میشل اوباما گروه پشت گسترش گزینه های رای گیری برای سال 2020

Category: تایمزلیدر No comments

توسط DARLENE SUPERVILLE

مهر — یک رای دهنده ابتکار به رهبری میشل اوباما اعلام حمایت از دوشنبه برای ساخت آن را آسان تر برای مردم به ثبت نام برای رای دادن و بازیگران آراء در طول coronavirus بیماری همه گیر.

یک حزبی رای گیری ابتکار می گوید: آمریکایی ها باید دسترسی بیشتر به رای گیری از طریق پست در اوایل شخص رای گیری و آنلاین ثبت نام رای دهندگان.

اعلام شرح زیر است هفته گذشته که در آن هزاران نفر از مردم منتظر ساعت در خط — بدون دنده محافظ و در سرپیچی از دستور به ماندن در خانه پس از دولت به دیوان عالی کشور لغو فرماندار منظور به تعویق انداختن رای به عنوان بیش از یک دوجین کشورهای دیگر انجام داده اند به دلیل . هزاران نفر از دیگر ویسکانسین رای دهندگان تمایلی به خطر سلامت خود باقی ماند.

زمانی که همه ما رای را اعلام می آید در میان پر سر و صدا به پست الکترونیکی-در رای گیری.

این بانوی اول سابق شرکت صندلی این سازمان گفت: گسترش دسترسی به, رای, توسط, پست, آنلاین ثبت نام رای دهندگان و رای گیری اولیه در حال دیر شده “مرحله بحرانی برای این لحظه.”

“آمریکایی ها هرگز نباید مجبور به انتخاب بین صدای خود را شنیده و حفظ خود و خانواده خود را امن” او در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ چیز حزبی در مورد تلاش برای زندگی می کنند تا وعده ما کشور: ساخت دموکراسی همه ما گرامی قابل دسترس بیشتر و حفاظت از همسایگان و دوستان و عزیزان آنها به عنوان شرکت در این بنای زندگی آمریکایی.”

Mrs. اوباما نقش با گروه ترین بالا مشخصات تلاش پس از ترک کاخ سفید در اوایل سال 2017.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده بدون شواهدی وجود دارد که در حال گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری را افزایش می دهد رای دهندگان تقلب. با وجود اظهارات مختلف ایران با مقامات دولتی در حال حرکت به جلو با برنامه های پست الکترونیکی-در رای گیری در کشورهای خود را.

هیچ شواهدی از گسترده پست الکترونیکی رای گیری تقلب شده است. برجسته ترین های اخیر مورد تقلب رخ داده است در زمانی که یک مشاور استخدام اوباما نامزد در ارتباط بود به تلاش برای دستکاری در رای گیری غایب است.

زمانی که همه ما رای می گوید: گسترش دسترسی به رای-با-پست الکترونیکی را می توان تنها امن و گزینه ای برای برخی از آمریکایی ها به خصوص کسانی که زندگی تحت دستور دولت به ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر. آن را می خواهد متحده به ارائه گزینه های بیشتر برای درخواست دریافت و بازگشت به پست الکترونیکی-در برگه های رای با استفاده از رایگان و یا پیش پرداخت هزینه.

در اوایل شخص رای گیری اجازه خواهد داد که برگه های رای به بازیگران بدون به خطر انداختن این گروه گفت. آن را ارائه رای گیری آنلاین به عنوان امن و گزینه ای است که ادامه روند دولت انجام کسب و کار آنلاین صرفه جویی در پول و کاهش خطاها در رول رای دهندگان.

روز انتخابات نوامبر است. 3

در حال حاضر پنج متحده — کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن یوتا — انجام تمام انتخابات به طور کامل توسط پست الکترونیکی با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. حداقل 21 کشورهای دیگر قوانینی است که اجازه می دهد برخی کوچکتر انتخابات, مانند, مدرسه, مدیره, مسابقات, انجام می شود و از طریق پست.

چهل متحده از جمله پنج با تمام الکترونیکی انتخابات و ناحیه کلمبیا ارائه در فرد اولیه رای گیری با توجه به قانونگذاران ایالتی’ association. دلاور به تصویب اولیه رای گیری, اما آن را نمی خواهد در جای خود تا 2022. نه متحده ارائه نمی دهد در فرد رای گیری قبل از روز انتخابات.

Mrs. اوباما راه اندازی زمانی که همه ما رای در سال 2018 با co-صندلی بازیگر تام هنکس “همیلتون” خالق و ستاره Lin-مانوئل میراندا, خواننده و ترانه سرا Janelle Monae NBA بازیکن کریس پل و شوهر و همسر خوانندگان کشور ایمان هیل و Tim McGraw.

___

دنبال Darlene Superville در توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>