دیدگاه ما: حل نشان داده شده در طوفان بازیابی مورد نیاز در نهایت به شکست COVID-19

Category: تایمزلیدر No commentsترک آن را به مادر طبیعت به دست کشیدن از مادر طبیعت کردن صفحه. پس از چند ماه از نصب نگرانی در مورد گسترش COVID-19 همه گیر و بی شمار آن تاثیر شنبه بزرگ داستان عالی بود بادها که پاره پاره یک تکه از بام خاموش Wilkes-Barre شهرستان سالن منفجر بیش از درختان و کشته شدن برق برای بسیاری در این منطقه است.

بنابراین بسیاری از ما رو به خواب گوش دادن به خروش gales و بدانم که اگر خانه های ما و عزیزان ما بودند امان از انفجار از پاره شدن را در ما — در نقاط در حد مجاز سرعت در بزرگراه های بین ایالتی پنسیلوانیا.

در حالی که این ممکن است به سختی به نظر می رسد مانند مهلت به جای یکی در دراز مدت نگرانی با دیگری کوتاه مدت مشکل وجود دارد که ارزش خاصی به آن است.

سقوط درختان و قطع خطوط برق به ما چیزی است که ما می توانید ببینید و رفع کنید. اره های زنجیره ای اخراج اطراف منطقه ظهر و buzzed در اینجا وجود دارد در تمام طول روز. سطل کامیون اعزام به قطع نزدیک به درختان افتاده و یا بازگرداندن خطوط برق. حتی چیزی به عنوان ساده به عنوان پله درب و گرفتن یک ولگرد بازیافت زباله در خیابان و یا یک شاخه نشسته در قطره قطره شدن — چیزهایی که باعث رانندگان برای منحرف کردن اتومبیل های خطرناکی — تا به حال قطعی و قابل اندازه گیری تاثیر است.

بله, ما می تواند فکر می کنم که کمک کرد. من جلوی خانه است و دیگر مسدود شده است. درخت تکیه داده به طرف خانه در قطعات بر روی زمین بدون انجام آسیب بیشتر است. جاده روشن است, این پنجره های شکسته سوار کردن.

وحشی آب و هوا ممکن است wreaked کمی ویران بود اما ویران کردن رام با ابزار و کار سخت است.

مشکل با COVID-19 همه گیر بدیهی است که ما نمی بینیم تاثیر اعمال ما. مشاغل از دست داد و پس انداز در حال خشک ماسک ها فرسوده خطوط نشانه تا خارج از فروشگاه های مواد غذایی, ورزشی نابودی کلیساها نزدیک کاغذ توالت و مخمر (yeast!) تبدیل به همان اندازه نادر و عید پاک و عید فصح را تبدیل به تجمعات کوچک و یا مجازی امور. و همه چیز در حال بهتر شدن چگونه است ؟

تفاوت وسرد است. شما می توانید استخدام یک شرکت پیمانکار با یک کامیون و اره های زنجیره ای برای از بین بردن این درخت افتاده از چشم انداز خود را. شما می توانید ماشین جایگزین و یا تعمیر پنجره های شکسته و یا آسیب دیده جانبداری و یا حتی روی پشت بام. شما نمی توانید برش گیر شما نمی توانید جایگزین های شغلی از دست رفته و یا زندگی از دست داده است.

اما در اینجا چیزی است: حل و فصل است که رفع یکی است فقط به عنوان ضروری در رفع دیگر. اگر شما نگاه در قطع درخت و به نام شرکت بیمه و با کامیون و قدرت دیدم شما آن را با یک “آن را با بیش از و حرکت در” نگرش است. ما باید همان نگرش را از طریق همه گیر آن را فقط به آخرین طولانی تر است.

در جای دیگر در این موضوع شما می توانید به عنوان خوانده شده داستان در مورد چگونگی روزانه افزایش در تعداد موارد تایید شده از COVID-19 کند شده است — زیادی. وجود هشدارهای ما تست به اندازه کافی برای به دست آوردن یک تصویر دقیق? ما قادر به دریافت بیش از قوز کردن بدون دیدن افزایش ناگهانی به سمت بالا دوباره ؟ ما می تواند بسیار طولانی تر و بدون کسب و کار به عنوان معمول و چگونه می توانم بازیابی بدون شروع یک موج جدید از این ویروس گسترش?

اما شواهد اولیه نشان می دهد آنچه که ما انجام می دهند — همه اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن, خط انتظار و بسته شدن کسب و کار و مدارس — این همه شروع به کار می کنند. آن را ممکن است احساس مانند شما در حال تلاش برای حذف غول پیکر افتاده درخت با هرس sheers کمان اره و چرخ دستی و مصرف آن را برای همیشه به جای چند ساعت. اما از آن است مشغول به کار است.

سقوط درخت قابل مشاهده است و بتن. Coronavirus است نامرئیاما ما در حال اثبات آن را شکست ناپذیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>