نیویورک نگه داشتن مدارس بسته; کلاس های آنلاین به ادامه

Category: تایمزلیدر No comments

نیویورک (AP) — مدارس دولتی در شهر نیویورک 1.1 میلیون دانش آموز منطقه خواهد بود توقیف برای بقیه سال تحصیلی اما آموزش آنلاین ادامه خواهد داد به عنوان شهرستان در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس, شهردار, بیل د Blasio روز شنبه اعلام کرد.

ساختمان مدرسه در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا کانون این بیماری همه گیر بسته شده اند . یک تلاش عظیم برای حرکت آموزش آنلاین ملاقات کرده است مخلوط موفقیت در شهرستان که در آن بسیاری از دانش آموزان کم درآمد

د Blasio ستایش معلمان برای آنچه که او گفت: یک تلاش قهرمانانه برای آموزش دانش آموزان خود را آنلاین که در حال حاضر از طریق ادامه در اواخر ماه ژوئن زمانی که سال تحصیلی به پایان می رسد در نیویورک است.

“ما مربیان خواسته شد برای یادگیری در یک راه کاملا متفاوت از آموزش” او گفت:. “و آنها نمی داده از یک سال برای دریافت آماده است. آنها داده بودند یک ماه برای دریافت آماده است. آنها تا به حال یک هفته به سرعت مجددا با ابزار تجهیز و نوبت به فاصله یادگیری آنلاین یادگیری و کار با آن ایجاد کنند.”

د Blasio مقاومت کرده بود و بسته شدن مدارس به عنوان شهرستان ثبت آن در اول و میر ناشی از کروناویروس گفت: او می ترسید که مراقبت های بهداشتی کارگران را مجبور به ماندن در خانه برای مراقبت از کودکان است و صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان فقیر را گرسنه رایگان بدون وعده های غذایی مدرسه.

مقامات در برخی دیگر از مناطق از جمله ایالات متحده و قبلا اعلام کرد که مدارس خواهد بود توقیف برای بقیه سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>