شمال کوئینزلند کابوی ها در بخش راه با نخست وزیری مربی پل سبز

Category: کارما No comments

پل سبز مربی است آخرین بازی برای, North Queensland, کابوی, اعلام خروج خود را از این باشگاه او مربی به مدت هفت سال.

سبز مربی Cowboys 2015 نخست وزیری گرفت و این تیم را در سال 2017 نهایی بزرگ است که آن را از دست داد به ملبورن طوفان.

اما کابوی بازی فینال پس از آن و پس از یک شروع کند به 2020 نجومی — که شاهد شمال کوئینزلند پیروزی فقط سه تا از آن برای اولین بار 10 بازی — باشگاه نقل مکان کرد برای از بین بردن سبز از وظایف خود را.

“پس از هفت سال به عنوان سر مربی این است که با قلب سنگین است که من این خبر” سبز گفت.

“هیئت مدیره احساس کرد که این باشگاه بود که در یک مقطع زمانی که در آن آنها مورد نیاز برای حرکت در جهت های مختلف, و من فقط می توانم احترام نظرات خود را.

“در حالی که این واضح است که ناامید کننده اخبار من سپاسگزار به هیئت مدیره برای اجازه دادن به من برای رهبری این باشگاه در حالی که ایجاد برخی از خاطرات مادام العمر.

“من خواهد شد با استفاده از این دوره بعد برای خنک کردن صرف برخی از وقت با خانواده و ارزیابی گزینه های قبل از حرکت به بعدی من نقش مربیگری”.

Green congratulates Thurston after grand final win
پل سبز و جاناتان Thuston جشن پس از پیروزی در 2015 لیگ برتر است.(AAP تصویر: Dean Lewins)

گزارش ها نشان می دهد سبز تصمیم گیری ساخته شده بود در هفته گذشته اما او تصمیم خود را برای رهبری تیم آخرین بار در برابر پنریته در روز یکشنبه. کابوی ها از دست 22-10 اما تشویق شدند با اجرای برخی از بازیکنان جوان.

سبز سوم NRL مربی به از دست دادن شغل خود در این فصل پس از دین پرداخت در سمت چپ Bulldogs و استفان کارنی چپ رزمندگان.

دستیار مربی جاش Hannay را مسئول کابوی باقی مانده از سال 2020 فصل “در حالی که باشگاه متعهد کامل مراحل استخدامی”.

کابوی رئیس لوئیس رمزی تشکر سبز برای خدمات خود و برای به رسمیت شناختن آن زمان به “تصویب باتوم”.

“پل اتحاد پیشگام برخی دستاوردهای قابل توجه در طول زمان خود را با ما و ما برای همیشه خواهد بود سپاسگزار برای باشگاه تعریف لحظات او تولید” رمزی گفت.

“دو [NRL نه را] غنائم دو فینال حضور در یک لیگ یک باشگاه های جهان, چالش, سه گذراندن M برندگان [مربی] تمام فرم رزومه کاری بسیار عالی برای پل را با او عازم بر مرحله بعدی زندگی حرفه ای خود را.

North Queensland Cowboys coach Paul Green arrives at Sydney Airport for the flight back to Townsville, after winning the NRL Grand Final yesterday.
سبز به ارمغان آورد و نخست وزیری بازگشت به تاونزویل برای اولین بار.(AAP: میک Tsikas)

“باشگاه قدردانی پل صداقت در انتخاب بهترین زمان برای او به تصویب باتوم و ما آرزو او و خانواده اش بهترین آنها به عنوان سوار در سفر بعدی.

“زمان این جدایی در حال حاضر اجازه می دهد تا این باشگاه به کار مجدانه و به طور کامل از طریق فرایند مهم از استخدام آن در آینده سر مربی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>