نیوزیلند دارای مهر coronavirus. بنابراین آنچه در آن مجموعه جدا از بقیه جهان است ؟

Category: کارما No comments

روز یکشنبه نیوزیلند مشخص شده 100 روز بدون جامعه انتقال COVID-19.

از اولین مورد شناخته شده وارداتی به نیوزیلند, در تاریخ 26 فوریه به آخرین مورد از جامعه انتقال شناسایی شده در مارس 1, حذف زمان 65 روز است.

نیوزیلند با تکیه بر سه نوع اقدامات به خلاص شدن از شر این ویروس:

  1. 1.مداوم کنترل مرز برای جلوگیری از COVID-19 از ورود به کشور
  2. 2.یک مستند و فیزیکی فاصله برای متوقف کردن جامعه انتقال
  3. 3.مبتنی بر مورد کنترل با استفاده از تست, تماس, ردیابی و قرنطینه.

در مجموع این اقدامات باید دست کم در مورد اعداد و مرگ و میر در مقایسه با کشورهای با درآمد بالا در اروپا و آمریکای شمالی که به دنبال سرکوب استراتژی است.

New Zealand is one of a small number of jurisdictions pursuing COVID-19 containment or elimination.
نیوزیلند یکی از تعداد کمی از حوزه های قضایی دنبال COVID-19 مهار یا حذف.(عرضه شده: جهان ما در داده ها)

نیوزیلند یکی از تعداد کمی از حوزه های قضایی از جمله سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان و کره جنوبی و ویتنام و مغولستان و استرالیا و فیجی — به دنبال COVID-19 مهار یا حذف.

بیشتر باید به حال شیوع بیماری های جدید. استثنا در تایوان مغولستان فیجی و نیوزیلند.

استرالیا به تصویب رسید بسیار مشابه پاسخ به همه گیر و مهم است که توجه داشته باشید که بسیاری از کشورها و مناطق در حال در همان موقعیت به عنوان نیوزیلند.

اما ویکتوریا و به میزان کمتر, New South Wales در حال دیدن قابل توجهی تجدید حیات.

تفاوت کلیدی این است که نیوزیلند متعهد نسبتا زود به وضوح بیان استراتژی حذف و به دنبال آن به شدت.

شدید مستند ثابت بسیار موثر در به سرعت در حال خاموش کردن ویروس.

این تفاوت را می توان به صورت گرافیکی در این نمرهدهی شاخص منتشر شده توسط دانشگاه آکسفورد است جهان ما در داده ها.

The index is a composite measure based on nine response indicators, including school and workplace closures and travel bans.
این شاخص مرکب اندازه گیری بر اساس نه پاسخ شاخص از جمله مدرسه و محل کار و تعطیلی و ممنوعیت سفر.(عرضه شده: جهان ما در داده ها)

وجود کلید درسهایی از نیوزیلند COVID-19 تجربه.

شدید و قاطع پاسخ به همه گیر شد و بسیار موثر در به حداقل رساندن مرگ و میر. نیوزیلند دارای بالاترین COVID-19 مرگ و میر در این کشورها ،

مجموع همه علت مرگ و میر نیز کاهش یافته است در طول مستند. این مشاهدات نشان می دهد آن نیست که شدید اثرات منفی بر سلامت, اگر چه آن را تقریبا به طور قطع برخی از اثرات منفی درازمدت.

حذف ویروس به نظر می رسد به اجازه نیوزیلند به بازگشت به نزدیک عملیات عادی نسبتا به سرعت در حال, حداقل رسانده آسیب های اقتصادی در مقایسه با استرالیا.

اما تاثیر اقتصادی است به احتمال زیاد به نگه داشتن بازی کردن در ماه های آینده.

در حال بارگذاری

از طریق گرفتن همه گیر

ما به دست آورده اند بسیار بهتر درک COVID-19 طی هشت ماه. بدون کنترل موثر اقدامات آن است که به احتمال زیاد همچنان به گسترش در سطح جهانی برای بسیاری از سال به سال در نهایت آلوده میلیارد و کشتار میلیون ها نفر.

بسیاری از افراد آلوده که می میرند به نظر می رسد کمی زیر 1 درصد است.

Customers enjoy lunch in the sunshine at the Riverside Market in Christchurch, New Zealand.
حذف ویروس به نظر می رسد به اجازه نیوزیلند به بازگشت به نزدیک عملیات عادی نسبتا به سرعت.(AP: Mark Baker)

این عفونت نیز باعث جدی عواقب طولانی مدت برای برخی از بازماندگان. بزرگترین عدم قطعیت شامل ایمنی به این ویروس که آیا آن را می توانید از قرار گرفتن در معرض عفونت و یا واکسن و اگر آن را طولانی مدت.

