‘بیشتر protocol wine studio کمتر مغلوب ساختن پیشی جستن’: Bandt محکوم لیبرال رهبری پس از هندرسون انتقاد شدید ویکتوریا برای همه گیر ‘اشتباه’

Category: کارما No comments

تماس های سیاسی bipartisanship در طول coronavirus همه گیر افتاد روی گوش های ناشنوا در طول این هفته Q+A که دیدم ویکتوریا دولت محکوم کرد بیش از شیوع اخیر و تماس برای نخست وزیر اسکات موریسون “به بیشتر Jacinda protocol wine studio و کمتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”.

نشان می دهد شروع با یک نظر از Dr Stephen Parnis سابق Q+A panellist که برای یک “بیشتر تلاش تیم” از سیاستمداران در مدیریت پاسخ به COVID-19.

اما ویکتوریا لیبرال MP Sarah Henderson, ظاهر شدن با سبزها, رهبر, Adam Bandt, گردشگری و حمل و نقل مدیر عامل شرکت Margy i. t. b, اپیدمیولوژی Jodie McVernon و هنرمند هیپ هاپ L-تازه شیر بارها و بارها در زمان هدف در “اشتباهات” از دولت ویکتوریا در حال حاضر دست و پنجه نرم حاوی یک coronavirus شیوع رانده شده توسط جامعه انتقال است.

خانم هندرسون قبلا دریافت کرده بود عذرخواهی از ABC مدیر اخبار هدایا موریس برای یک صدای جیر جیر از Q+یک حساب کاربری در جولای 16, که به اشتباه اعلام شده او تا به حال “مرتبط ملبورن زمان سنبله در COVID موارد با پل تظاهرات”.

او گفت: دولت ویکتوریا نباید اجازه Black Lives Matter تظاهرات اتفاق می افتد.

“آنچه که من نگران بود و چه بسیاری از ویکتوریایی شده اند نگران است که ویکتوریا در زمان هیچ اقدامی برای جلوگیری از آن اعتراض و آن را ارسال کردن پیام های مخلوط و که واقعا تاسف بار” خانم هندرسن گفت.

در حال بارگذاری

میزبان Hamish Macdonald خواسته Ms هندرسون اگر او قبول “وجود ندارد و پیوند بین این تظاهرات و COVID-19 شیوع بیماری و یا خوشه؟”

“Hamish می تواند به شما لطفا نشان می دهد نیست که من را قبول نمی کند که واقعیت؟” خانم هندرسون پاسخ داد.

“من درک می کنم و وزارت بهداشت و خدمات انسانی توصیه شده است برخی از شش نفر مثبت شد.

“آیا آنها در واقع گرفتار این ویروس در تظاهرات ما واقعا نمی دانم و من فکر می کنم ما را از هتل قرنطینه درخواست بسیاری از حقایق در رابطه با تعیین توالی ژنومی.

“اما آنچه که ما قطعا می دانیم این است که [تظاهرات] ارسال یک پیام واقعا بد.

“وحشتناک دو برابر استاندارد است. شما نمی تواند جمع آوری خود را با اعضای خانواده در خانه خود را اما البته شما می توانید رفتن به یک اعتراض و ملاقات با 10000 دیگر مردم است.

“این یک اشتباه بسیار بزرگ.”

Adam Bandt is wearing glasses and a dark shirt set against a backdrop of Melbourne.
سبزها, رهبر, Adam Bandt آمار در ائتلاف و نخست وزیر در س+A.(ABC)

آقای Bandt در زمان خانم هندرسون به وظیفه بیش از درک نفاق.

“آیا شما جدی سارا?” آقای Bandt گفت.

“لیبرال ها در حال اجرا در اطراف در ویکتوریا تماس با برتر ما یک دیکتاتور زیرا او نمی خواهد اجازه دهید مردم بازی گلف.

“این بوده است که از یک حزب و گفت که ما نیاز به باز کردن مرزها و سهولت محدودیت ها و خارج شدن از تحت doona.

