ناسا جدید مریخ راه اندازی از فلوریدا به دنبال نشانه هایی از زندگی گذشته

Category: کارما No comments

ناسا نسل بعدی مریخ پشتکار است لعنتی از کیپ کاناورال فلوریدا در بالای یک موشک اطلس 5 در $US2.4 میلیارد دلار ($3.36 میلیارد دلار) ماموریت برای جستجوی اثری از پتانسیل های گذشته زندگی در زمین همسایه های سیاره.

نسل بعدی روبات مریخ نورد — ماشین-اندازه شش چرخ علمی وسیله نقلیه — برنامه ریزی برای استقرار یک مینی هلیکوپتر در مریخ و تست تجهیزات برای آینده بشر ماموریت برای چهارمین سیاره از خورشید است. انتظار می رود برای رسیدن به مریخ بهمن به بعد.

آن افزایش یافت به آسمان در آسمان صاف و آفتابی و گرم شرایط انجام شده توسط یک موشک اطلس 5 از بوئینگ-لاکهید سرمایه گذاری مشترک ایران راه اندازی داد.

راه اندازی در محل پس از آزمایشگاه پیشرانش جت در کالیفرنیا — که در آن ماموریت خود را مهندسین قرار گرفته بودند — شد لرزاند, با زلزله.

این علائم ناسا نهم سفر به مریخ سطح.

پشتکار است که با توجه به زمین در پایه 250 متر-عمق crater به نام Jezero سابق دریاچه از 3.5 میلیارد سال پیش است که دانشمندان گمان می برند می تواند شواهدی از پتانسیل های گذشته زندگی میکروبی در مریخ است.

Artist's impression of the Perseverance rover
پشتکار بوده است با پیدا کردن شواهدی از زندگی گذشته است.(عرضه شده: NASA/JPL-Caltech)

دانشمندان از مدت ها بحث که آیا مریخ — هنگامی که بسیار مهمان نواز محل از آن است که امروز — همیشه harboured زندگی است.

آب به عنوان یک عنصر کلیدی برای زندگی و مریخ میلیاردها سال پیش تا به حال مقدار زیادی از آن را در سطح این سیاره شد سخت و متروک, سیاره است.

فضا به پخش یا مکث م به قطع چپ و راست فلش به دنبال بالا و پایین فلش برای حجم.

ناسا مریخ پشتکار ارائه می دهد یک مرز جدید از تحقیقات

یکی از پیچیده ترین مانور در پشتکار سفر خواهد بود چه ماموریت مهندسین تماس با “هفت دقیقه وحشت” هنگامی که ربات تحمل گرمای شدید و سرعت در آن فرود طریق جو مریخ استقرار مجموعه ای از مافوق صوت چتر نجات قبل از اشتعال مینی موتور موشک به آرامی لمس کردن بر روی سطح این سیاره است.

Mars landing sites over image of landscape.
مریخ در 2020 ماموریت زمین در منطقه شناخته شده به عنوان Jezero دهانه.(عرضه شده: NASA/JPL)

این سومین پرتاب از زمین به مریخ در طول یک ماه مشغول ژوئیه پس از پروب های ارسال شده توسط امارات متحده عربی و چین است.

دولت از آن رور راه اندازی شد فلوریدا است که در حال حاضر یکی از نقاط داغ در ایالات متحده برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

روی پشتکار است و 1.8 کیلوگرم خودمختار هلیکوپتر به نام ابتکار و خلاقیت است که با توجه به تست پرواز شده در مریخ برای اولین بار.

پس از ناسا اولین مریخ Sojourner فرود آمد و در سال 1997 به آژانس فرستاده است دو نفر دیگر — روح و فرصت — که باید بررسی زمین شناسی گسترده مریخ دشت و شناسایی نشانه هایی از گذشته آب سازند در میان دیگر اکتشافات.

ناسا نیز با موفقیت ارسال سه landers — Pathfinder ققنوس و بینش.

ایالات متحده قصد دارد برای ارسال فضانوردان به مریخ در 2030s تحت یک برنامه است که پیش بینی با استفاده از بازگشت به ماه به عنوان یک پلت فرم تست بشر ماموریت های قبل از بلند پروازانه تر crewed سفر به مریخ است.

پشتکار انجام خواهد شد یک آزمایش برای تبدیل عناصر کربن دی اکسید غنی از جو مریخ به سوخت برای آینده راکت اندازی کردن سطح این سیاره و یا به تولید و تنفس اکسیژن برای آینده فضانوردان.

مریخ نورد نیز در نظر گرفته شده برای کمک به مریخ نمونه های سنگ به زمین, جمع آوری مواد در سیگار به اندازه کپسول و ترک آنها را در نقاط مختلف در سطح برای بازیابی توسط یک آینده “بهانه” رور.

که برنامه ریزی شده rover است که انتظار می رود برای راه اندازی نمونه ها به فضا به پیوند با دیگر فضاپیما برای نهایی زمین مراجعت به وطن یامحل تحصیل در اطراف 2031.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>