خانه های پرستاری زده به عنوان پنسیلوانیا در صدر تلفات 2,000

Category: تایمزلیدر No comments

توسط مایکل RUBINKAM و مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — COVID-19 تن کشته و صدها نفر دیگر پنسیلوانیا ساکنان خانه سالمندان از قبلا شناخته شده دولت, مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه تاکید تهدید در دراز مدت مراقبت از امکانات است که تلاش برای هفته شامل coronavirus.

وزارت بهداشت گزارش 479 جدید COVID-19 مرگ و میر — 339 در پرستاری و مراقبت شخصی خانه — بالا بردن پنسیلوانیا تلفات به بیش از 2100. خانه های پرستاری حساب برای 65 درصد از کسانی که.

خانه های پرستاری استناد کمبود تجهیزات حفاظت فردی و می گویند که آنها نتوانسته اند به اندازه کافی تست تشخیصی را به سرعت شناسایی و جداسازی بیماران و کارکنان که ویروس. آنها می گویند تست بسیار مهم است زیرا مردم می تواند گسترش ویروس بدون دانستن آنها آن را داشته باشد.

“اگر ما می دانیم که در آن ما می توانیم منزوی موثر ما می تواند به کاهش گسترش خیلی بیشتر موثر است. و تا زمانی که وجود دارد را تست … که باعث می شود آن را فوق العاده دشوار است” گفت: آدم Marles, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت LeadingAge PA که نشان دهنده صدها نفر از غیر انتفاعی خانه های پرستاری در سطح ایالت.

“این تست بیشتر ما می توانید انجام دهید بهتر است,” او گفت:. “نیاز است و تست لوازم یک مشکل واقعی در حال حاضر.”

مقامات بهداشتی دولت باید به طور مداوم گفت: آنها نمی باید از این ظرفیت برای تست همه ساکنان خانه سالمندان و تنها کسانی که با COVID-19 علائم باید آزمایش می شود.

یکی از بدترین خانه سالمندان شیوع بیماری در برایتون توانبخشی و مرکز سلامتی در شهرستان بیش از حد در نزدیکی مرز اوهایو که در آن حداقل 58 نفر کشته شدند. وزارت بهداشت و درمان گفت: آن نصب شده تا یک مدیر موقت وجود دارد برای نظارت بر برایتون تلاش برای جلوگیری از ویروس ها و محافظت از ساکنان.

در بیانیه ای برایتون اظهار داشت که برخی از ساکنان که تست مثبت برای ویروس درگذشت از دیگر علل و گفت: کارکنان آن “کار خستگی ناپذیر به سرعت نرخ انتقال و به مراقبت برای ما فوق العاده ساکنان.”

دیگر خانه های پرستاری با شیوع قابل توجهی شامل Gracedale یک شهرستان-اجرای تاسیسات در Northampton County, که در آن 21 بيمار فوت کرده اند. گارد ملی نامیده می شد در این هفته به ارائه های کوتاه مدت نیروی انسانی وجود دارد چرا که بسیاری از کارکنان خواستار شهرستان خبر داد.

در Chester County, خارج, فیلادلفیا, گزارش های ضد و نقیضی در مورد تعداد COVID مربوط به مرگ و میر در جنوب شرقی جانبازان مرکز را وادار خواستار رسیدگی به تسهیلات یکی از شش جانبازان پرستاری خانه های اجرا شده توسط وزارت امور خارجه و امور جانبازان. این سازمان در گزارش 16 مرگ و میر در تمام شش خانه اما Chester County پزشکی قانونی گفت: 27 مرگ و میر در جنوب شرقی به تنهایی بودند گزارش شده است.

“ما هیچ ایده چه چیزی در جریان است وجود دارد و یا چگونه این شیوع به کار گرفته,” پزشکی قانونی دکتر کریستینا VandePol گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

جوآن Nissley های جانبازان سخنگوی آژانس گفت: “ما همچنان مراقب باشند در پیشگیری از عفونت و کنترل برنامه باقی می ماند و اختصاصی در انجام همه چیز ما می توانیم برای حفاظت از سلامت ساکنان ما.” او گفت: 35 ساکنان و 36 کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس systemwide.

