نسکار Kyle Larson برای معلق نژادی لکه دار کردن در مسابقه مجازی

Category: تایمزلیدر No comments


 Cup Series driver Kyle Larson used a racial slur on a live stream Sunday during a virtual race — the second driver in a week to draw scrutiny while using the online racing platform to fill time during the coronavirus pandemic. Terry Renna | AP file photo

جام درایور سری Kyle Larson استفاده نژادی لکه دار یک جریان زنده یکشنبه در یک مسابقه مجازی — دوم راننده در یک هفته قرعه کشی موشکافی در حالی که با استفاده از آنلاین مسابقه پلت فرم برای پر کردن زمان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تری Renna | AP فایل عکس

<p>NASCAR driver Kyle Larson is being suspended without pay by Chip Ganassi Racing after using a racial slur during a virtual race on Sunday.</p> <p>Colin E. Braley | AP file photo</p>

راننده نسکار Kyle Larson است که به حالت تعلیق بدون پرداخت توسط Chip Ganassi مسابقه پس از استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در طول یک مسابقه مجازی در روز یکشنبه.

کالین E. Braley | AP فایل عکس

AP, مسابقه اتومبیل رانی, نویسنده

گردآورندگان: به روز رسانی می افزاید: iRacing تعلیق لارسون و شورلت تعلیق خدمات مقابله با لارسون. با AP عکس.

شارلوت N. C. (AP) — Kyle Larson متوقف شد به طور نامحدود توسط نسکار و بدون پرداخت توسط Chip Ganassi مسابقه روز دوشنبه با استفاده از یک نژادی لکه دار یک جریان زنده در طول یک مسابقه مجازی.

ستاره راننده وجود دارد گفت: “هیچ بهانه ای” برای رفتار خود که جلب پوش بک از حامیان مالی.

نسکار دستور لارسون که نیمی ژاپنی برای تکمیل حساسیت دوره آموزشی قبل از او را واجد شرایط برای بازگشت.

لارسون عذرخواهی در یک ویدیو ارسال شده در حساب های رسانه های اجتماعی.

“من ساخته شده یک اشتباه گفت کلمه ای که هرگز نباید بود گفت:” لارسون گفت. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. من مطرح شده که در راه است. آن است که فقط یک چیز افتضاح می گویند. من احساس می کنم بسیار متاسفم برای خانواده دوستان همکاران من نسکار جامعه و به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه است.

“من درک می کنم این آسیب احتمالا unrepairable و من خود را به آن. اما من فقط می خواهم به اجازه دهید همه شما می دانید چگونه با عرض پوزش من هستم و من امیدوارم که هر کس ایمن ماندن در طول این زمان.”

لارسون رقابت در یک iRacing رویداد پنج شنبه شب هنگامی که او به نظر می رسد به از دست دادن ارتباط خود هدست با نقطه نقطه. طی یک بررسی از خود میکروفون از او خواست که خود را نقطه نقطه “شما نمی توانید مرا می شنوید؟” که به دنبال آن N-word. این لکه دار شد و در نقطه نقطه که سفید است.

iRacing معلق لارسون به طور نامحدود دوشنبه برای “توهینآمیز و نامناسب” زبان و راننده می تواند به صورت کوتاه مدت و دراز مدت حمایت انشعابات.

اعتباری و یک بانک را محکوم کرد لارسون “بسیار توهین آمیز زبان” و گفت: این پشتیبانی از “اقدامات سریع” توسط نسکار و لارسون تیم. شورلت به حالت تعلیق در آن خدمات شخصی رابطه با لارسون “را به عنوان ما نمی تحمل این رفتار است.”

مک دونالد یکی دیگر از حامیان اصلی او.

“کلماتی که او تصمیم گرفت به استفاده از تهاجمی و غیر قابل قبول” Chip Ganassi مسابقه گفت. “از این لحظه ما در حال تعلیق Kyle بدون پرداخت در حالی که ما کار را از طریق این وضعیت با تمام احزاب مناسب.”

