وزرای ادعا کرد هزینه برای ماندن در آدلاید اما نیست در واقع وجود دارد

جنوب استرالیا وزرای تیم محک و استفان Knoll باید صورتحساب مالیات دهندگان ده ها هزار دلار به صورت منطقه ای و بین ایالتی و سفر در خارج از کشور در همان روز آنها به اشتباه ادعا کرد که یک کمک هزینه برای اقامت در آدلاید.

ABC همچنین می توانید نشان می دهد در بیش از یک مناسبت آقای محک ساخته شده خود را نادرست ادعای ماندن در آدلاید در روز بازگشت از ایالتی یا سفر خارج از کشور.

یکی از کسانی که ادعا می کند تحت پوشش خرما در حالی که Riverland مبتنی بر وزیر کشاورزی و رئیس ستاد شد در $32,000 تور مطالعه در ایالات متحده آمریکا — سفر دیدم که مالیات دهندگان برای صورتحساب رانده راننده خودروسواری بزرگ و مجموعه ای از اپل AirPods گوشی.

وزرای محک و Knoll در میان سه کشور لیبرال نمایندگان مجلس که با هم توافق کرده اند که به پرداخت بیش از $70,000 میان تعمیق هزینه موجب رسوایی با انتشار یک دهه ارزش از سوابق مربوط به کشور محل اقامت اعضای کمک هزینه.

لیبرال backbencher فریزر الیس را بازپرداخت بزرگترین بخش — $42,130 — اما هنوز برای اظهار نظر عمومی.

دلار 234 کمک هزینه تنها قابل پرداخت به منطقه ای به نمایندگان مجلس که نیاز به صرف یک شب در آدلاید در کسب و کار رسمی.

روز سه شنبه آقای محک اعتراف به اشتباه و ادعا در 90 جداگانه تاریخ قدمت آن به سال 2014 از جمله 59 بعد از او گرفت و به عنوان یک وزیر.

او بازپرداخت خواهد شد در مورد $7,000 کمتر از نصف مقدار اشتباه ادعا کرد چرا که او پس از جایگزین نادرست خرما برای دیگر معتبر رسمی باقی می ماند در آدلاید.

Liberals Stephen Marshall and Tim Whetstone inspect crop damage on a fruit tree
برتر استیون مارشال (سمت چپ) ایستاده بود توسط وزیر کشاورزی Tim محک.(توییتر: Steven مارشال)

آقای Knoll است اعتراف به اشتباه ادعا سه شب از کمک هزینه.

اما او موافقت کرده است به پرداخت بیش از $29,000 میان شک و تردید بیش از چگونه نمایندگان مجلس نیاز به متحمل شدن هزینه های واقعی به ادعای کمک هزینه.

Barossa بر اساس مگاپیکسل اغلب ماند با پدر و مادر خود را در آدلاید در حالی که این ادعا کمک هزینه اما روز گذشته حاضر به چه می گویند هزینه های او مواجه شده در حالی که ماندن با آنها.

تیم محک را $32,000 سفر در خارج از کشور

آقای محک نادرست صورتحساب مالیات دهندگان تقریبا 3000 $برای 12 شب اقامت در آدلاید در تاریخ در حالی که او در یک $32,299 مطالعه سفر با رئیس کارکنان او در ایالات متحده است.

آقای محک ارائه نادرست هزینه ادعا می کنند برای آدلاید ماندن در تاریخ 1 اوت سال 2018 فقط 12 روز پس از بازگشت به خانه از خارج از کشور.

ممیزی از آقای محک را وزرا سفر و اظهارات کارت اعتباری نشان داد وزیر و رئیس ستاد سیمون قیمت رفتگان در آمریکا در جولای 8, 2018 و بازگشت به استرالیا در جولای 20.

این جفت ارز سفر به تگزاس و ساکرامنتو, دره نپا سان فرانسیسکو و هالیوود در کالیفرنیا است.

