پرستار که درمان بومی مرد قبل از مرگ او در زندان بود گفت: از تشنج استنطاق می شنود

Category: کارما No comments

استنطاق به مرگ یک بومی مرد در بازداشت شنیده پرستار که درمان در زندان مطلع نبود به تشنج او می خواهم تا به حال شب قبل از.

Tane Chatfield پیدا شد ناخودآگاه خود را در تمورته سلول زندان در 20 سپتامبر 2017 درگذشت و دو روز بعد در بیمارستان است. در آن زمان تلقی شد یک خودکشی است.

آقای Chatfield, 22 شده بود در زندان به مدت دو سال در بازداشتگاه.

در سپتامبر 19, آقای Chatfield دو تشنج و گرفته بود به تمورته بیمارستان حدود نیمه شب پزشکی قانونی شنیده می شود.

بازگشت او به زندان صبح روز بعد و ارزیابی توسط پرستار مدیر واحد جانین Adams.

خانم آدامز در شواهد خود را به استنطاق گفت که او تا به حال موفق به دریافت تخلیه یادداشت از بیمارستان هنگامی که او را دیدم آقای Chatfield حدود 8:00am می باشد و با تکیه بر آنچه که او و اصلاحات افسر هریسون Fittler به او گفت.

او گفت که آقای Chatfield به او گفت او را به بیمارستان رفت چرا که “او احساس ناخوشی” و گفت که او مطمئن بود نه انسان ذکر تشنج.

“من از آقای Chatfield چگونه او احساس می شود در حال حاضر و به او گفت: ‘خوب’ و از من پرسید که آیا وجود دارد هر چیز دیگری اشتباه و به او گفت: ‘بدون’,” او به یاد می آورد.

Colin and Nikoa Chatfield address the crowd at a rally after the death of their son Tane in custody.
کالین و Nikoa Chatfield در یک تجمع پس از مرگ پسر خود Tane در بازداشت(ABC اخبار: ایزابلا و هیگگینس)

“او هشدار وی در پاسخ به پرسش های مناسب و با او به نظر می رسد به خوبی و بر اساس این واقعیت که او از بيمارستان مرخص شده بودند به بازگشت به جامعه و تصمیم گرفت که او می تواند ‘بیمار در سلول’ به استراحت تا زمانی که او می تواند بررسی شود.”

آقای Chatfield فرستاده شد به همراه خود, که در آن او استراحت به تنهایی.

خانم آدامز گفت: استنطاق او به احتمال زیاد نمی خواهد که اجازه آقای Chatfield به بازگشت به سلول خود به تنهایی تا به حال او شناخته شده در مورد تشنج.

خانم آدامز گفت: تخلیه توجه داشته باشید وارد درمانگاه در 8.20 هستم با توجه به زمان تمبر فکس و پرستار دیگر بود و مرتب به او به ارمغان آورد در 9:00am می باشد.

او ناخودآگاه در سلول خود که آن روز صبح.

در یک زمان ارز با Chatfield خانواده وکیل جو Blackshield خانم آدامز اذعان کرد که او تا به حال یکی دیگر از سند در ایمیل جزئیات تشنج, اما او تا به حال آن را بخوانید و در عین حال به عنوان او مشغول درمان بیمار دیگر.

“تا به حال شما اندیش است که شما را به حال بالینی نشانه ای برای برداشتن گام های بیشتر?” آقای Blackshield پرسید.

“بله … من در کف با مراقبت از بیمار” او پاسخ داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>