پنسیلوانیا خانه های پرستاری لازم نیست به عموم گزارش COVID-19 عفونت و مرگ و میر. با خانواده بازديد خارج از محدوده طول همه گیر برخی از اقوام می گویند امکانات را ترک کرده اند آنها را در تاریکی در مورد شیوع بیماری. مقامات بهداشتی دولت حاضر به انتشار اطلاعات در مورد فرد خانه سالمندان اما باید گفت آنها با توجه به آن.

دولت رئیس مالی ناظر حسابرس عمومی یوجین DePasquale خواست شفافیت.

“من معتقدم که هر Pennsylvanian باید بدانید که تعداد موارد و تعداد مرگ و میر در هر مرکز,” او گفت:.

جدید طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال نیروی دولت در بخش بهداشت و درمان به گزارش همه موارد مثبت را به عموم توسط مرکز. همچنین خواستار آن است که مقامات بهداشتی دولت افزایش بازرسی ها در خانه های سالمندان “برای تعیین کفایت کنترل عفونت روش” و به طور چشمگیری گسترش تست از ساکنان خانه سالمندان.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات:

___

موارد

پنسیلوانیا نزدیک به 500 تازگی گزارش شده مرگ و میر رخ داده است بیش از دو هفته گذشته. مقامات بهداشتی دولت کار کرده اند برای آشتی دادن سوابق خود را با داده های ارائه شده توسط بیمارستان و سیستم مراقبت های بهداشتی شهرستان و شهری در بخش بهداشت و درمان در دراز مدت مراقبت از امکانات. که منجر به صعودی تنظیم چهارشنبه.

دولت مرگ و میر می ایستد در 2,195 فتح کرد گرفته شد. آزمون مثبت برای این ویروس تایید 2,158 از آن. دیگر 37 ذکر شده بود به عنوان محتمل COVID-19 مرگ و میر معنی آنها فکر بودند که قرارداد این ویروس بر اساس علائم خود را اما درگذشت قبل از آنها می تواند آزمایش می شود.

برخی از شهرستان خو یش را متهم کردند که وزارت بهداشت از انتشار نادرست آمار مرگ. هفته گذشته وزارت بهداشت و درمان, کاهش رسمی, عوارض از بین بردن 270 مرگ و میر آن تا به حال شمارش به عنوان محتمل است.

“برخی از آشتی و پشت صحنه تجزیه و تحلیل داده ها است که طول می کشد روز و هفته … می تواند منجر به نوسانات اطلاعات” وزارت بهداشت سخنگوی Nate وردل گفت.

بیش از 1100 افراد دیگری آزمایش مثبت برای ویروس وزارت بهداشت در گزارش بالا بردن سطح ایالت در مجموع به بیش از 44,000.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از مردم شده اند تست شده و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار.

برای بسیاری از افراد باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

افزایش تست

سخت-آمار مونتگومری تست شده همه از آن زندان زندانیان برای این ویروس در هفته گذشته و برخی از نتایج خیره کننده است.

مقامات گزارش دادند که 171 زندانیان نمایش داده می شود که هیچ نشانه ای از COVID-19 آزمایش مثبت برای coronavirus — به مراتب بیشتر از آنچه قبلا تصور. که نشان دهنده نزدیک به 20 درصد از شهرستان 942 زندانیان.

قبلا فقط چند زندانی نشان داده بود علائم و آزمایش مثبت, مقامات گفت.

شهرستان کمیسر وال Arkoosh گفت: خانه های پرستاری در مونتگومری که در حال تست همه کارکنان و ساکنان در حال دیدن نتایج مشابهی را نشان گسترده آزمایش مورد نیاز است هنگامی که کسب و کار شروع به بازگشایی حتی با سخت اجتماعی فاصله.

“اگر افراد بدون علامت در حال آمدن به محل کار هر روز آن را به سخت را برای دریافت یک دسته در این” Arkoosh گفت.

___

بیمارستان صحرایی به

مقامات برنامه ریزی برای تعطیل فیلادلفیا اورژانس بیمارستان صحرایی واقع در Liacouras مرکز در دانشگاه.

این بیمارستان صحرایی تا به حال فقط پنج coronavirus بیماران از شنبه بعد از ظهر.

“اوایل هفته آینده اگر همه چیز خوب نگاه کنید ما را متوقف کند, پذیرش,” فیلادلفیا کمیسیون بهداشت و درمان توماس Farley گفت.

___

Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است. آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار کلودیا Lauer در فیلادلفیا کمک به این داستان. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>