‘نپا زندگی می کنند از خانه به میزبان اولین آنلاین قسمت شنبه شب

Category: تایمزلیدر No commentsویلکس-بار ، — با “نپا زندگی می کنند از خانه” سری های محلی و منطقه ای و هنرمندان و هوا خواهد خود را برای اولین بار آنلاین کنسرت در روز پنج شنبه 30 آوریل در 7:30 p. m.

این ASM جهانی موفق Mohegan Sun Arena و کارل سالن در Wilkes-Barre اعلام کرد همکاری خود را برای ایجاد پلت فرم آنلاین و آنها را به همکاری با Geisinger به ویژگی های هنرمندان, اجرای زنده از خانه های خود.

یک فصل از “نپا زندگی می کنند از خانه” را از ویژگی های یک قسمت جدید به پخش هر پنج شنبه شب ساعت 7:30 بعد از ظهر از طریق ژوئن. ویژه هنرمندان و برنامه به شرح زیر است:

• آوریل 30 — نیک Coyle از Lifer و سرد است.

• ممکن است 7 — رجینا Sayles.

• ممکن است 14 — قاطر تیم.

• ممکن است 21 — بریت توماس از بریت توماس و پسران شکن.

• مه 28 — نی لبک و زمانی دروم.

• ژوئن 4 — برت الکساندر از نجیب زاده ایست.

اجرای خواهد شد ارسال شده در Facebook و Instagram صفحات برای هر دو Mohegan Sun Arena و کارل سالن.

جزئیات کامل در دسترس هستند در وب سایت Mohegan Sun Arena یا کارل سالن.

به عنوان Geisinger افزایش تلاش های خود برای مبارزه با کروناویروس (COVID-19) جهانی همه گیر آنها نیاز به حمایت شما بیشتر از همیشه است. با یک هدیه از بودجه منابع و یا خون شما به طور مستقیم کمک به تیم خود را در خط مقدم به طوری که آنها می توانید برای مراقبت بیشتر اعضای جوامع ما.

کسب اطلاعات بیشتر و اهدای امروز در Geisinger.org/fightcovid.

در مورد کارل سالن

کارل سالن صمیمی عملکرد فضا در Wilkes-Barre که ارائه موسیقی اصلی و کمدی. باز در سال 2017 محل دارای ظرفیت 130 ایستاده مراجعان به صورت کلی پذیرش را نشان می دهد و 85 نفر به صورت نشسته را نشان می دهد.

قرار دارد در زیرزمین تاریخی هنر دکو ساختمان اتحادیه در شمال خیابان اصلی (لهستانی اتحادیه بیمه ساختمان افتتاح شد در سال 1938) در مرکز شهر محل بود به نام به افتخار اواخر کوین کارل محلی نوازنده و مشتاق concertgoer. بازدید www.KarlHall.org برای اطلاعات بیشتر.

در مورد Mohegan Sun Arena

Mohegan Sun Arena در کیسی پلازا یک 8,000-صندلی چند منظوره محل که باز در نوامبر سال 1999. واقع در Wilkes-Barre شهرستان محل متعلق به Luzerne County, مرکز همایش اقتدار یک دولت بدن منصوب Luzerne County و مدیریت توسط ASM جهانی. بازدید www.MoheganSunArenaPA.com برای اطلاعات بیشتر.

در مورد ASM جهانی

ASM جهانی تشکیل شد از ادغام AEG امکانات و SMG در اکتبر 2019 ایجاد یک محل مدیریت گروه است که دهانه 5 قاره 14 کشور و بیش از 300 از جهان معتبر ترین عرصه های استادیوم کنوانسیون و نمایشگاه مرکز هنرهای نمایشی و سالن های. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ASM جهانی و راه های جدید هیجان انگیز ما می توانیم در خدمت شما بازدید وب سایت — www.asmglobal.com.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>