Michael A. MacDowell: چه چیزی در یک نام است ؟ زیادی برای coronavirus

Category: تایمزلیدر No commentsبه نظر می رسد به توافق میان دانشمندان که COVID-19 پدید آمده از ووهان چین است. و وجود دارد در حال رشد است شواهدی وجود دارد که این ویروس شروع در خفاش نعل اسبی.

در حالی که خفاش ها بودند اولیه میزبان این ویروس احتمالا انتقال به انسان از طریق یک واسطه هاست. در حال حاضر که میزبان است که تصور می شود یک pangolin یک anteater به دنبال پستاندار پوشیده از فلس است. هر دو pangolins و خفاش ها شایع هستند در ووهان “مرطوب بازار.” در اینجا حیوانات وحشی به فروش می رسد به عنوان مواد غذایی برای انسان اغلب با این وعده که آنها را تقویت اعضای بدن انسان است.

دانشمندان بر این باورند که مانند COVID-19, شدید سندرم حاد تنفسی (سارس) نیز احتمالا شروع در خفاش ها و سپس منتقل شد به انسان هیمالیا نخل civets از بستگان از خدنگ. Civets به فروش می رسد به عنوان غذا در ووهان مرطوب بازار.

بدون در نظر گرفتن اولیه گونه های آلوده به ویروس و یا آن متوسط حامل یک واقعیت باقی می ماند کاملا روشن است. بسیاری از ویروس های خطرناک سرچشمه در چین است. با وجود این واقعیت انکار ناپذیر است و kneejerk واکنش میان برخی به تماس COVID-19 به عنوان ووهان یا چینی ویروس.

شاید آن است که ما به لحاظ سیاسی درست بار است که باعث خشم از زمانی که برخی از مقامات به نام COVID-19 ووهان بیماری است اما برای سال بیماری شده اند نام خود را در نقطه مبدا یا کشف. شد ساکنان لایم Conn., جرم که به این بیماری انجام شده توسط یک تیک در اصل شناسایی شده در این شهر تعیین شد لایم بیماری ؟ دانشمندان به نام Zika virus چرا که آن را در سرچشمه یا نزدیک به Zika جنگل در اوگاندا. و آنها به نام ویروس نیل غربی از آن نقطه آغاز در پشه ها در نیل بالا. به تعیین COVID-19 ووهان ویروس است که از همراهی با این راه بسیاری از بیماریها نام برد.

اما بسیار مهم تر دلیل. خواستار آن ووهان ویروس مکان های اضافی فشار بر چین برای کنترل خود را مرطوب بازارهای پرورش زمینه را برای ویروس ها. حتی چین این را درک می کند. چین ملی ممنوع فروش و مصرف حیوانات وحشی در داخل کشور در فوریه. 24, 2020. خود منطق همانطور که در گزارش وال استریت ژورنال بود که “برجسته مشکل بی پروا خوردن حیوانات وحشی و آن خطر بالقوه برای سلامت عمومی را تحریک کرد.”

این ووهان ویروس کاهش چین سالانه نرخ رشد اقتصادی به پیش بینی 2.5% یک رای دیده نمی شود در 50 سال است. برای تحریک رشد این همان دولت چین که ممنوع حیوانات وحشی مصرف در داخل کشور عمل کرده و به منظور افزایش فروش در سطح بین المللی. آنها بنابراین با افزایش تخفیف در مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) مالیات بر میزان افزایش ارزش یک محصول در هر مرحله از تولید می باشد. تخفیف نهفته 1,500 محصولات چینی از جمله حیوانات عجیب و غریب. بنابراین چینی ها در حال دادن, مرطوب, بازار مواد غذایی فروشنده 9 درصد تخفیف مالیات بر صادرات مواد غذایی عجیب و غریب و محصولات و مکمل های غذایی مانند مارها و لاک پشت, مهبل civets, pangolins و حتی کرگدن شاخ. این سیاست را تشویق می کند فروش خطرناک حیوانات وحشی گوشت در خارج از کشور در حالی که چینی بان آنها را در خانه.

آمریکایی ها مستعد ابتلا به خوردن یک مار برش یا civet مخاطرات اما کشورهایی است که آیا مانند ویتنام و دیگر در جنوب شرقی آسیا و به راحتی می توانید به پرورش دیگر بین المللی بیماری همه گیر.

ما نمی توانیم تقصیر چین در تلاش برای تحریک فعالیت های اقتصادی خود را زیر COVID-19 بیماری همه گیر. ما می توانیم با این حال پس زدن از سیاست های دوگانه است که تقویت صادرات حیوانات برای مواد غذایی که حاوی ویروس ویرانگر. این درست است به خصوص که در فرهنگ چینی است که بسیار بیشتر تحمل محدود مقررات نسبت به فرهنگ غربی به خصوص ایالات متحده اگر رهبران چین واقعا می خواهید به آدرس گسترش ویروس آینده آنها باید خود را مرطوب بازار فردا.

ما باید نگاه skeptically در چین تلاش های روابط عمومی است که ترویج خود را خوب خواهد jesters مانند صادرات تجهیزات پزشکی و حرفه ای ها به کشور ضربه توسط ووهان ویروس. در عوض ما به همراه دیگر کشورهای درد و رنج از طریق ووهان ویروس باید اصرار دارند که چین بس صادرات حیوانات عجیب و غریب است که منبع ویروس های خطرناک و آنها را ممنوع در کشور خود را دارند.

Michael A. MacDowell است که رئیس جمهور سابق از Misericordia دانشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>