رسمی: بازگشت سریع به ‘عادی’ و بعید است در میان بازگشایی

Category: تایمزلیدر No comments

HARRISBURG, Pa. (AP) — وزیر بهداشت از پنسیلوانیا می گوید: مردم نباید انتظار یک بازگشت سریع به خود را به طور منظم راه زندگی حتی پس از همه گیر محدودیت شروع به سهولت در برخی از شهرستانهای استان در ماه آینده.

دکتر راشل Levine پرسید که چگونه جمعیت و اجتماعی فاصله ممکن است مخلوط را در ماه های آینده در مکان هایی مانند رستوران ها و زمین های بازی و کارناوال پیش بینی هیچ پایان سریع به “طبیعی است.”

“من فکر می کنم که ایده و فرماندار صحبت کرده است در این که ما در حال رفتن به رفتن به عقب دقیقا چگونه ما حداقل برای آینده قابل پیش بینی است که بعید است” لوین گفت. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت های جدید طبیعی است. اما به عنوان فرماندار اغلب می گوید: ساکنان نیوکاسل قوی و انعطاف پذیر و ما را از این طریق دریافت کنید.”

پیش از آن پرسید که آیا اجتماعی فاصله اقدامات ادامه خواهد داد در طول تابستان لوین گفت که خیلی زود به بگویید, با استناد به مترقی کاستن از بسته شدن کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات برای شروع ممکن است 8 در برخی از شهرستانهای استان است.

“این خیلی زود تصمیم بگیرید که چه چیزهایی را مانند نگاه در وسط تابستان” لوین گفت.

مقامات بهداشتی دولت روز شنبه اعلام کرد که در مجموع 1,537 مرگ و میر مرتبط با کروناویروس رخ داده در پنسیلوانیا است. بخش تایید اضافی 1,397 موارد مثبت COVID-19 آوردن ایالت مجموع به بیش از 40 ، 000. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

لوین گفت: روشن بود که “وجود دارد بسیاری از مردم در پنسیلوانیا و در هر کشور است که تا به حال COVID-19 از ما دقیقا می دانم در این زمان و این که آیا تاثیر نرخ مرگ.”

اگر چه برخی از مناطق گزارش نرخ مرگ و میر نزدیک به 1 در 100 به جای نرخ بسیار بالاتر می ترسید زودتر لوین اشاره کرد که در آن محدوده است: “هنوز 10 برابر میزان مرگ و میر آن است که برای آنفلوانزا است.”

لوین گفت: “مقدار قابل توجهی” از کسانی که فوت کرده اند, موجود شرایط مانند بیماری های قلبی, فشار خون, فشار خون بالا و بیماری های ریوی — به خصوص بیماری انسدادی مزمن ریوی از جمله آمفیزم و برونشیت مزمن — و همچنین دیابت و بیماری های کلیوی.

“اکثر مرگ و میر را در سالمندان اکثر مرگ و میر شده در بیماران در خانه های سالمندان” لوین گفت. “بسیاری از کسانی که بیماران شرکت مرضی شرایط گاهی اوقات خوشه از شرکت مرضی شرایط قرار می دهد که آنها را در معرض از انقباض COVID-19 و از گرفتن بسیار بد و غم انگیز عبور دور از COVID-19.”

عرضه مواد غذایی کارگران-آزمون:

کارگران حمایت غذایی زنجیره تامین در برخی از مناطق شرقی پنسیلوانیا خواهد بود واجد شرایط برای اولویت COVID-19 تست در دو سایت مقامات دولتی میگویند.

سیاست امر به کارگران اعم از کشاورزان و کارگران فصلی برای پردازش مواد غذایی و تاسیسات انبار کارگران و همچنین به عنوان فروشگاه مواد غذایی کارکنان که زندگی و یا کار در, Montgomery, Susquehanna, وایومینگ, Luzerne, کربن, مونرو, Pike, Wayne و لاکاوانا شهرستان, دولت, کشاورزی, اداره گفت.

بزرگسالان با علائم که در کار کشاورزی و یا تامین مواد غذایی و زندگی و یا کار در شهرستانهای تحت تاثیر قرار خواهد بود قادر به گرفتن اولویت تست در مونتگومری توده تست سایت و یا بودجه فدرال سایت در Mohegan Sun در Luzerne County است.

تست می آید بدون هیچ هزینه ای به عنوان تست در حال اجرا را از طریق پنسیلوانیا عمومی آزمایشگاه سیستم.

مقامات ذکر شده تعیین کشاورزی و مواد غذایی در کل زنجیره تامین به عنوان زندگی پایدار توام با کروناویروس نقاط داغ در مونتگومری و شمال شرقی پنسیلوانیا که در آن بسیاری از پنسیلوانیا تجهیزات پردازش مواد غذایی قرار دارد.

___

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>