دیدار با خزه لابرادور در یک ماموریت برای کمک به Tassie شیاطین پیدا کردن عشق

Category: کارما No comments

خزه مرزهای خوشبختانه از طریق بوش نشان معمول سرزندگی یک جوان لابرادور. با وجود این به دنبال مانند بازی او در یک ماموریت جدی برای کمک به مبارزه با انقراض برخی از ما بحرانی ترین گونه های در معرض خطر.

خزه تشخیص سگ در آموزش. بر خلاف دیگر تشخیص سگ که ممکن است خر خر کردن مواد مخدر یا مواد منفجره او خواهید بود برای پیدا کردن برخی از ویکتوریا کوچکترین رابطه پنهان و دست نیافتنی ترین حیوانات است.

این سگ خود را استفاده کنید استثنایی حواس بویایی برای قرار دادن همه چیز را از koalas بالا و درختان صحرا لاکپشتهای burrowed عمیق در زیر خاک و حتی نهنگ ها — اغلب به طور موثر تر از هر انسانی تیم می تواند به آرزوی.

چه چیزی باعث خزه منحصر به فرد این است که او نه تنها پیدا کردن گونه های در معرض خطر در وحشی اما نیز خواهد شد بخشی از یک بزرگتر تیم کمک به گونه های در خطر انقراض نژاد در اسارت. این سگ خواهد بود که برای اولین بار در جهان به انجام این شروع با یک زمین شکستن دادگاه با شیاطین تاسمانی.

خزه در نهایت کمک به پیدا کردن کوچک مرموز Baw Baw قورباغه در طبیعت.

در حال بارگذاری…

چرا خزه نیاز به یک کار

حیات وحش تشخیص سگ بسیار نادر نوع سگ — آنها بسیار با انگیزه مشغول و پر انرژی اما هم فوق العاده قابل اعتماد و امن در اطراف کوچکترین موجودات است.

و خزه سگ برای اولین بار به عضویت باغ وحش ویکتوریا تشخیص ترکیب تیم ملی فوتبال سگ و دائمی گروه بسیار آموزش دیده سگ که زندگی می کنند در هیلسویلل پناهگاه.

خزه به تصویب رسید و در 14 ماه پس از او تا حدودی “شکست خورده” در یک خانواده حیوان خانگی. او یک طوفان از انرژی با یک روش هوشمند و اهل تفریح و بازی داشته باشید. او پر رونق با یک کار به نگه داشتن او را اشغال و چالش های جدید برای مشغول خود مغز است.

یکی از نشانه او کامل برای این برنامه بی تفاوتی خود را به رایگان در محدوده جوجه در پرورشگاه. به دلایل روشن از یک سگ که دوست تعقیب جوجه نمی تواند کاندیدای خوبی برای حفاظت از برخی از استرالیا نادرترین پر از گنجینه های.

خزه نیز کمک خواهد کرد که نظارت بر فوق العاده به خوبی استتار دشت-wanderers که تقریبا غیر ممکن است به نقطه در روز است.

در حال حاضر خزه یادگیری بسیار مهم مهارت های بنیادی و گرفتن مقدار زیادی از قرار گرفتن در معرض محیط های مختلف. به همان اندازه مهم است در حال توسعه یک پیوند عمیق و اعتماد با او گرداننده.

تشخیص سگ-مربی پیوند بسیار مهم است نه تنها برای شادی خود را, اما همچنین برای کار و موفقیت و طول عمر. تحقیقات از سال 2018 در بر داشت یک پیوند قوی بین مربی و سگ خود را به طور چشمگیری بهبود یافته سگ را تشخیص نتایج و کاهش علائم استرس است.

در حال بارگذاری…

این مدافع شیطان تاسمانی

هیلسویلل پناهگاه نژاد در معرض خطر شیاطین تاسمانی هر سال به عنوان بخشی از یک برنامه بیمه برای حمایت از حفاظت از محیط زیست و پژوهش است. این برنامه بسیار مهم است برای کمک به محافظت از شیطان پیروی حدود 80% کاهش در طبیعت به دلیل وحشتناک انتقال سرطان, شیطان تاسمانی صورت.

