دیدگاه ما: Uplifting داستان به ما یادآوری آنچه که ما در حال مبارزه برایداستان های فراوان در مورد جامعه با هم در سن اجتماعی فاصله اما دو آخر این هفته زده به ویژه تند و تلخ توجه داشته باشید.

برای اولین بار وجود دارد تحریریه پاتریک Kernan یکشنبه گزارش روح رفاقت نبرد علیه COVID-19 همه گیر ایجاد شده در میان کارکنان پزشکی. دوم شد و ادای احترام تکان دهنده ساخته شده توسط صدها نفر که نمی دانم دوون دریک اما فقید برای نیروی دریایی جانباز بارداري از پشت کوه به Hanover Township.

COVID-19 محدودیت محروم دریک کامل نظامی افتخارات 98 ساله قطعا سزاوار بنابراین درخواست ها در رسانه های اجتماعی فقط به سر و ادای احترام به جنازه روند گذشته رفت. مردم در پاسخ نمره تکان دادن پرچم ایستاده در توجه و ستایش.

پارکینگ سنت مری کلیسای ارتدوکس در خیابان اصلی جنوبی در ویلکس-بار ، فقط یک عنوان موتور جمع شده بودند با فرزندان و پدربزرگ و مادربزرگ به طور یکسان به گشودن ستاره و راه راه به طوری که آنها می تواند موج بلند در نسیم و ایستادن در مقابل یک آسمان آبی روشن.

Dorrance شهرستان هیدن Fleegle, 13, ادای احترام کردند در طلایه دار مدرسه به عنوان کاروان گذشت. او گفت: هرگز ملاقات جد بزرگ خود را, جنگ جهانی دوم کهنه که درگذشت در حالی که هیدن هنوز در رحم مادر است. که بیش از اندازه کافی از لینک دریک جانباز از همان جنگ برای تضمین آینده و تجلیل از خدمات خود را.

Kernan داستان نشان داد سمت های مختلف از جامعه همان سکه به نقل از پزشکی کارگران که اشاره انرژی مثبت است که نمی توان سرکوب در میان مردم در برخورد با چنین تجربه منفی خطر قرار گرفتن در معرض یک ویروس جدید به طوری که آنها می تواند به دیگران کمک کند غلبه بر بیماری شدید.

“هر کس واقعا هم کشیده و در مسئولیت هایی است که آنها نمی باید 24 ساعت قبل,” دکتر گفت: Jodi Lenko در بیمارستان و رسیدگی به بیماران در منطقه ما: Lehigh Valley-Hazleton.

دکتر آلوین شارما در Geisinger تکرار کرد. “حتی با استرس وجود دارد, باور نکردنی انرژی که بیرون آمدن از این: کار تیمی همکاری و کار کردن در کنار یکدیگر است.”

دو داستان در ارتباط با یک موضوع مشترک است که بافت را از طریق تمام زندگی ما: خدمت به دیگران در مواجهه با خطر شخصی و یا مرگ. خط مقدم بین جنگ تیراندازی و یک بیماری همه گیر جنگ ممکن است به نظر می رسد بسیار متفاوت است اما هر دوی آنها ممکن است نیاز به برخی از همان تعهد و شجاعت و از خود گذشتگی احساس وظیفه نه تنها جای خود را در زندگی در حال حاضر اما به طور گسترده تر به هموطنان خود را به مردان و زنان به بالاتر شود.

چنین از خود گذشتگی تولید قدردانی در عمق سخت به عمودی. آن می تواند عبور از نسل به عنوان هیدن ثابت شده است. آن می تواند عبور از رشته های پزشکی کارگران از زمینه های مختلف با آموزش های مختلف متحد برای شکست COVID-19 یک بیمار در یک زمان.

Lenko بازگو بیمار با تشکر فراوان هنگامی که یک لوله تنفس شد و در نهایت حذف شود. “”این اشک را به چشمان من,” او گفت:. “این یک پیروزی کوچک. … هر کس طول می کشد افتخار بزرگ در آن پیروزی.”

این ویروس مانند جنگ را می توانید در بدترین ما سرزنش های خاتوله را selfishiness. اما نبرد علیه دشمن مشترک می رود بیشتر در جهت مخالف است. آن را نه تنها به ارمغان می آورد بهترین در ایالات متحده آن را به ما نشان می دهد آنچه که ما در حال مبارزه برای.

– بار رهبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de