نیویورک نیاز به پوشش صورت در مشغول اماکن عمومی

Category: تایمزلیدر No comments

توسط جنیفر PELTZ, مارینا وینو و MICHAEL HILL

نیویورک (AP) — پوشش صورت نیاز خواهد بود در مشغول فضاهای در حالی که شهر نیویورک مقامات گفتند که ایجاد اورژانس رزرو غذا و دیگر اقدامات برای حفاظت از ساکنان روزی. شهردار خواست محتاط رویکرد به احیای اقتصاد است.

در اینجا آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:

پوشش صورت

نیویورک ساکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها در حال در آمدن و در تماس نزدیک با افراد دیگر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

جدید شیوع بیماری-مبارزه با قیمومیت نیاز به ماسک و یا در صورت پوشش در خیابان های شلوغ, عمومی حمل و نقل و یا هر موقعیتی که در آن مردم می توانند حفظ 6 پا اجتماعی فاصله. وعده داده شده اجرایی منظور از کومو پژواک توصیه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به عنوان یک راه برای محدود کردن گسترش coronavirus.

سفارش اثر طول می کشد جمعه, فرماندار, گفت:, و یا یک ماسک و یا پارچه پوشش مانند یک سربند کار خواهد کرد.

“توقف گسترش همه چیز است. چگونه می تواند به شما یک ماسک هنگامی که شما در حال رفتن به نزدیک به یک شخص؟” کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه. “در چه نظریه خواهد شما را به انجام این کار؟”

فرماندار گفت: وجود خواهد شد و در ابتدا هیچ مدنی مجازات برای noncompliance, اما او اصرار بازرگانان برای به اجرا درآوردن آن را در میان مشتریان است.

هر چند بستری شدن در بیمارستان از شیوع بیماری در حال درست کردن, نیویورک, مقامات در تلاش هستند به طور چشمگیری کاهش نرخ انتقال به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد. نیویورک ثبت 752 مرگ و میر سه شنبه در مجموع بیش از 11,000 فقط در بیش از یک ماه است.

این اعداد و ارقام را شامل نمی شود حدود 4,000 دیگر مرگ و میر در شهر نیویورک در طول شیوع است که مقامات شهر می گویند احتمالا ناشی از ویروس نیست و تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

Cuomo, اعلام کردند, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به نام برای فروشگاه ها به مشتریان سایش پوشش صورت به منظور محافظت از فروشگاه کارگران در برابر قرار گرفتن در معرض. د Blasio قبلا توصیه می شود پوشش صورت در عمومی در شهرستان.

جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

____

برنامه غذایی

در یک شهر که در آن 1.2 میلیون نفر — از جمله یک پنجم کودکان — در حال حاضر در زمان تلاش برای خوراک خود از تعدادی است که انتظار می رود به رشد حدود نیم میلیون نیویورکی از دست داده اند و یا به احتمال زیاد به از دست دادن شغل خود در آینده نزدیک است.

“ما مطمئن شوید که هر کس می شود مواد غذایی آنها نیاز به” د Blasio گفت: در رونمایی $170 میلیون برنامه برای کمک به.

این شهر در حال حاضر توزیع رایگان 250,000 وعده غذا در روز در مدارس و ارائه 25,000 یک روز به شهروندان ارشد. مقامات انتظار می رود برای ارائه 10 میلیون وعده های غذایی رایگان در آوریل و انتظار می رود نیاز به رشد به اندازه 15 میلیون در ماه مه.

در ضمن این شهرستان در تماس است برخی از 11,000 تاکسی و رد و بدل رانندگان — که معیشت شکسته شده اند که مردم در خانه بمانند — به استخدام آنها را به ارائه وعده های غذایی برای کسانی که نمی تواند خانه را ترک شهردار گفت.

در حالی که به گفته مقامات این شهر عرضه مواد غذایی پایدار است آنها همچنین برنامه ریزی برای ایجاد یک 50 میلیون دلار ذخیره به عنوان بسیاری از 18 میلیون قفسه پایدار وعده های غذایی.

___

خانه های پرستاری

کومو گفت دولت او خواهد شد انتشار “داده تا آنجا که ممکن است” در نزدیک به 2500 نفر رسید که مرده ام در خانه های پرستاری از COVID-19 در نیویورک از اواسط ماه مارس.

اما نیویورک است که هنوز حاضر به انتشار تعداد مرگ و میر در فرد خانه های سالمندان که برای حساب کاربری یکی از پنج ویروس های مربوط به مرگ و میر در سطح ایالت. که در مقایسه با برخی کشورهای دیگر.

کومو را دولت اشاره کرد نگرانی حریم خصوصی افراد.

“عبور شما را در یک خانه سالمندان و یا پدر و مادر خود دور می گذرد در خانه سالمندان” کومو گفت. “باید پدر و مادر خود را تصویر واقعا بود در صفحه اول روزنامه روز بعد؟”

نیویورک منتشر کرده شهرستان در سطح داده ها نشان داد که 2,477 مرگ و میر در خانه های پرستاری و 583 مرگ و میر در بزرگسالان-مراقبت از امکانات تا حد زیادی در سخت-آمار شهر نیویورک و حومه آن است.

مقامات فدرال در حال آمدن تحت فشار شروع به عموم ردیابی coronavirus عفونت و مرگ و میر در خانه های سالمندان.

___

اقتصادی معادله

کومو گفت: مردم به کار با خیال راحت قبل از واکسن توسعه یافته نیاز دارد نه تنها در مقیاس بزرگ آزمایش, اما ردیابی تماس های شخصی از افرادی که تست مثبت و جداسازی افراد آلوده.

اما تست و ردیابی افراد در دولت از 19 میلیون نفر است و بدون فدرال کمک به او گفت.

“است که یک تعهد عظیم” او گفت:. “این هوشمند, اما آن را عظیم است.”

در ضمن نیویورک آغاز خواهد شد تست 2000 نفر در روز به ویروس آنتی بادی در این هفته از طریق یک تازه توسعه یافته انگشت-prick test. اولویت داده خواهد شد و به پرستاران پلیس شهر نیویورک و دیگر اولین پاسخ دهندگان به طوری که آنها می دانم که اگر آنها آلوده شده است.

هر دو کومو و د Blasio گفت: رهبران باید مشورتی در مورد تلاش برگرد تا اقتصاد بدون ایجاد فرصت برای coronavirus به خروش آمده به عقب.

“من می خواهم به راه اندازی مجدد اقتصاد به شدت … اما بهترین راه برای انجام آن این است که مراقب باشید” de Blasio گفت.

کومو گفت: دولت می تواند با در نظر گرفتن محدودیت های بلند برای اولین بار برای کسب و کار است که مطرح کمتر خطر ابتلا به عفونت و در نظر گرفته شده بیشتر “ضروری است.”

___

وینو و تپه گزارش از آلبانی, n. y.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>