لارسون که پدربزرگ و مادربزرگ زمان صرف شده در یک تدفين اردوگاه در کالیفرنیا در طول جنگ جهانی دوم صعود از مسیر مسابقه به نسکار از طریق آن “رانندگی برای تنوع” برنامه. او تنها راننده ژاپنی تبار به برنده اصلی مسابقه نسکار است.

“نسکار ساخته شده است که تنوع و شمول یک اولویت و نمی خواهد تحمل نوع زبان مورد استفاده توسط Kyle Larson در طول روز یکشنبه iRacing رویداد” نسکار در بیانیه ای گفت. سهام-بدنه خودرو اضافه شده است که آن را انجام دستورالعمل های روشن و آن را اجرا درآوردن آنها برای “حفظ یک محیط جامع برای کل صنعت و فن پایه است.”

نسکار در سال 2013 به حالت تعلیق Xfinity سری راننده جرمی Clements برای استفاده از این کلمه همان لارسون استفاده می شود در حالی که Clements صحبت شد به یک خبرنگار. Clements ابقاء شد پس از اتمام حساسیت دوره های آموزشی و هنوز هم رقابت.

لارسون دوم راننده در یک هفته قرعه کشی موشکافی در حالی که با استفاده از آنلاین مسابقه پلت فرم برای پر کردن زمان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بابا والاس یک هفته زودتر “خشم ترک” رسمی نسکار iRacing رویداد زنده تلویزیونی ملی و حمایت از کار اخراج شد. والاس شده بود غرق, و, تغذیه, ترک بازی و آن را پذیرفته بود و از خشم در توییتر. آبی-Emu موضعی تسکین دهنده درد که به حمایت والاس برای مسابقه مجازی و ارتباط با او را برای پاسخ به صدای جیر جیر شلیک والاس.

لارسون پارک شده بود در طول مسابقه والاس ترک یک هفته قبل توسط iRacing مقامات عمدا مخرب راننده دیگر.

لارسون در هفتم فصل کامل مسابقه نسکار برتر جام سطح است که در سال آخر قرارداد خود را با Chip Ganassi مسابقه. او در بالای لیست شلوغ رایگان عامل زمینه هنگامی که مدار شد و به حالت تعلیق چهار مسابقه به فصل به عنوان ورزشی متوقف شد, در طول coronavirus بحران است.

نسکار سرعت چرخد و برای ایجاد یک iRacing لیگ مسابقه مجازی است که درگیر بینندگان و تنظیم پرونده برای esports تلویزیون بینندگان. یکی از این تساوی از پلت فرم است که رانندگان می توانند لینک به یک دیگر در جریان زندگی که در آن آنها گفتگوی بورسی, استدلال, جوک و بحث در مورد مسابقه. طرفداران می توانند استراق سمع از طریق بازی برنامه حرکت یا کشش ناگهانی.

لارسون با استفاده از لکه دار کردن در طول یک مسابقه سرگرم کننده در برابر رانندگان از سری های مختلف. این رویداد بخشی از نسکار رسمی سری.

رانندگان در چت بلافاصله در واکنش به لارسون استفاده از لکه دار کردن با یک هشدار او “کایل شما در حال صحبت کردن به هر کس باد.” دیگران در کفر.

لارسون شش حرفه در جام حذفی برنده به پایان رسید و حرفه ای-بهترین ششم در جدول رده بندی فصل گذشته. او 27 ساله و متاهل و پدر دو فرزند جوان است.

او به عنوان یکی از بالا با حداکثر سرعت دویدن ماشین روروک مخصوص بچه ها در این کشور در ماه ژانویه در نهایت برنده های معتبر فلفل قرمز کاسه پس از 13 تلاش است.

___

بیشتر AP, مسابقه اتومبیل رانی: https://apnews.com/apf-AutoRacing و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>