کاخ حروف نشان Sir John Kerr اخراج گاف Whitlam قبل از گفتن ملکه

به تازگی منتشر شده “کاخ نامه’ نشان Sir John Kerr اخراج Whitlam دولت در سال 1975 بدون دادن اخطار به ملکه چون “بهتر بود برای او عظمت نمی دانند”.

از 211 نامه های رد و بدل شده بین Sir John Kerr و کاخ در زمان اخراج هستند امروز صبح منتشر شده توسط آرشیو ملی استرالیا در کانبرا است.

در یکی از نامه آقا جان نوشت که او تا به حال به عمل بدون دادن گاف Whitlam فرصتی برای تماس با یک انتخابات چون او می ترسید او را اخراج خود قرار داده اند ملکه در یک موقعیت دشوار است.

در 20 نوامبر سال 1975 — بیش از یک هفته پس از اخراج — او نوشت:

“تاریخ بدون شک ارائه پاسخ به این سوال اما من در یک موقعیت که در آن, به نظر من, من به سادگی نمی تواند خطر نتیجه به خاطر سلطنت.

“اگر در مدت 24 ساعت است که در آن او [Whitlam] بود با توجه به موقعیت خود او توصیه ملکه که من باید بلافاصله اخراج موقعیت پس از آن بوده است که یا من خواهد بود در واقع تلاش برای اخراج او در حالی که او در تلاش بود برای اخراج من – غیر ممکن است موقعیت برای ملکه.”

ملکه دبیر خصوصی آقا مارتین Charteris پاسخ داد:

“اگر من ممکن است می گویند تا با بزرگترین احترام به اعتقاد من در عدم اطلاع رسانی ملکه از آنچه شما در نظر گرفته شده برای انجام این کار قبل از انجام آن عمل نه تنها با قانون اساسی نزاکت بلکه با تحسین توجه به اعلیحضرت او را موقعیت.”

در این منجر به اخراج آقا جان و آقا مارتین در مورد تحول اساسی بحران — و به طور خاص چه قدرت استاندار مجبور به دخالت شد.

نامه منتشر شده امروز را تشکیل می دهند از 1200 صفحه و شامل مطبوعات بریده در مورد حوادث در استرالیا در زمان.

بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im