نسکار بازگشت به مسابقه خواهد بود از نزدیک تماشا

Category: تایمزلیدر No comments


 A real caution flag: as NASCAR speeds back to the race track during the coronavirus pandemic, the series has a heavy responsibility to set a safety standard that doesn’t slow the return of other sports. Mel Evans | AP file photo

واقعی احتیاط پرچم: به عنوان NASCAR سرعت بازگشت به مسیر مسابقه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس سری دارای یک مسئولیت سنگین برای تنظیم یک استاندارد ایمنی که نمی کند بازگشت از ورزش های دیگر.

مل Evans | AP فایل عکس

<p>The grandstands at Darlington Raceway will remain empty when Cup Series racing returns to the track on May 17 with no fans in attendance.</p> <p>Terry Renna | AP file photo</p>

این grandstands در دارلینگتون Raceway خالی باقی خواهد ماند زمانی که جام سری مسابقه بازگشت به آهنگ در مارس 17 با طرفداران در حضور.

تری Renna | AP فایل عکس

شارلوت, N. C. — نسکار در حال آماده سازی برای اولین بار عمده ایالات متحده ورزشی برای راه اندازی مجدد آن فصل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — استقبال از بازگشت به مسابقه و یکی که خواهد شد از نزدیک تماشا عمومی و دیگر لیگ های حرفه ای برای اشتباه.

بیش از 700 نفر — بدون فن — انتظار می رود که در مسیر هنگامی که اتومبیل های سهام بازگشت در مقابل مخاطبان تلویزیون ملی در تاریخ 17 مه در دارلینگتون, South Carolina.

آن است که در نسکار لحظه به درخشش. یک اشتباه می تواند یک شکست دیگر ورزشی مشتاق به رفتن و شروع به کسب درآمد شده است که در حمله ماه گذشته است.

“ما متوجه جلو آن را یک مسئولیت بزرگ برای ما به عنوان یک ورزش گفت:” استیو اودانل نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور. “ما مطمئنا به یاد بگیرند که ما به, اما این روند ما در محل قرار داده و من فکر می کنم به این صنعت اعتماد به نفس که ما می تواند برای اولین بار.”

دارلینگتون Raceway برگزار خواهد شد برای اولین بار از هفت مسابقه بیش از 11 روز با استفاده از هر دو دارلینگتون و شارلوت موتور جاده سریع السیر در کنکورد, North Carolina. نسکار با کار بهداشت حرفه ای در یک برنامه برای دیدار با دستورالعمل های فدرال و ارائه آن به مقامات بهداشت عمومی در کرلینس. پیشنهادات بازگردانده شدند به نسکار.

برای حداقل هفت مسابقه o’donnell گفت: نسکار می خواهد به استفاده از سالن های واقع در رانندگی فاصله از تیم های مستقر در منطقه شارلوت برای از بین بردن مسافرت هوایی و هتل استفاده کنید.

فهرست اسامی تیم محدود به 16 شرکت کنندگان که شامل راننده نقطه نقطه و مالک. نسکار توصیه می شود کسانی که سفر به این آهنگ نیست و همچنین بازگشت به کار در مسابقه مغازه های بالقوه و چالش برای کم بودجه تیم های که ممکن است حتی از 16 کارمند تمام وقت.

نسکار جام سری اجرا می شود 40-ماشین زمینه های که حداقل 640 شرکت کنندگان در ورود به این مسیر را برای روز مسابقه. می کند که شامل مقامات و بازرسان و اعضای رسانه ها از جمله broadacst تیم.

در حال حاضر روز از کار شانه به شانه در 70 سال دارلینگتون گاراژ با طرفداران شلوغ خارج از اصطبل هستند ، تماشاگر نمی تواند مجاز برای شرکت در مسابقات نسکار که برنامه ریزی شده تنها از طریق ممکن است.

ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم در روز جمعه مطرح شده این امکان اجازه می دهد طرفداران برای جولای 4-5 آخر هفته در Indianapolis Motor Speedway, هنگامی که آن را میزبان هر دو نسکار و مسابقات IndyCar. اجتماعی فاصله دستورالعمل خواهد بود در محل.

