس.

دوم خود منجر به خطا توسط هس و سپس تایرون ممکن است offloaded: برای کرایتون به اصلاح سرب در دقیقه 59.

شمال کوئینزلند تلاش سخت به فشار بازی به نقطه طلایی اما پنریته برگزار شد به ادعای خود را به هشتمین پیروزی خود را از افتتاح 10 بازی این فصل است.

از دست دادن برای کاوبوی مرکب فتنه جاش مک گوایر در گزارش برای یک شات در Panthers سرپا نگه داشتن جیمز فیشر-هریس در نیمه اول.

Panthers دو دین Whare (ران) و دیلن ادواردز (همسترینگ) هم نتوانست مسابقه را به پایان برساند ترک مربی ایوان Cleary با 15 بازیکن در فینال 20 دقیقه.

کوسه ها را پایین رزمندگان

یک هفته پس از تحقیر کردن و دست دادن به پنریته, کرنوللا بازپرداخت نفع رزمندگان با توجهی 46-10 پیروزی در Gosford.

فقط هشت روز قبل از آن کوسه به حال به بیرون درز 56 امتیاز اما در روز یکشنبه آنها در زمان کنترل کامل را محکوم رزمندگان خود را برای اولین بار از دست دادن رطوبت در ساحل مرکزی ورزشگاه.

An NRL player gets airborne as he flies over the goal line to score a try.
پرواز جناح Sione Katoa به ثمر رساند دو کرنوللا هشت تلاش می کند در کوسه بزرگ پیروزی رزمندگان بود.(AAP: Darren Pateman)

در برابر تیم سابق خود شان جانسون قرار داده و در مطلق درمانگاه با تلاش دو سعی کنید با کمک و هفت گل به دنبال به عنوان بی خیال و با اعتماد به نفس به عنوان او در این فصل است.

او سعی آمد و 28 دقیقه در زمانی که منجر 18-4 جانسون از طریق قرار دادن یک زحمتکش و تعقیب آن به زمین سانتی متر قبل از خط اطراف زمین فوتبال نشان دادن مهارت ساخته شده است که او را به یک نام خانگی.

او تبدیل خود را امتحان کنید یکی از هفت بعد از ظهر برای یک شخصی شمارش از 18 امتیاز.

که آیا آن را یک مجموعه قطعه و یا یک فرصت طلب بازی جانسون بود که در نقطه ای.

در حال بارگذاری

قبل از آن او راه اندازی کامل عقب خواهد کندی برای هشتم-دقیقه سعی کنید با یک گلوله عبور از نوعی بازی فوتبال راگبی و دوباره خود را در جای مناسب در زمان مناسب فقط سه دقیقه از نیمه دوم.

تمیز کردن یک ضربه در هدف او گران نرم دفاع و offloaded: به بادپا Sione Katoa که تبدیل Peta Hiku داخل به نمره ظهر-of-the-زمینه سعی خود را برای اولین بار بعد از ظهر.

برادن Hamlin-Uele جسی Ramien (دو) و رونالدو Mulitalo نیز در هیئت مدیره به عنوان رزمندگان تلاش برای مطابقت انرژی خود را.

این دومین از دست دادن رطوبت به صورت تاد Payten مردان در چیست continuingly ناراحت کمپین سمت.

مشکل هنوز هم برای Terrigal مبتنی بر تیم است و خروج قریب الوقوع از جناح کن Maumalo بود که تنها گلزن برای اولین 79 دقیقه با Wayde اگان گرفتن در هیئت مدیره دیر شده است.

Maumalo است به بازگشت به نیوزیلند, در تاریخ 27 ژوئیه همراه با دیوید Fusitu جدايى Agnatius Paasi و پادشاه Vuniyayawa.

از دست دادن است و دوم در یک ردیف برای رزمندگان که در حال مبارزه برای پیراهن شماره از طریق آسیب با این وضعیت را بدتر کند طی هفته های آینده با توجه به کیفیت از خروج بازیکنان.

آن است که یک چشم انداز دلهره آور آنها به عنوان آماده سازی برای بازی NRL premiers خروس در روز شنبه در Gosford.

AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>