مسن آمریکایی ها همچنان به دنبال COVID-19 خبری نزدیک تر از بزرگسالان جوانتر

Category: روزنامه نگار No comments

اکثریت قریب به اتفاق از همه بزرگسالان ایالات متحده (92%) گفت: در اواخر ماه مارس که در آنها نسبتا و یا بسیار نزدیک به دنبال اخبار در مورد COVID-19 همه گیر است که تحت پوشش رسانه ای برای هفته ها. اما در آن سهم بزرگی برخی از قابل توجه استقبال سن – به خصوص در میان کسانی که پس از اخبار بیشتر از نزدیک.

Chart shows attention to coronavirus news lowest among the young, highest among those ages 65 and olderکسانی که تفاوت تلفظ در بین جوانترین و پیرترین آمریکایی, با توجه به داده های نظر سنجی است که بخشی از مرکز تحقیقات پیو در انتخابات, اخبار مسیر پروژه است. بیش از دو سوم از بزرگسالان در سنین 65 ساله یا مسن تر (69%) گفت: آنها پس خبر از همه گیر بسیار نزدیک است. در انتهای دیگر این طیف در مورد چهار-در-ده آمریکایی بین سنین 18 و 29 (42%) گفت: آنها پرداخت که توجه زیادی به COVID-19 اخبار. این افراد در سنین 30 تا 49 و سنین 50 تا 64 سقوط در میان است.

این تفاوت باقی بماند در طول زمان است. حتی به عنوان عمومی با توجه به اخبار در مورد شیوع کروناویروس رشد از نیمه اول به نیمه دوم ماه مارس که رشد نمی کند رخ می دهد به همان اندازه در تمام گروه های سنی با توجه میان جوانترین گروه باقی مانده در پشت سر دیگران است.

آمریکایی ها خواسته شد که چگونه نزدیک آنها زیر coronavirus اخبار, برای اولین بار در یک بررسی از اداره مارس 10-16, 2020, میان 8,914 بزرگسالان ایالات متحده و دوباره در یک نظرسنجی از مارس 19-24 میان 11,537 بزرگسالان است. (همه شرکت کنندگان در نظرسنجی از اعضای مرکز آمریکایی روند پانل.) در این دوره کوتاه از زمان – زمانی که گزارش آمریکا COVID-19 موارد و مرگ و میر به سرعت نصب شده و تلاش های دولت و کارشناسان بهداشت عمومی برای پاسخ به شیوع بیماری تشدید – به طور کلی با توجه به اخبار در مورد شیوع باقی مانده بسیار بالا با سهم پس از آن بسیار نزدیک افزایش از 51 درصد به 57 درصد در طول این دوره است.

Chart shows more than half of all U.S. adults now following COVID-19 news very closelyبرخی از گروه های سنی به شدت توجه خود را در حالی که دیگران نداشت. بخشی از کسانی که در سنین 30 تا 49 و سنین 50 تا 64 پس از اخبار بسیار نزدیک رشد حدود 10 درصد است. از سوی دیگر بخشی از کسانی که در سنین 18-29 و 65 ساله و مسن تر زیر coronavirus اخبار بسیار نزدیک باقی مانده تا حد زیادی بدون تغییر باقی ماند.

از اواسط تا اواخر ماه مارس درصد زیر COVID-19 اخبار بسیار نزدیک رشد در میان میانسال گروه در حالی که جوانترین بزرگسالان باقی مانده حداقل درگیر

Chart shows youngest adults remain least attentive to COVID-19 Newsآن را دشوار است به یاد یک رویداد است که فرمان به همان اندازه توجه عمومی برای تمدید یک دوره از زمان به عنوان زمان COVID-19 شیوع.

در اولین بررسی انجام مارس 10-16 کاملا 89 درصد از بزرگسالان ایالات متحده گفت: آنها نسبتا و یا بسیار نزدیک زیر پوشش از داستان است. دیگر 11 درصد گفت: آنها پس از آن نه بیش از حد نزدیک و یا نه در همه نزدیک.

دوم بررسی های انجام شده تنها مدتی کوتاه بعد از مارس 19-24. در آن زمان اخبار و رویدادهای مربوط به این ویروس رخ داده است در سرعت فوق العاده خطرناک: ایالات متحده نزدیک ترین تایید COVID-19 نفر در سراسر جهان در شهر نیویورک تبدیل شد, کانون ویروس حرفه ای تیم های ورزشی مدارس بسته در بسیاری از مناطق در سراسر کشور و بسیاری از فرمانداران شروع سفارش ساکنان دولت به ماندن در خانه در حالی که موارد گزارش شده و تایید مرگ و میر در ایالات متحده در حدود سه برابر شده است.

