شمال کوئینزلند را نشان می دهد اما مبارزه مردانه پیروزی 24-12

شمال کوئینزلند را آغاز کرده است زندگی بدون مربی سابق پل سبز در از دست دادن توجه داشته باشید به عنوان منلی نقل مکان کرد به بالا و هشت با 24-12 برنده بیش از کابوی ها در تاونزویل.

سبز که مربی کابوی خود را تنها NRL نخست وزیری در سال 2015 ترک این باشگاه دوشنبه گذشته پس از یک شروع ناامید کننده فصل و به سمت خانه نشان داد مقدار زیادی از قلب خود را تحت موقت جایگزین جاش Hannay.

اما آنها نمی تواند به اندازه کافی امن خود را به چهارمین پیروزی فصل با Addin Fonua-بلیک ساخت علامت خود را برای مردانه در اولین حضور خود را پس از او به حالت تعلیق برای دو بازی و جریمه $20,000 توسط NRL برای سوء استفاده از یک داور در اوایل این ماه.

Fonua-بلیک صدر اجرای 200 متر در حالی که مارتین Taupau نیز غالب جلو برای مردانه که رز به هفتم در نردبان از طریق برنده شدن.

محروم از بازی در کوئینزلند یک هفته پیش به دلیل واکسیناسیون سیاست Fonua-بلیک تنها ملاقات دولت با الزامات این هفته است.

او به پایان رسید در این مسابقه با چهار مقابله با رکود با 93 متر خود را در آینده پس از تماس و اما شش نفر از Sea Eagles’ نقاط آمدن در حالی که او در این زمینه است.

Cade Cust نیز فوق العاده برای مردانه در پنج هشتم.

او مردانه در اوایل با مجبور رها کردن قبل از دالی گیلاس-Evans حمایت آن را با دیگری قرار داده و کورتیس Liiga بیش از متعاقب آن تنظیم شده است.

و پس از هر دو تیم تلاش می کند به داد و ستد آن را 12-6 در half-time Cust کشیده کردن دو نقش تعیین کننده از نیمه دوم.

اول خود آمد و در دقیقه 59 زمانی که او را شکست downfield قرار داده و گیلاس-Evans, بیش, با وجود تلاش از جان گذشته از جناح Kyle Feldt به او را نگه دارید تا بین پست.

Cust مهر و موم شده مطابقت هشت دقیقه بعد هنگامی که او dummied از طریق خط از 10 متر به صلیب.

پیروزی او در یک هزینه برای مردانه گرچه با جوئل تامپسون ترک زمینه های اولیه با آسیب مچ پا.

AAP/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im