“ما می تواند آن را انجام دهد. ما آماده برای طرفداران و ما در حال آماده بدون طرفداران” علامت مایل است که نظارت هر دو IndyCar و Indianapolis Motor Speedway گفت: آسوشیتد پرس. “فقط بر اساس اندازه ما امکانات ما می توانید آن را انجام دهید. و ما باید زمان آن را کشف کردن. همه چیز تغییر روزانه و جایی که ما امروز ممکن است متفاوت جولای چهارم آخر هفته. ما رو هم به این حق است.”

در حال حاضر همه چشم خواهد شد در دارلینگتون. رانندگان گفته شده است که آنها باید خود منزوی در motorhomes خواهد شد که گسترش بیش از همه امکانات. اجتماعی فاصله برای تیم به احتمال زیاد به معنی استفاده از هر دو جام حذفی و Xfinity سری گاراژ.

زمانی که Jimmie Johnson, Kyle Busch و ستاره سر به اتومبیل های خود را, آنها مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک. شامپاین, اسپری برای برنده در پیروزی خط? آن را به طور کامل روشن نیست که چه نوع از جشن خواهد بود مناسب در این زمان های عجیب و غریب ورزش است.

اما آن را متفاوت خواهد بود.

“راه ما از سفر به این رویداد راه ما وارد این رویداد حرکت در این رویداد راه ما ترک یک رویداد در جریان است متفاوت باشد” گفت: جان بوبو نسکار معاون رئیس جمهور از مسابقه ، “ما دو چیز اجتماعی فاصله و دیگر compartmentalization.

“ما در حال رفتن به یک راه گردشگاهها برای مردم قوانین ما به شدت اجرا,” او اضافه شده است. “اگر مردم نیست مطابق با قوانین ما برای ماسک و اجتماعی فاصله آنها را از محل حذف خواهند شد.”

از آن خواهد شد زمان های عجیب و غریب برای یک ورزش است که محبوب شد در بخشی به دلیل طرفداران می توانید به تماشای تیم کار, راه رفتن در کنار یک راننده در یک بسته از تولدش متقاضیان و حتی ایستادن پشت یک گودال غرفه به عنوان ماشین با سرعت در حال پیگیری است.

دیگر ورزش soldiered بدون طرفداران, از جمله گاو و اسب در مسابقات UFC به رویدادهای برنامه ریزی شده آغاز مارس 9 در فلوریدا. اما نسکار با آن وسیع 36-مسابقه برنامه از ساحل به ساحل و تلویزیون قرار گرفتن در معرض است رسم مراتب بیشتر توجه آن را به عنوان مجموعه برنامه های.

اگر نسکار هر نوع شکست اثر موج دار شدن می تواند آسیب IndyCar آن را به عنوان تلاش برای شروع آن فصل 6 ژوئن در تگزاس موتور جاده سریع السیر. مایلز گفت: تعهد نه تنها در نسکار به حق آن را دریافت اما هر جنبه ای از بازگشایی باید امن است.

“در هر جبهه آن را یک شکست برای همه چیز اگر همه چیز نمی رویم به خوبی برای ما فکر می کنم (نسکار بازگشت) یک فرصت یادگیری,” مایلز گفت. “هر چیزی که ما یاد بگیرند که آنها در حال رفتن به می دانم. هر چیزی که آنها یاد بگیرند که ما می رویم به یاد بگیرند. این یک فرصت بزرگ برای همه ما به دقیق.”

بزرگتر سوالات برچسبها تقریبا هر آخر هفته برای موتورسواری. برای IndyCar ایندیاناپولیس 500 نخواهد بود اجرا در آخر هفته روز یادبود برای اولین بار پس از سال 1945 و هیچ کس نمی داند اگر معمول 300,000 هزار plus تماشاگران اجازه خواهد داشت در ماه اوت است.

راجر Penske در حال حاضر صاحب IndyCar و نیز صاحب برجسته سه خودرو نسکار تیم. 83 سال Penske را دیده اند نسکار اجرای حداقل چهار نخبگان جام سری قبل از مسابقات IndyCar برنامه ریزی شده است که در تگزاس است.

“آقای Penske بدیهی است که در حال حاضر نوع اتهام آنچه اتفاق می افتد گفت:” ایندیاناپولیس 500 برنده الکساندر رسی. “من فکر می کنم او را پیاده سازی چیزهای خوب و نوع یادگیری از چیزهایی که کار نمی کنند و می آیند تا با یک برنامه است که مناسب برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>