نوح فلدمن: پست الکترونیکی-در رای گیری است تنها راه امن برای برگزاری انتخاباتپست الکترونیکی-در رای گیری بهترین راه برای اطمینان حاصل شود که نوامبر سال 2020 انتخابات ادامه می توانید با خیال راحت با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. این همه بیش از حد به احتمال زیاد ما هنوز توان مقابله با شیوع بیماری های پس از آن, و آن را نیز قبل از ما باید یک واکسن. ایالات متحده نیاز به شروع به ساخت برنامه ای برای پست الکترونیکی-در برگه های رای در حال حاضر و در عین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است به آن را حذف او در نظر دارد تا مانع هر گونه مقیاس بزرگ رای-توسط-mail تلاش.

پست الکترونیکی-در رای گیری را تبدیل به کلید میدان نبرد چون اساسا تنها گزینه واقع بینانه برای برگزاری یک انتخابات در طول یک بیماری همه گیر. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند تاخیر Nov. 3 رای — که خود را فراتر از قانون اساسی قدرت است. در واقع قانون اساسی ارائه نمی شود هیچ گزینه ای برای تعلیق یا تاخیر در ریاست جمهوری و یا انتخابات کنگره.

کنگره “ممکن است تعیین زمان chusing انتخاب کنندگان و روزی که آنها باید به رای آنها” با توجه به قانون اساسی این کشور سابقه باعث می شود آن را بسیار خاصی است که آمریکا از تاخیر انتخابات ریاست جمهوری یا آن حتی نمی انجام این کار در سال 1864 زمانی که جنگ داخلی بود در نوسان کامل است.

آنچه در مورد متحده ؟ خوب, مشخصات فنی, فرد متحده می تواند انتخاب خود را به ریاست جمهوری انتخاب کنندگان خود را بدون برگزاری یک انتخابات. که راه متحده آن را در اوایل دهه جمهوری. که سابقه باعث شده است که برخی fretful مردمی به از من بپرسید که آیا برخی از قانونگذاران ایالتی ممکن است تماس 2020 رای و فقط اجازه دهید خود را انتخاب کنندگان تصمیم می گیرید که چگونه به تخصیص متحده آرا. در عمل هر چند بعید به نظر می رسد به نقطه عدم امکان است که فرمانداران و قانونگذاران ایالتی را سرقت انتخابات از مردم است.

از این رو اختلاف بر سر پست الکترونیکی-در برگه های رای. عقل متعارف است که پست الکترونیکی-در رای گیری خواهد بود خوب برای دموکرات ها و بد خواهان. من به دور از برخی که عقل متعارف ثابت خواهد کرد درست پس از پست الکترونیکی-در رای گیری همه گیر تحت شرایط ممکن است در واقع نقطه ضعف برخی از کلید دموکراتیک حوزه (مانند مدارس و یا آنهایی که ضعیف و یا افراد مسن آفریقایی-آمریکایی) بیش از آن معایب جمهوری خواه رای گیری بلوک. اما رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد تمایل به قبول عقل متعارف.

نتیجه این است که ما شاهد ظهور یک حزبی مبارزه بر پست الکترونیکی-در رای گیری. به عنوان ویسکانسین برگزار شد خود را coronavirus محدود و اولیه رئیس جمهور تهمت دلسرد دولت از ایجاد گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری گزینه های است که به تنهایی می تواند مشکل را حل کند از رای گیری در طول یک بیماری همه گیر. دموکرات ها پیشنهاد یک لایحه در کنگره شناخته شده به عنوان انعطاف پذیر انتخابات در قرنطينه و بلایای طبیعی عمل از سال 2020 خواهد بود که با ارائه مشوق های مالی به فشار متحده اجازه می دهد تا غایب پست الکترونیکی-در رای گیری به هر دلیلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نوبه خود محکوم قبلی دموکراتیک اسکناس در nakedly خود علاقه مند نظر: “آنها چیزهایی, سطح, از, رای گیری,” او گفت: “که اگر شما همیشه می خواهم به آن موافقت کردند شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

این بالابر برای پیدا کردن یک دلیل معتبر برای مخالفت با اجازه دادن به مردم برای رای دادن از طریق پست و با توجه به گسترده بودن از رای گیری غایب (در حال حاضر در دسترس در حداقل 34 متحده), نه به ذکر این واقعیت های جهانی و همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن راه حل این است که به نقطه را به خطر تقلب انتخابات است که او همکاران با پست الکترونیکی-در برگه های رای.

جمهوری خواهان در سال های اخیر به تصویب رای دهندگان ID قوانین با هدف بررسی شناسایی و در تئوری جعلی رای گیری سخت تر است. اما همانطور که کارشناسان بارها و بارها با اشاره به دادگاه در جنگ بیش از این رای دهندگان ID قوانین واقعی موارد تقلب انتخابات در حال کوچک نسبت به همه گیر و اثر قوانین. این یک راز است که رای دهندگان ID قوانین در نظر گرفته شده به طور نامتناسبی دلسرد کردن مردم از گروه های که تمایل به رای دموکراتیک از مصاحبه برگه های رای.

ساده به عنوان آن است که به تصور کنید که هر چیزی که خارج از مرزهای تعصب در انتخابات سال هنوز به ارزش این نکته که انتخابات قرار است به اثر را به ترجیحات رای دهندگان. هیچ کس نباید به خطر زندگی خود را برای رفتن به پای صندوق های رای. اگر متحده یا محدود رای گیری غایب یا فاقد منابع برای فعال کردن آن به عملکرد موثر عواقب برای ما دموکراسی می تواند فاجعه آمیز. امکان آزاد و عادلانه رای حتی در زیر همه گیر باید شرایط بسیار مظهر یک حزبی هدف.

آن زمان مسئول جمهوری خواهان به ایستادن و می گویند که وجود دارد این است که هیچ انتخاب دیگری جز پست الکترونیکی-در رای گیری. در روح 1864 ما باید برگزاری انتخابات به هر وسیله لازم است.

نوح فلدمن است بلومبرگ نظر مقاله نویس و مجری پادکست “پس زمینه عمیق.” او یک استاد حقوق در دانشگاه هاروارد بود و یک کارمند به حکم دیوان عالی عدالت دیوید Souter. کتاب های او عبارتند از “سه زندگی جیمز مدیسون: نابغه های حزبی رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de