نسکار لارسون اخراج پس از حامیان پیاده روی بیش نژادی لکه دار

Category: تایمزلیدر No comments


 Considered the top free agent in NASCAR mere weeks ago, Kyle Larson is now suddenly out of a job after using a racial slur during a live-streamed virtual race on Sunday. Colin E. Braley | AP file photo

بالا در نظر گرفته شده عامل رایگان در نسکار صرف هفته پیش Kyle Larson در حال حاضر به طور ناگهانی از کار پس از استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در طول زندگی جریان مسابقه مجازی در روز یکشنبه.

کالین E. Braley | AP فایل عکس

<p>NASCAR team owner Chip Ganassi had little choice but to fire Kyle Larson after sponsors dropped the driver en masse for his use of a racial slur.</p> <p>Terry Renna | AP file photo</p>

نسکار تیم صاحب Chip Ganassi بود چاره ای جز به آتش Kyle Larson پس از حامیان مالی کاهش یافته راننده یکهو خود را برای استفاده از یک نژادی لکه دار کردن.

تری Renna | AP فایل عکس

شارلوت, N. C. — به عنوان حامی پس از حامی کاهش یافته است Kyle Larson پس از او با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در طول زندگی جریان مسابقه مجازی خود را نسکار مالک تیم حمایت شد به گوشه ای.

Chip Ganassi می تواند اجازه مک دونالد و اعتبار یک بانک و شورلت خود را جلو و کمک های مالی و ورشکسته تیم او و یا او می تواند به قطع روابط با راننده او کنده از حداکثر سرعت دویدن مسابقه ماشین و مرتب به نخبگان سهام راننده ماشین.

آن اساسا از Ganassi دست.

اخراج او 27 ساله لارسون روز سه شنبه در آنچه که او به عنوان “عاطفی تماس” — تنها حرکت می کند ممکن است برای ایجاد ثبات در کشور باشد.

“به من گفت: کایل او دوباره می تواند از این او حتی می تواند دوباره از این با تیم ما” Ganassi آسوشیتدپرس گفت. اما واقعا نبود هر انتخاب است.”

لارسون خیره کننده سقوط در زمان کمتر از 48 ساعت غیر معمول در آن جزئیات و آینده با ورزش در همه جا اساسا خاموش شدن در طول coronavirus بیماری همه گیر. پرطرفدار ترین آینده عامل رایگان در نسکار از دست داده و تقریبا هر حامی او در آنچه که می تواند در نهایت به هشت رقم اشتباه است.

لارسون خود را از دست می دهد 2020 حقوق و دستمزد به علاوه عظیم payday در انتظار از بعدی خود قرارداد. اگر او در نهایت زمین با یکی دیگر از تیم های آن را قطعا خواهد بود در یک دور نرخ تنزیل از ارزش او تا به حال ساخته شده است پس از حرکت تمام وقت به نسکار در سال 2013.

این کشف آغاز شد و یکشنبه شب زمانی که لارسون به نظر می رسد به از دست دادن ارتباط خود هدست با نقطه نقطه در حالی که رقابت در یکی از iRacing مجازی اتفاقاتی که در محبوبیت رشد کرده در طول ورزش وقفه.

طی یک بررسی از خود میکروفون از او خواست که خود را نقطه نقطه “شما نمی توانید مرا می شنوید؟” که به دنبال آن N-word. این لکه دار شد و در نقطه نقطه که سفید است.

او معلق و بدون پرداخت توسط Ganassi دوشنبه سپس به طور نامحدود به حالت تعلیق توسط نسکار و لارسون که نیمی ژاپنی دستور داده شد برای تکمیل حساسیت آموزش, اما, اولیه حامیان مک دونالد و اعتبار یک بانک کشیده و حمایت خود را در عرض چند ساعت. شورلت معلق و رابطه آن با لارسون و اما یک شریک تجاری نشان داد آنها راه رفتن دور.

