NSW معرفی جدید ‘border منطقه’ با محدودیت های برای ویکتوریایی

Category: کارما No comments

NSW را معرفی سخت منطقه مرزی با ویکتوریا در پاسخ به افزایش تعداد COVID-19 موارد جنوب مرز.

از نیمه شب شنبه در منطقه مرزی محدود خواهد شد ورود ویکتوریایی به NSW به “بسیار محدود مقاصد” NSW وزیر بهداشت براد Hazzard گفت.

“اساسا مگر اینکه شما در حال سفر در سراسر مرز در منطقه مرزی برای آموزش یا اشتغال شما نباید در رفتن.”

آقای Hazzard گفت: مرز منطقه خواهد بود “بسیار باریک” اما کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار خواهد بود که جامعه از Albury-Wodonga.

“روزانه مسائل که در آن مردم قادر به عبور از پشت و جلو را دیگر ممکن است — شما نمی توانید فقط پاپ در سراسر به خرید خود را انجام, آن را به عنوان در حال حاضر برای سه تعیین شده دلیل است.”

آقای Hazzard گفت: رشد نرخ از جامعه انتقال در ویکتوریا بودند باید سختگیرانه تر مرز محدودیت ها “ساخت آن را سخت تر برای دریافت مجوز و آسان تر به آنها را لغو کند”.

این تغییرات به این معنی است که NSW مرز ساکنان محدود خواهد شد در دلایل خود را برای سفر به ویکتوریا طرف مرز منطقه.

و اگر آنها سفر فراتر از مرز منطقه به ویکتوریا آنها مورد نیاز خواهد بود به خود منزوی پس از بازگشت به مدت 14 روز.

آقای Hazzard گفت: تحت تغییرات مرزی ساکنان با مجوز تنها قادر خواهد بود برای عبور به سمت دیگر مرز منطقه “برای رفتن به محل کار و یا شرکت در یک موسسه آموزش اگر آنها نمی تواند کار و یا کسب اطلاعات از صفحه اصلی و یا به دست آوردن مراقبت های پزشکی منابع یا خدمات سلامت”.

تحت مرزی جدید مجوز مورد نیاز:

  • کارکنان یا دانش آموزان مدارس شبانه روزی و یا دانشگاه های مورد نیاز خود جدا برای 14 روز و به دست آوردن یک منفی گرد و خاک قبل از حضور در مدرسه
  • مردم ورود NSW برای دسترسی کودکان و یا مراقبت از ترتیبات و حمل و نقل کارگران نیاز به یک COVID ایمنی طرح
  • بحرانی کارگران خدمات مورد نیاز خود منزوی زمانی که ارائه این خدمات
  • ورود برای پزشکی یا بیمارستان خدمات تنها اجازه داده می شود که این خدمات در دسترس هستند در ویکتوریا و یا نمی تواند دسترسی از راه دور
  • کارگران فصلی از ویکتوریا در حال ممنوع از ورود NSW

آقای Hazzard گفت: قوانین جدید را بیشتر مقامات اجرای قدرت برای متوقف کردن مردم از ورود NSW, و مستقیم به افرادی که NSW ساکنان به ترک اگر آنها ارائه شده غیر قابل قبول خطر سلامت.

“من هیچ عذر خواهی برای گرفتن مراحل مورد نیاز برای حفاظت از سلامت و مشاغل NSW شهروندان” او گفت:.

این تغییرات به این معنی است که هر موجود مجوز منقضی خواهد شد در نیمه شب روز سه شنبه به معنی کسانی که با زمان اجازه را به درخواست مجدد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>