پتانسیل برای درمان با آنتی ویروسها و دیگر درمان نیز هنوز نامشخص است.

این دانش را تقویت مزایای بزرگ از تداوم حذف.

ما می دانیم که اگر نیوزیلند به تجربه گسترده COVID-19 انتقال تاثیر بر مائوری و Pasifika جمعیت می تواند فاجعه بار است.

ما قبلا توضیح داده شده بحرانی اقدامات به ما را از طریق این دوره از جمله استفاده از پارچه ماسک صورت, بهبود, تماس, ردیابی با مناسب دیجیتال, ابزار, استفاده از علم مبتنی بر رویکرد مدیریت مرزی و نیاز به یک گروه اختصاص داده های ملی آژانس بهداشت عمومی.

حفظ رفع بستگی به اتخاذ بسیار رویکرد استراتژیک به مدیریت ریسک است. این رویکرد شامل انتخاب یک ترکیب بهینه از مداخلات و با استفاده از منابع در کارآمد ترین راه برای نگه داشتن خطر COVID-19 شیوع بیماری در یک به طور مداوم سطح پایین.

چند اقدامات می تواند کمک به این هدف بیش از چند ماه آینده در حالی که همچنین اجازه می دهد افزایشی افزایش مسافرت های بین المللی:

  • تجدید حیات برنامه ریزی برای کنترل مرزی شکست و شیوع اندازه های مختلف با دولت از هنر تماس با ردیابی و به روز رسانی سطح هشدار سیستم
  • حصول اطمینان از تمام زلاند جدید خود را دوباره قابل استفاده پارچه ماسک صورت با استفاده از آنها ساخته شده را به سطح هشدار سیستم
  • انجام تمرینات و شبیه سازی برای تست شیوع روش های مدیریت, احتمالا از جمله “جرم پوشش روز” را به مشارکت عمومی در پاسخ
  • با دقت بررسی فرآیندهای قرنطینه-سفر رایگان بین حوزه های قضایی رایگان از COVID-19 ویژه مختلف اقیانوس آرام جزایر تاسمانی و تایوان (که ممکن است نیاز به ردیابی دیجیتال از ورود مسافران برای چند هفته اول)
  • برنامه ریزی برای مدیریت با دقت های مسافرت و توسط کلید های دراز مدت بازدید کننده گروه هایی مانند سوم دانش آموزانی که به طور کلی هنوز هم نیاز به مدیریت قرنطینه.

ساخت بهتر

نیوزیلند می توانید تغییر واقعیت جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. اما آن می تواند اهرم ،

ما باید انجام درخواست رسمی به COVID-19 پاسخ بنابراین ما یاد بگیرند که همه چیز ما احتمالا می تواند به بهبود پاسخ ما ظرفیت برای رویدادهای آینده است.

Patients are screened before entering a medical center in central Christchurch, New Zealand.
نیوزیلند می توانید تغییر واقعیت جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.(AP: Mark Baker)

ما همچنین نیاز به ایجاد یک تخصصی ملی آژانس بهداشت عمومی برای مدیریت تهدید جدی برای بهداشت عمومی و ارائه انتقادی جمعی برای پیشبرد بهداشت عمومی به طور کلی.

چنین به نظر می رسد آژانس شده است یک عامل کلیدی در موفقیت تایوان که اجتناب پرهزینه مستند به طور کامل.

کسب و کار به طور معمول باید یک گزینه برای بازیابی فاز. اخیر دانشگاه مسی نظرسنجی نشان می دهد هفت از ده زلاند جدید حمایت سبز بازیابی رویکرد است.

نیوزیلند حذف COVID-19 کشیده شده توجه در سراسر جهان با توضیحات فقط در چاپ جدید مجله پزشکی انگلستان.

ما از شادابی سازمان بهداشت جهانی است که می تواند بهبود یافته رهبری جهانی برای همه گیر پیشگیری و کنترل از جمله استفاده بیشتر از یک حذف رویکرد برای مبارزه با COVID-19.

مایکل بیکر استاد بهداشت عمومی در دانشگاه اتاگو و دریافت بودجه برای COVID-19 پژوهش از سلامت شورای پژوهشی نیوزیلند. آماندا Kvalsvig یکی از محققان در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه اتاگو و همچنین دریافت کمک های مالی برای COVID-19 تحقیقات از نیوزیلند سلامت شورای پژوهشی. نیک ویلسون استاد بهداشت عمومی در دانشگاه Otago. این مقاله در ابتدا در ظاهر مکالمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>