بدون بودجه در ردیف 42 شورلت به عنوان طولانی به عنوان لارسون در ماشین Ganassi تا به حال به عمل می کنند. راس Chastain تحت قرارداد به عنوان یک توسعه راننده برای Ganassi خواهد شد به احتمال زیاد جایگزین لارسون هر زمان که مسابقه رزومه.

“پس از در نظر گرفتن بسیاری Chip Ganassi مسابقه تعیین کرده است که آن را به پایان خواهد رسید و ارتباط آن با راننده Kyle Larson,” Ganassi در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما قبل گفت: این دیدگاه که کایل ساخته شده بودند هر دو توهین آمیز و غیر قابل قبول به خصوص با توجه به ارزش های سازمان ما است. همانطور که ما در ادامه به بررسی وضعیت با همه طرف های مربوطه مشخص شد که این تنها مناسب دوره از عمل را.”

لارسون مشهور با حداکثر سرعت دویدن ماشین حرفه ای نیز می تواند در معرض خطر: Kyle Larson مسابقه در زمینه های شورلت در جهان از قانون شکنان سری است که در بخشی از حمایت لوکاس روغن آن نیز به پایان رسید از همکاری خود با لارسون.

لارسون نیز در اواخر سال گذشته اضافه شده یک ریز اندام ماشین به تیم خود و سوار آن را به هفت برد در هشت مسابقه به نزدیک 2019 پس از آن باز 2020 با پیروزی در معتبر فلفل قرمز کاسه در 13th امتحان کنید.

لارسون شده بود prepping برای تست رایگان آژانس برای اولین بار در زندگی حرفه ای کوتاه و Ganassi بود و انتظار می رود برای پیدا کردن خود را در یک جنگ مناقصه برای حق رای دادن راننده نسکار.

لارسون که تصور می شد به تصمیم گیری بین Ganassi یا یک حرکت به تونی استوارت نسکار تیم. او همچنین ممکن است یک شات نامزد به جای هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson در Hendrick Motorsports اگر چه Rick Hendrick نیست به عنوان سخاوتمندانه اجازه می دهد درایور خود را برای رقابت در سری دیگر و از دست دادن اتومبیل با حداکثر سرعت دویدن یک معامله شکن برای لارسون.

اما کار خود را درون منفجر زمانی که خود را لکه دار رفت و ویروسی در بخشی به دلیل بینندگان می توانید به دنبال مجازی نژاد در بازی, برنامه, حرکت یا کشش ناگهانی و استراق سمع در رانندگان معمولی نشاط گفتگوی بورسی. لارسون عذرخواهی در یک ویدیو ارسال شده در حساب های رسانه های اجتماعی.

“من ساخته شده یک اشتباه گفت کلمه ای که هرگز نباید بود گفت:” لارسون گفت. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. من مطرح شده که در راه است. آن است که فقط یک چیز افتضاح می گویند. من احساس می کنم بسیار متاسفم برای خانواده دوستان همکاران من نسکار جامعه و به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه است.

“من درک می کنم این آسیب احتمالا unrepairable و من خود را به آن.”

او به بسیاری از حامیان و دوستان عذرخواهی می کنیم. برنت پاول رئیس جمهور از طرح B فروش و بازاریابی تنها حامی باقی می ماند پشت لارسون. او گفت: راننده او را به نام شخصا به “ابراز تاسف خود را در مورد آنچه بیرون.”

“ما می دانیم که او یک مرد جوان است که ساخته شده است یک اشتباه است و ما در حال رفتن به پشت او 100% و کمک در هر راه ما می توانیم” پاول گفت.

لارسون که پدربزرگ و مادربزرگ زمان صرف شده در یک اردوگاه در کالیفرنیا در طول جنگ جهانی دوم صعود از مسیر مسابقه به نسکار از طریق آن “رانندگی برای تنوع” برنامه. او تنها راننده ژاپنی تبار به برنده اصلی مسابقه نسکار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>