این سفر اسناد و مدارک نشان می دهد که مالیات دهندگان ملاقات $32,299 هزینه که شامل وعده های غذایی و اقامت گذرنامه دیپلماتیک, اتومبیل, پارکینگ, عوارض سوخت و هواپیمایی دسترسی به سالن.

مالیات دهندگان بودند صورتحساب $1,628 برای chauffeured کرایه تاکسی به صورت یک روز در تگزاس در حالی که $245 در وعده های غذایی مدعی شدند بدون رسید.

Tim Whetstone speaks to the media
آقای محک صحبت می کند به رسانه ها در مجلس دیروز.(ABC اخبار)

بسیاری از هزینه های برآورده شده در Mr محک شخصی-موضوع وزرا کارت اعتباری از جمله $229 خرید یک مجموعه ای از اپل AirPods برای “ارتباطات و رسانه”.

بیشتر سؤال از آقای محک سوابق نشان داد دیگر موارد که در آن وزیر صورتحساب مالیات دهندگان برای اقامت و پرواز در همان تاریخ او به اشتباه ادعا کشور عضو کمک هزینه اقامت.

به عنوان مثال مالیات دهندگان بودند صورتحساب $1,565 برای پرواز و محل اقامت اجازه می دهد تا وزیر برای حضور در جلسات در کانبرا از مارس 27-29, 2018.

روز بعد آقای محک شخصا امضا کردن در یک کشور عضو کمک هزینه اقامت فرم به دنبال کمک هزینه برای چند شب مانی در آدلاید از جمله در مارس 27 و 28.

در بیانیه ای در روز سه شنبه آقای محک گفت: او معتقد بودند او به درستی تکمیل فرم اما دفتر خود را شناسایی خطاهای موجود در یک ممیزی کامل از خود ادعا می کند که قدمت آن به سال 2010 است.

استفان Knoll صورتحساب مالیات دهندگان برای سفر به ملبورن مونت گمبیر

آقای Knoll سفر سوابق نشان می دهد او به اشتباه ادعا کرد کمک هزینه برای یک آدلاید ماندن در مارس 26, 2018 همان روز او با حضور در ساختمان وزرای فروم در ملبورن.

مالیات دهندگان بودند صورتحساب $577 برای پروازهای خود را و بیشتر $247 خود را برای اقامت در fraser در کمی Collins Street در ملبورن CBD.

آقای Knoll نیز به اتهام $59.35 هزینه در هتل به دولت کارت اعتباری.

وزیر نیز اعتراف به اشتباه ادعا کشور عضو کمک هزینه اقامت در 8 مه سال 2019 در حالی که او در مونت گمبیر برای یک جاده منطقه ای ایمنی مراجعه کنید.

مالیات دهندگان بودند صورتحساب $201 برای وزیر مسکن در دریاچه توچال همراه با $369 برای پرواز.

Three men in chinos and blazers on a road
استفان Knoll (مرکز) در Bordertown با فدرال MP تونی Pasin (سمت چپ) و محلی و MP نیک مک براید در یک عکس ارسال شده در مارس 9, 2019.(Facebook: Stephan Knoll)

بیشتر سوالات بیش از هزینه های

وزرا نیز واجد شرایط به ادعای یک شبانه کمک هزینه بین $301 و $507 برای غذا و محل اقامت و هزینه های آنها متحمل می شوند در حالی که سفر.

این کمک هزینه پرداخت می شود به وزرای توسط خود گروه و بر خلاف کارت های اعتباری و سفر سوابق نیست فعالانه افشا می شود.

هر دو Mr Knoll و آقای محک گفته اند ABC آنها ادعا می کنند این وزرا کمک هزینه برای سفر ذکر شده در این داستان است.

دولت رهبر مخالفان پیتر Malinauskas گفت: برتر استیون مارشال می تواند “دیگر ادعا می کنند این صرفا اداری خطا”.

“استیون مارشال باید در نهایت نشان می دهد رهبری و گونی وزرای خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de