“دولت شما در حال حاضر در خارج وجود دارد حمایت از کلایو پالمر در دادگاه عالی می گویند که استرالیای غربی باید خود را بالا ببرد مرز محدودیت در همان زمان به عنوان ما باید این بحران اتفاق می افتد در اینجا در ویکتوریا و نیو ساوت ولز و ما در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش آن.

“اگر کسی مسئولیت تلاش برای تغییر بحث های عمومی در راه است که گفت: این محدودیت ها باید کاسته آن را حزب لیبرال افرادی که هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در این کشور در حال حاضر ما نیاز به اسکات موریسون به بیشتر Jacinda protocol wine studio و کمتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

‘تکمیل سوء مدیریت’ از مستند برج

بیننده عمر حضرت پرسیده شد که آیا حضور پلیس در ملبورن مسکن عمومی برج بیش از حد بود و اگر کسانی که ساکنان ناعادلانه هدفمند در طول coronavirus كردم.

در حال بارگذاری

L-تازه شیر انتقاد از حضور پلیس.

“این غیر ضروری بود که برای بسیاری از پلیس فرستاده می شود و به برج” او گفت:.

“وجود دارد گزارش از مردم داشتن درگیری با پلیس و دولت منصوب کارگران بیش از وجود دارد و فقط یک سوء مدیریت کامل از این وضعیت است.

“من فقط می توانید تصور کنید و همدردی با مردم در این برج ها وجود دارد قفس برای آنها به هوای تازه.”

آقای Bandt همچنین sympathised با ساکنان.

“آنها در آمد … و درهای قفل شده است بدون داشتن غذا و دارو در طرف دیگر” آقای Bandt گفت.

“وجود دارد عدم برنامه ریزی وجود نداشت و همه گیر طرح مسکن عمومی است.

“وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری برای دفعه بعد. از آن می آید و به این نکته ساده: آیا یک نیروی رهبری پاسخ باید مراقبت-رهبری پاسخ.”

Doherty موسسه اپیدمیولوژی Jodie McVernon گفت: هیچ کس می تواند پیش بینی کرده اند ویران COVID-19 باعث شده بود.

“وجود دارد هیچ بیماری همه گیر برنامه ریزی برای این اتفاق می افتد چرا که هیچ یک از ما پیش بینی شده تا کنون نیاز به این محل” استاد McVernon گفت.

“میزان گسترش سرعت گسترش سرعت که با آن پاسخ را به اجرا … ما نیاز به انجام همه چیز ما هرگز تصور انجام این کار در کشوری مثل استرالیا.

“به وضوح وجود دارد بسیاری از جنبه های که پاسخ به آن است که ایده آل نیست اما من می توانم به شما اطمینان دهم شده است وجود دارد بسیاری از انعکاس و یادگیری و بسیار قوی تر فشار به تعامل جامعه.”

‘فوق العاده شکننده دولت’

آقای Bandt استرالیا گفت: “باید برای رفتن از یک استراتژی حذف” در برخورد با کروناویروس.

در حال بارگذاری

“ما یک فرصت منحصر به فرد به عنوان یک کشور جزیره [به] دنبال رهبری تایوان و نیوزیلند که در آن آنها موفق به جامعه انتقال را به صفر برای یک دوره ثابت از زمان” او گفت:.

اما اگر خواسته بود که عملی توسط مک دونالد استاد McVernon گفت: در آن نیست.

“ما در آغاز با سرکوب استراتژی و واقعیت این است که بسیاری از کشور در یک دولت حذف,” او گفت:.

“چه تجارب نیو ساوت ولز و ویکتوریا به ما بگوید که فوق العاده شکننده دولت است.

“ما اساسا خلاص کردم این چیزی که مردم تصور می کردند زندگی خود را می تواند به بازگشت به حالت عادی و چه در این زمان وضعیت در ویکتوریا و نیو ساوت ولز به ما می گوید که یک راه پایدار برای مدیریت این پاتوژن.”

سازمان دیده بان قسمت کامل در iview و یا از طریق Q+A Facebook page.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>