نیوزیلند جنایتکاران به اخراج شوند پس از ماه در coronavirus مستند

تا 30 نیوزیلند مجرمان مجموعه به تبعید در اوایل روز شنبه پس از ماه در coronavirus مستند و پرواز خواهد شد به یک محل مخفی برای 14 روز دوره قرنطینه.

موضوع اخراج شده است یک منبع تنش بین پی در پی نخست وزیران دو طرف Tasman با نیوزیلند رهبر Jacinda protocol wine studio عموم مصرف همتای او اسکات موریسون به وظیفه بیش از عمل در اوایل این سال است.

Ms protocol wine studio گفت که “خورنده” به رابطه بین دو کشور نگرانی برخی از مجرمان محکوم را محدود به روابط نیوزیلند و صرف بیشتر از زندگی خود را در استرالیا.

“30 نفر حذف خواهد شد از استرالیا از Villawood بازداشتگاه ملبورن بازداشتگاه و بریزبن بازداشت مرکز” Filipa Payne از بنیانگذاران گروه حمایت Iwi در استرالیا ABC گفت.

“آنها اعتقاد من, پرواز را به نیوزیلند روز سه شنبه یا چهارشنبه — بدون تاریخ داده شده است فقط یک تکه کاغذ گفت: به صورت آماده در آن تاریخ.

“مردان شایسته به برخی از اطلاعات داده شده به آنها را — چه خدمات در حال رفتن به ارائه شده به آنها چه انتظاری از آنها دارید؟”

Iwi در استرالیا یک گروه به نمایندگی از زلاند نو در بازداشتگاه های اداره مهاجرت در استرالیا.

Ms Payne گفت: آن را به حال شده است در یک زمان دشوار برای افراد در بازداشت به کروناویروس اقدامات کنترل معنای آنها شده بود را تکذیب کرد تمام بازدید کنندگان.

با وجود بسیاری از آنها جنگیدند در استرالیا باقی می ماند او استدلال برخی احساس امداد در چشم انداز نوعی از آزادی در نیوزیلند.

استرالیا مرز زور گفت: آن را نمی خواهد بحث در مورد آینده حذف.

“استرالیا مرزی نیروی همچنان به همکاری نزدیک با نیوزیلند مقامات به بازگشت واجد شرایط نیوزیلند شهروندان در حال حاضر جایگزین در بازداشتگاه های اداره مهاجرت در استرالیا” سخنگوی ABC گفت.

“حذف از غیر شهروندان متوقف نشده و به عنوان یک نتیجه از COVID-19 اما باید به طور قابل توجهی کاهش از مارس سال 2020 با توجه به در دسترس بودن پروازهای تجاری و محدودیت های مسافرتی.”

Unidentified Australian Border Force worker seen from behind, at airport security.
استرالیا مرز زور گفت: اخراج آهسته در طول coronavirus بیماری همه گیر.(استرالیا مرزی نیروی)

اما نیوزیلند دولت را تایید کرد اخراج رخ خواهد داد.

“ما موافق نیست با استرالیا اخراج مشکلات خود را به نیوزیلند” NZ وزیر بهداشت کریس Hipkins گفت: رادیو نیوزیلند روز دوشنبه.

“این مردم هستند که مرتکب جنایات در استرالیا آنها در استرالیا زندگی می کردند و بسیاری از آنها تنها باید بسیار جزئی اتصال به نیوزیلند و نظر ما این است که دولت استرالیا نباید اخراج آنها.

“ما در حال دریافت آنها را به خاطر ما موظف به آنها را دریافت اما این امر می تواند به اشتباه می گویند ما خوشحال در مورد آن.”

فوق العاده نظامی و پلیس خواهد گارد “داخلی-هتل شهر” که در آن اخراجی خواهد بود قرار دارد برای 14 روز در قرنطینه دوره زمانی که آنها می رسند در نیوزیلند اما آقای Hipkins آماده است برای به اشتراک گذاشتن محل دقیق.

“من نمی خواهم برای دیدن مردم درگیر شدن در نوعی از عدالت فشار در اینجا” آقای Hipkins گفت RNZ در دفاع از نگه داشتن محل های مخفی نشان می دهد واکنش جامعه می تواند رخ دهد.

نیوزیلند رهبر مخالفان تاد مولر تا به حال به اصطلاح مخالفان به “بمانند” با مردم در مورد که در آن مرکز است.

Ms Payne استدلال نیوزیلند دولت بود “همدستی” در آن پنهان کاری و نمی تواند پنهان در پشت آن در حال انجام انتقاد از استرالیا اخراج زلاند جدید.

“نه دولت تا به حال به اندازه کافی احترام به شهروندان هر دو کشور به طور شفاف و به ما اطلاعات,” او گفت:.

نگرانی بیش از coronavirus در ‘جایگزین’ بازداشت مهاجرت

به عنوان تبعید سطح شیب دار تا بار دیگر کار به نگرانی در مورد کوروناویروس کنترل در برخی از هتل ها استفاده می شود برای بازداشت موقت به عنوان “جایگزین مکان بازداشت” یا APODs.

کار frontbenchers Kristina Keneally و اندرو Giles نوشت: به صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون و اقدام وزیر مهاجرت آلن Tudge روز دوشنبه درخواست برای شفافیت بیشتر در مورد چگونگی بازداشت شبکه برخورد با COVID-19.

این نامه موجب شده توسط یک کارگر در یک هتل استفاده می شود برای بازداشت موقت در ملبورن شمالی آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل این ماه.

“ما عمیقا نگران برای سلامت زندانیان اگر اجتماعی فاصله نمی توان نگهداری در بازداشتگاه و APODs,” جفت نوشت.

“این بازداشت شدگان هستند در مراقبت از خود و سزاوار آنها — حداقل — به امن و سلامت خود و رفاه تضمین شده است.

“اگر دولت معتقد است که بازداشت شدگان هستند یک خطر برای جامعه استرالیا باید اعتماد به نفس است که یکپارچگی خشکی بازداشت شبکه است به خطر بیافتد توسط هر سوء مدیریت توسط شما در طول این بیماری همه گیر.”

سناتور Keneally و آقای Giles خواست دولت فدرال در نظر گرفتن جامعه بازداشت افراد در برخواهد داشت خطر ابتلا به عموم مردم و به اصطلاح به صورت هفتگی گزارش coronavirus موارد در بازداشت است.

این جفت ارز هم می خواستم جزئیات بازداشت کارکنان مرکز بودند که نه در کار بود چرا که آنها به طور بالقوه در معرض شده COVID-19.

در دوشنبه شب ABF تایید تعدادی از کارکنان در Villawood بازداشتگاه رفته بود به خود انزوا پس از نگرانی در آنها شده بود در معرض ویروس در تقاطع هتل در Casula است که مربوط به بیش از 20 مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im