اما مدیریت یک درنده که خجالتی شبانه و ترجیح میدهد به سمت چپ به تنهایی می تواند روی حیله و تزویر.

حیات وحش از جمله تاسمانی شیاطین نیاز به یک دست کردن رویکرد جایی که ممکن است به طوری که آنها می تواند به حفظ رفتارهای طبیعی و رشد در محیط زیست خود را.

شیاطین تاسمانی ترجیح می دهند به سمت چپ به تنهایی. هیلسویلل محراب نویسنده ارائه شده

این شیاطین را ترک scats (مدفوع) در جمعی latrine سایت و استفاده از عطر برای ارتباطات است. نر شیاطین می توانید بگویید یک زن است که آماده به همسر بو او گم شدن. و ما فکر می کنم سگ می تواند آموزش دیده برای تشخیص این بیش از حد.

A Tasmanian devil rests its paw on a bucket.
هدف این برنامه کمک به محافظت در معرض خطر شیطان تاسمانی است.(عرضه: جزیره شیطان پروژه)

هدف ما برای آموزش سگ ها برای تشخیص بوی مشخصات در جمع گم شدن زن شیاطین آینده را پذیرا (oestrus) دوره, بنابراین ما می تواند به شما معرفی زنان و مناسب مردان به نژاد در زمان مناسب. بوی مشخصات بیشتر خواهد شد تایید شده از طریق تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی هورمون در scats.

این پروژه را نیز بررسی کند که آیا سگ می تواند تشخیص بارداری و شیردهی در این شیاطین.

در حال حاضر بهترین راه برای تعیین اگر یک زن جوان است که به دنبال در کیف اما ترجیح ما این است که برای باقی می ماند از راه دور در طول این زمان مهم است در حالی که زنان حل و فصل به جدید بودن دانشگاه علوم پزشکی مشهد.

ماس با مربی خود Latoya. ماس یک توپ از انرژی و رشد در محیط چالش برانگیز حفاظت از تشخیص. هیلسویلل محراب نویسنده ارائه شده

اگر سگ قادر به بوی یک گم شدن نمونه (در حالی که هرگز از آمدن به تماس با شیطان) و شناسایی است که یک زن شیرده با joeys در کیسه ما می توانیم حمایت خود را – برای مثال با افزایش مواد غذایی خود را – در حالی که نگه داشتن یک فاصله راحت.

یک همکاری جدید در حفاظت از محیط زیست

نتایج حاصل از این شیطان و پرورش و تحقیقات پیشنهاد می نوآورانه گزینه های جدید برای گونه های در معرض خطر برنامه های اصلاحی در سراسر جهان است.

حیات وحش تشخیص در این زمینه به معنای ما می تواند با دقت بیشتری نظارت بر برخی از ما بحرانی ترین گونه های در معرض خطر و به سرعت ارزیابی تاثیر از حوادث فاجعه بار مانند bushfires.

تشخیص سگ کامل واسطه بین مردم و حیات وحش — آنها می توانند خر خر کردن آنچه که ما نمی توانیم و ارتباط با ما به عنوان یک تیم است.

و بیش از چند سال آینده تشخیص ترکیب تیم ملی فوتبال سگ را گسترش خواهد داد به پنج وقت کانین. آنها تمام خواهد شد انتخاب بر اساس شخصیت خود را به جای نژاد خاص پس به احتمال زیاد خواهد شد در همه اشکال و اندازه.

سگ ممکن است در عین حال از بهترین دوست انسان به شیطان بهترین دوست و فراتر از همه شروع با یک مبارک لابرادور به نام خزه.

La Toya Jamieson و ماریسا پروت هر دو کار را برای باغ وحش ویکتوریا. این مقاله همكاري با نائومی Hodgens و دکتر کیم میلر همچنین از باغ وحش ویکتوریا. این اولین بار ظاهر شد در گفتگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>