‘شواهد’ کودک نو پا یافت مجروح در سیدنی بازی مرکز انبار بود sexually assaulted

کودک آزاری محققان دیگر معتقدند که دو ساله شد, تجاوز جنسی در یک بازی مرکز در غرب سیدنی است.

پلیس نامیده می شدند به اب نبات چوبی Playland و کافه در پنریته فقط بعد از ظهر روز یکشنبه پس از کودک نو پا داشت در یک انبار.

او وحشتزده مادر تا به حال شده است به جستجو برای 20 دقیقه قبل از فرزند دیگری یافت دختر بچه با گریه با خون بر روی لباس او.

دختر گرفته شده بود به بیمارستان کودکان در وست مید پس از امدادگران نگران بودند در مورد آسیب های سازگار بودن با یک تجاوز جنسی.

“پس از بررسی فیلم دوربین مدار بسته و یک معاینه پزشکی قانونی از محل وجود دارد هیچ مدرکی در این زمان به تایید اولیه گزارش می دهد که یک جنسی جرم رخ داده است در بازی مرکز” یک NSW یک سخنگوی پلیس تایید کرد.

ABC درک کارآگاهان در حال انتظار در آزمایشات DNA قبل از آنها به طور کامل رد کردن احتمال یک حمله جنسی اما اعتقاد بر این صدمات بیشتر احتمال دارد ناشی از حادثه ناگوار.

طول اولیه درخواست برای اطلاعات کارآگاه سرپرست جان Kerlatec گفت: محققان خواهد “نگه داشتن ذهن باز” و “درمان این در بدترین حالت آن”.

“کودک بود و بدیهی است که بسیار مضطرب است. همه پدر و مادر خواهد بود نگران اولا که کودک رفت و گم شده و پیدا کردن فرزند خود را در یک مضطرب دولت,” او گفت:.

اما کارآگاه Kerlatec اذعان مبارزه برای دریافت اطلاعات بتن از دو سال با توجه به سن او.

“او نمی تواند بگوید که ما در آن سن مناقصه ها و مزایده. اما ما در حال پرسیدن با هر کسی که در مرکز هر کسی که ممکن است را دیده اند و یا شنیده ام چیزی به تماس Crime Stoppers,” او گفت:.

آنچه به این تحقیقات این بود که بازی مرکز میزبانی چندین جشن تولد در آن زمان به این معنی که همه مهمانان مورد نیاز برای چاپ نام خود را در یک COVID-19 ورق تماس با ما.

پلیس ستایش صاحبان اب نبات چوبی Playland و کافه برای همکاری با تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im