دیدگاه ما: شفقت و جشن و عشق میان یک بیماری همه گیر

Category: تایمزلیدر No commentsاین یک داستان کمی شما را نمی بینم چرا که رک و پوست کنده ما و دیگر رسانه های محلی نمی تواند ضبط همه چیز مهم نیست چقدر سخت تلاش ما در این Covid-19 بیماری همه گیر. اما آن را به ارزش گفتن شاید دقیقا به این خاطر که هیچ کس جز کسانی که در حال حاضر آن را دیدم و چند فراتر از آنها و خانواده آنها در مورد آن می دانیم.

این است که چگونه جهان می رود با شفقت و جشن.

نویسنده کارکنان مری ترزا Biebel یک ایمیل کوتاه آخرین جمعه است. ساکن Wesley روستا در جنکینز شهرستان می خواستم به اجازه دهید او را می دانم که در مورد تولد و در حال حاضر برنامه ریزی برای همسایه در زندگی کمک جامعه است. اول قابل توجه بخشی از آن همه است که تولد: هلن Biles تبدیل شده 98.

بدیهی است که یک milepost ارزش جشن در بهترین زمان است. در عصر انزوای اجتماعی بوجود آمده از این بیماری همه گیر به نظر می رسد حتی بیشتر مستحق برخی بزرگداشت. پس Biebel گفته شد در ایمیل همسایه برنامه ریزی برای جمع آوری در خیابان — اغلب اگر نه همه با پوشیدن ماسک نگه داشتن حداقل شش فوت از یکدیگر — و آواز خواندن تولدت مبارک در مقابل Biles’ خانه.

Biebel کردم داند صبح بسیار از این رویداد و با تشکر از بسته بندی شده برنامه در حالی که کار در خانه نیست آن را ببینید تا کمی بعد از آن وارد شده بود. او hied به وسلی روستای دنبال کردن آدرس در میان بطرف غیر شبکه بندی می جاده ها و یک تعداد انگشت شماری از مردم هنوز هم در مورد فرز در پیاده رو و خیابان.

افسوس که آنها انجام داده بود آواز خود را حدود 10 دقیقه زودتر.

“هنگامی که آنها می گویند 11 ساعت” یک بانوی مشاهده با کمی غرور آمیخته با طنز در صدای او “آنها ميانگين 11 ساعت است.”

وجود دارد شاید نیم دوجین هنوز هم طولانی اما Biebel مطمئن بود که مردم در انتخابات شده بود بسیار بزرگتر در میان عبور و مرور و کسانی که وارد ماشین نورد پایین ویندوز به صدای سنج ایجاد کردن.

ما هیچ تصویر, اما آن را سخت برای ایجاد یک در سر خود را. این حق از یک فیلم. یک صبح آفتابی, یک آسمان آبی یک محله منظمی کمرنگ چمن, تمیز, پیاده روی و, وآمد و مدرن و کارآمد یکی از داستان خانه. این یکی نشسته در شیب ملایم.

یک فرد saunters سپس یکی دیگر و سپس چند. سپس برخی از اتومبیل. فاصله آنها را نگه دارید چیزی را نشان می دهد ممکن است بد, ماسک نشان می دهد آن است که با یک سرایت و یا دیگر برنامه ها را انتخاب کنید.

پس از آن در ساعت 11 صبح آنها شروع به آواز خواندن.

تولدت مبارک به شما تولدت مبارک بیش از حد شما تولدت مبارک عزیز هلن, تولدت مبارک به شما.

یک فرض هلن شنیده است این آهنگ حداقل 98 بار از بسیاری از مردم در بسیاری از تنظیمات از قوی بزرگسالان زمانی که او در یک جمع به سختی به اندازه کافی به درک به خانواده و دوستان و عزیزان در تمام سنین از طریق تمام سنین است. بی انتها, جهانی, ژست دوستی و قدردانی.

این لحظه نمونه آنچه را هنوز هم بسیار مناسب در مورد جهان اشتباه رفته است. این افراد در بهترین حالت خود, صرف نظر از این که آیا کسی در حال تماشای.

خوشحال 98 تولد هلن Biles.

و با تشکر از شما ساکنان Wesley ایجاد کرد برای یادآوری ما را از قدرت جامعه است.

– بار رهبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>