در این دوره بخشی از آمریکایی ها که گفته بودند از پس اخبار در مورد کوروناویروس نسبتا و یا بسیار نزدیک باقی مانده بسیار بالا در 92 درصد با برخی از افزایش در آن بیان بیشترین شدت. تقریبا نیمی (51%) گزارش اخبار بسیار نزدیک در اواسط ماه مارس یک شکل است که رشد به 57 درصد بعد که ماه.

در کسانی که پس COVID-19 اخبار ترین, تفاوت ظهور سن هر دو به طور کلی و در طول زمان است. جوانترین گروه سنی کسانی که در سنین 18 تا 29 باقی مانده است حداقل درگیر با COVID-19 اخبار; قدیمی ترین – کسانی که در سنین 65 ساله و مسن تر – شده است بیشتر درگیر. کسانی که در سنین 30 تا 49 و سنین 50 تا 64 سقوط در میان است, اما توجه خود را به رشد در طول زمان است.

می خواهید برای دیدن اطلاعات بیشتر در این …

به تجزیه و تحلیل این پرسش نظرسنجی توسط رسانه های اضافی عادات و خصوصيات دموگرافيک بازدید از مجموعه داده.

سهم کسانی که در سنین 30 تا 49 که گفت: آنها پس coronavirus پوشش بسیار نزدیک افزایش 10 درصد از 44 درصد به 54 درصد. در میان افراد سنین 50 تا 64 درصد زیر اخبار در مورد بیماری همه گیر بسیار نزدیک رز با نه امتیاز از 54 درصد به 63 درصد.

توجه در میان کسانی که در سنین 65 ساله و مسن تر تغییر چندانی بین این دو زمان اما این تا حد زیادی ممکن با توجه به سطح بسیار بالایی از بهره از ابتدا. حتی در اولین بررسی به طور کامل دو سوم گفت: آنها پس اخبار بسیار نزدیک به چیزی است که می تواند منعکس کننده هر دو اخبار عادات مصرف از شهروندان ارشد و همچنین به عنوان هشدار که آنها در میان کسانی که بیشتر در معرض این ویروس جدید است. در مارس 16-24 نظرسنجی که تعداد باقی مانده تا حد زیادی بدون تغییر در 69 درصد.

اما به طور فزاینده ای جدی خبری از این بیماری همه گیر به حال تاثیر کمی بر پرداخت حداقل توجه کسانی که 18 تا 29 سال سن داشتند. چهار-در-ده گفت: آنها دنبال اخبار در مورد ویروس بسیار نزدیک در اولین بررسی یک شکل است که تقریبا یکسان باقی مانده بعد از آن در ماه مارس (42%).

همه در همه, جوانترین بزرگسالان و کسانی که در سنین 18 تا 29 هستند حداقل به احتمال زیاد به می گویند که آنها به دنبال اخبار در مورد کوروناویروس بسیار نزدیک است در حالی که قدیمی ترین بزرگسالان سنین 65 ساله و مسن تر به احتمال زیاد برای انجام این کار. که سطح تعامل باقی مانده است سازگار از اواسط تا اواخر ماه مارس است.

این اقدامات و بیشتر می توانید به کاوش بیشتر در اخبار انتخابات مسیر داده های ابزارکه در آن تمام اطلاعات مرتبط با این پروژه در دسترس برای استفاده عمومی است. (برای دیدن نتایج برای هر دو قاب زمان گزارش شده در این تجزیه و تحلیل بر روی بررسی تاریخ در پایین پاورقی.) شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد ما تحقیق در افکار عمومی از COVID-19 اینجا.

داده ها از تجزیه و تحلیل این می آید از یک بررسی انجام شده مارس 10-16, 2020, و بررسی های انجام شده مارس 19-24, 2020. برای مارس 10-16 بررسی, see به بررسی سوالات و روشو یا دسترسی به داده ها. برای مارس 19-24 بررسی, دیدن این بررسی سوالات و روشو یا دسترسی به داده ها.

گواهينامه ها: انتخابات, اخبار, مسیر پروژه ساخته شده است توسط تراست خیریه پیو. مرکز تحقیقات پیو تابعه خیریه پیو تراست اولیه آن منابع و مدارک. این طرح یک تلاش مشترک بر اساس ورودی و تجزیه و تحلیل تعدادی از افراد و کارشناسان در مرکز تحقیقات پیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>