بیش از 70 درصد از آزمایش زندانیان در فدرال زندانها را COVID-19

توسط مایکل بالسامو

واشنگتن (AP) — مایکل فلمینگ هرگز به خداحافظی به پدر خود. او نمی دانست که پدرش بود و محو شدن در ونتیلاتور تشخيص با کروناویروس در زندان فدرال که در آن او در زمان خدمت برای مبارزه با مواد مخدر شارژ.

پدر خود را نیز به نام مایکل برگزار شد در FCI ترمینال جزیره در لس آنجلس درگذشت مارس 19. حداقل نیمی از جمعیت وجود دارد آزمایش مثبت بزرگترین و شناخته شده نقطه داغ در زندان فدرال سیستم. اما اولین کلمه خانواده دریافت از پدر بیماری بود روز درگذشت او, از, زندان, روحانی درخواست اگر بدن باید سوزانده شود و که در آن خاکستر باید ارسال شود.

“آنها فقط سمت چپ همه ما در تاریکی” فلمینگ گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس. “ما تا به حال برای پیدا کردن از اخبار چه علت واقعی مرگ بود. این نوع پیچ.”

پاسخ از اداره فدرال زندانها به رشد coronavirus بحران در زندانهای اتحاد میان طرفداران و نمایندگان مجلس در مورد اینکه آیا این سازمان انجام شده است به اندازه کافی برای اطمینان از ایمنی تقریبا 150,000 زندانیان زمان خدمت در فدرال امکانات.

و حتی اگر مقامات تاکید کرده اند, عفونت و مرگ و مير داخل زندان ها پایین تر در مقایسه با خارج, جدید, آمار و ارقام ارائه شده توسط اداره زندانها نشان می دهد که از 2,700 آزمون systemwide نزدیک به 2000 باید دوباره مثبت به شدت نشان می دهد به مراتب بیشتر وجود دارد COVID-19 نفر از سمت چپ کشف شده است.

در همان زمان اداره زندانها ارتباطی با سیاست های خروج خانواده ها در تاریکی در مورد عزیزان خود را’ به طور بالقوه تهدید کننده زندگی شرایط است.

59-ساله فلمینگ شده بود خدمت 20 سال حبس مواد مخدر توطئه شارژ. اداره زندانها هرگز مطلع فلمینگ خانواده است که او گرفته شده بود به یک بیمارستان و یا زمانی که وضعیت خود را کاهش یافته است.

“نداشتن فرصت برای خداحافظی — که امر شده ایم ارزشمند” جوان فلمینگ گفت. “ما هرگز خواهد بود که شانس.”

تحت اداره زندانها سیاست این سازمان قرار است به “بی درنگ” اطلاع خانواده زندانیان که بیماری های جدی است. اما این آژانس که به تایید خانواده نبود در ابتدا اعلام کرده است “اختیار در هنگام ساخت اطلاعیه” با توجه به سخنگوی.

زندانها مقامات می گویند آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند تحت شرایط وخیم و پیروی از دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“ما در حال انجام کارهای درست برای مدیریت جامعه ما و به نگه داشتن آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است در این زمان هنگامی که ما نمی تواند تضمین که به ما متوسط آمریکا که هر کس امن است و در حال حاضر با این بیماری همه گیر” گفت: کتی شاهین سایر مشاور ارشد در اداره زندانها که قبلا زد آژانس دو بار.

به عنوان چهارشنبه, 31 زندانیان از جمله فلمینگ بود از coronavirus در فدرال تادیبی امکانات از اواخر ماه مارس است. حدود 600 بهبود یافته اند.

زندانها مقامات روزانه تماس با مقامات CDC و CDC تیم بازدید از چند correctional facilities. به عنوان بخشی از طرح به سرعت گسترش coronavirus مقامات محدود زندانی جنبش راه اندازی چادر برای افزایش فضای تخت جدا شده زندانیان در برخی از زندان ها و شناسایی شده است .

وزارت دادگستری به دست آمده 20 هواکش برای استفاده در بیمارستان ها مسکن فدرال زندانیان جفری آلن, دفتر, مدیر پزشکی در مصاحبه ای گفت:.

در هفته گذشته اداره زندانها به دست آمده است بیش از 5000 تست کیت و در حال حاضر دارای 20 تست سریع ماشین آلات مستقر در نقطه داغ زندانها برای افزایش تست شماره آلن گفت.

او اصرار داشت که آزمایش شد و در خط فعلی CDC و راهنمایی است که مقامات در حال کار روزانه به کشف استراتژی های جدید به سرعت گسترش ویروس.

“زیادی است و در عین حال ناشناخته در مورد چگونه برای محدود کردن انتقال آن در یک تادیبی محیط زیست و به همین دلیل ما در حال همکاری با CDC به تلاش برای شناسایی این نوع از اطلاعات است که می تواند در اطلاع رسانی به ما استراتژی های مدیریت برای رفتن به جلو” او گفت:.

اما در شهری بازداشتگاه فدرال قفل در شهر نیویورک مسکن 1,700 زندانیان نه تنها بینی گرد و خاک کیت تست اواخر ماه گذشته با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل شده از طرف صدها نفر از زندانیان وجود دارد. فقط تایید شده است با کروناویروس وجود دارد با توجه به اداره زندانها آمار.

Deirdre D. فون Dornum وکیل-در-مسئول فدرال مدافعان نیویورک در بروکلین وجود دارد گفت: یک دلیل.

“آنها در حال تست نکنید هر کسی” او گفت:.

در مرکز تادیبی متروپولیتن نیویورک زندان شهرستان که جفری اپستین خود را کشتند اهل بیت Guillermo Zegarra-مارتینز گفته وکیل او در یک ایمیل که از همبندان آزمایش مثبت برای coronavirus و قرار شد در انزوا برای بیش از دو هفته است.

اما Zegarra-مارتینز آزمایش شد حتی اگر او تکان دادن خود را همراه با تب طول شب در حالی که تجربه درد در سراسر بدن در هفته قبل از همبندان گرفته شد و هفته بعد از آن اهل بیت نوشت.

بیمار اهل بیت گرفته شده از سلول تنها “از آنجا که او سرفه در چهره آن مرد” که در زمان خود حرارت Zegarra-مارتینز گفت: با توجه به وکیل سابرینا شروف.

طرفداران و حتی نگهبانان زندان شده اند و خواستار اصلاحات به شیوع بیماری در زندان گرفتار سیستم برای سال ها با خشونت و سوء رفتار و کمبود نیروی انسانی. نزدیک به 350 کارکنان آزمایش مثبت است.

کارکنان در حال ارسال به سراسر کشور را انتخاب کنید تا تغییرات و اتحادیه مقامات می گویند این کمبود هنوز هم آنقدر شدید است که ماموران در حال گاهی اوقات کار 24 ساعت در یک ردیف. در یک زندان در الکتون اوهایو که در آن هفت زندانی بوده اند والی به نام در گارد ملی برای کمک به تکمیل کادر پزشکی.

افسران نگرانی که تجهیزات حفاظتی به آنها داده شده کافی نیست و برای محافظت از آنها را از تماس روزانه با زندانیان به ویژه در امکانات که در آن ده ها تن را آزمایش مثبت است.

اما شاهین ساویر گفت: اداره زندانها آماده است با مقدار کافی از تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات از جمله صابون و مواد ضد عفونی کننده.

“ما در حال ایجاد و ساخت ماسک برای کارکنان و همچنین به عنوان محافظ و ضد عفونی کننده دست و همه نوع از همه چیز,” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Michael R. سیساک و لری Neumeister در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im