موریسون دولت ما می پیوندد در رد چین ادعا می کند در دریای جنوب چین در سازمان ملل متحد

Category: کارما No comments

استرالیا مطرح شده است و سهام آن در حال حاضر مشکل ارتباط با چین با حمایت ایالات متحده به طور رسمی اعلام پکن ادعای ارضی در دریای چین جنوبی به طور غیر قانونی است.

در نامه ای به سازمان ملل متحد استرالیا ماموریت دائمی رد حزب کمونیست چین ادعا می کنند به مناقشه جزایر مهم تجارت آب تماس آنها را “متناقض” با قوانین بین المللی است.

“دولت استرالیا رد هر گونه ادعا توسط چین که مغایر با سال 1982 سازمان ملل متحد کنوانسیون حقوق دریاها (UNCLOS) ویژه دریایی ادعا می کند که نه پایبند به قوانین آن در خطوط دریایی در مناطق و طبقه بندی ویژگی های.,” در این سند آمده.

“وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای چین به قرعه کشی مستقیم خطوط اتصال خارجی ترین نقاط دریایی امکانات یا “جزیره گروه’ در دریای چین جنوبی از جمله در اطراف چهار شا’ یا ‘قاره’ یا ‘مناطق’ archipelagos.

در حال بارگذاری

“استرالیا رد هر گونه ادعا داخلی آبهای سرزمینی دریای منطقه انحصاری اقتصادی و فلات قاره بر اساس چنین مستقیم خطوط.”

این حرکت به احتمال زیاد بسیار خشمگین پکن راستا استرالیا با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در اوایل این ماه معکوس سیاست های قبلی و نه در نظر گرفتن طرف در اختلافات است.

استرالیا قبلا در خواست متقاضیان به مناقشه دریای چین جنوبی و جزایر دریایی امکانات برای حل و فصل ادعای خود را مطابق با قوانین بین المللی است.

چین هنوز به طور رسمی پاسخ به استرالیا در بیانیه ای.

اما از آن گفت: در اوایل این ماه که ما موقعیت “نادیده گرفته شده تاریخ و حقایق” در اطراف مسائل مربوط به دریای چین جنوبی است.

استرالیا تغییر چشمگیر در موقعیت می آید به عنوان وزیر امور خارجه Marise پین و وزیر دفاع لیندا رینولدز آماده شدن برای سفر به واشنگتن در هفته آینده برای دیدار با همتایان آمریکایی خود برای سال 2020 استرالیا-ایالات متحده وزرا مشاوره (AUSMIN).

A man in green stands in front of a helicopter on an aircraft carrier with a naval ship in distance.
ما رد چینی دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی توصیف شده توسط چین به عنوان “غیر قابل توجیه”.(AP: اریکا Bechard)

این هفته ABC استرالیا نشان داد کشتی های جنگی به تازگی مواجه می شوند کشتی های جنگی چینی در حالی که سفر از طریق دریای چین جنوبی در نزدیکی مناقشه جزایر اسپراتلی است که پکن ادعا می کند.

رهبر مخالفان Anthony Albanese امروز حمایت موریسون دولت سخت شدن موقعیت در دریای چین جنوبی است.

“استرالیا نیاز به دفاع استرالیا منافع ملی ما و همچنین نیاز به ایستادن برای قوانین بین المللی” آقای Albanese به خبرنگاران گفت:.

“و قوانین بین المللی از دریا فراهم می کند برای آزادی ناوبری که کاملا حیاتی برای تجارت بین المللی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>