پیش نویس NFL میانگین رکورد 8.4 M بینندگان در سراسر 3 روز

Category: تایمزلیدر No comments

توسط جو REEDY

ست Markman شد فقط به عنوان عصبی به عنوان NFL مربیان و به طور کلی مدیران در مورد عوامل ناشناخته درگیر با مجازی پیش نویس است. اما ESPN تهیه کننده اجرایی گفت که او با غرق چگونه همه چیز را با هم آمد بیش از سه روز.

آن را نیز به پایان رسید تا بودن باید ببینید تلویزیون به عنوان اولین داری زنده رویداد ورزشی پس از coronavirus همه گیر زمین همه چیز را متوقف کند. این پیش نویس به طور متوسط یک رکورد 8.4 میلیون بیننده بیش از سه روز تمام با توجه به NFL و Nielsen. قبلی بالا بود 6.2 میلیون سال گذشته است.

“من فکر می کردم یک مربی یا مدیر کل ممکن است قرار دادن یک حوله بر روی دوربین و یا نقطه آن جهت دیگر اما صفر وجود دارد مسائل” Markman گفت. “وجود دارد یک زن و شوهر بار است که ما از دست یک خوراک یا دو اما آن را به سرعت برگشتم.”

پس از اوایل نگرانی در مورد چگونه NFL می تواند انجام یک مجازی پیش نویس هر کس به نظر می رسد به پایان رسید تا داشتن سرگرم کننده با آن. مربیان و مدیران عامل آغوش خود را, کودکان و یا همسر بودن و پیش نویس میدارد رو از داخل صفحه اصلی به راحتی به جای انتظار در یک اتاق سبز.

حتی به طور معمول گردن کلفت انگلستان مربی لایحه Belichick کردم به روح همه چیز با دادن سگ خود را, یک , برخی, تلویزیون, زمان.

“من فکر مربیان و مدیران عامل بودند رفتن به قفل خود را در یک اتاق و با آن مخالف بود. هر بار که من نگاه کردن وجود دارد بیشتر خانواده در اطراف” Markman گفت. “من فکر می کنم این صحبت ها به مربیان است که زمانی که این کار انجام آنها می توانید به یاد داشته باشید آن است که خوب نمی شود در همه زمان ها است.”

که نشان داده شد جشن میدارد با فرزندان مایل و ماکسول در دفتر خود گفت: این مهم برای طرفداران به طرف دیگر او را ببیند.

“زمانی که من فکر می کنم در مورد یک مربی شما می خواهید برای کمک به بازیکنان برای بازیکنان خوب اما مردم خوب, خوب, شوهر خوب, پدران, پسران خوب و من فکر می کنم ما به عنوان مربیان نیاز به نمونه های خوبی از آن” گفت: Flores, که, جوان, دختر, Liliana در زمان نشسته در دامان خود. “من فکر می کنم که مشهود بود. آن را خوب است برای دیدن همه خانواده ها.”

هر روز به خود جذب مخاطبان رکورد. پنجشنبه دور اول به طور متوسط 15.6 میلیون جمعه دوم و سوم دور 8.2 میلیون و شنبه نهایی چهار دور 4.2 میلیون نفر است. ESPN و NFL شبکه یک ترکیب تولید در تمام سه روز در حالی که ABC جداگانه به حال telecasts پنج شنبه و جمعه قبل از simulcasting به ESPN/NFL Network خوراک شنبه. ESPN Deportes نیز جداگانه پخش.

در اینجا برخی از دیگر takeaways:

بیش از حد نزدیک و شخصی ؟

بزرگترین انتقاد از ESPN/NFL شبکه را پوشش بود که بحث بیش از حد اغلب در تمرکز شخصی تراژدی در هر چشم انداز زندگی به پایان رسید که غالب این برنامه تلویزیونی در زمان. به داستان سرایی و خارج از حوزه داستان هستند و بخش عظیمی از ABC پوشش دو شب در حالی که بسیاری انتظار ESPN به چوب بیشتر به X و O است.

Markman گفت: آنها دیده می شود نظرات خود را در رسانه های اجتماعی است و آن چیزی است که آنها ارزیابی خواهد شد در آینده به اعتصاب تعادل راست.

“قصد ما این است که در برخی از موارد مورد بحث و جشن موانع این بچه ها غلبه در یک لحظه. اگر که آمدن در سراسر به عنوان به خوبی به آن چیزی است که ما نیاز به نگاه,” او گفت:. “شرکت ما قرار می دهد تاکید زیادی بر داستان سرایی. ما نمی رویم که در عمق انسان, داستان, در, ESPN, پوشش, اما ما نیاز به خود دیده بانی کمی بیشتر است. اگر سه مستقیم کودکان و نوجوانان در حال برداشت است که غلبه بر موانع بزرگ ما باید به نظم در رویکرد ما به طوری که آن را بیش از حد از یک به نوبه خود.”

زمانی که توپ را روی گوه و هیگگینس انتخاب شد و در دور دوم با Cincinnati Bengals از ABC پخش مورد بحث و مادر خود را در نبرد با اعتیاد به مواد مخدر و چگونه او الهام بخش Clemson گسترده گیرنده. او اعتیاد ذکر شده بود در یک ESPN گرافیک اضافی و بدون هر گونه متن در آن پخش کنید. Markman گفت که نباید اتفاق افتاد و که ESPN عذرخواهی به Higgins.

هیگینز گفت در توییتر او “هیچ مشکلی با آنها نشان دادن جهان است که مادر من یک جنگنده واقعی.”

McSHAY غیاب

تحلیلگر تاد McShay بود برای شرکت در تلویزیون و قبل از او پنج شنبه اعلام کرد که او نمی خواهد بخشی زیرا او دوره نقاهت بعد از کروناویروس جدید. McShay قرار بود بخشی از ABC برنامه تلویزیونی برای اولین بار دو روز قبل از حرکت به ESPN برای نهایی چهار دور.

“او شده است با تمرکز بر بهبود است. ذهن خود را باید در آن و نه در تاریخ و زمان آخرین دقیقه پیش نویس آماده سازی” Markman گفت. “اولویت ما این است که سلامت و ایمنی از همه از کارمندان ما است.”

خیلی صاف قایقرانی

با وجود اینکه گسترش در سراسر کشور بسیار وجود دارد چند نمونه از تحلیلگران صحبت کردن بیش از یک دیگر که Markman اعتبار به مدیران نگه داشتن هر کس آگاه از آنچه اتفاق می افتد.

با توجه به سریع حرکت طبیعت از روز پنجشنبه دور اول وجود ندارد بسیاری از مصاحبه با بازیکنان. Markman گفت: در زمان بازیکنان انجام شد جشن با خانواده های خود و به موقعیت به مصاحبه آنها در حال حاضر انتخاب بعدی. مصاحبه هنوز هم صورت گرفت اما توزیع شد در ESPN و NFL کانال های دیجیتال و همچنین برخی از پخش در ABC.

___

دنبال جو Reedy در

___

بیشتر AP NFL: و

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>