مدیکر برنامه بالا بردن اضطراب برای سالمندان در همه گیر

Category: تایمزلیدر No comments

توسط RICARDO آلونسو-ZALDIVAR

واشنگتن (AP) — در معرض خطر بیشتری از COVID-19 برخی از سالمندان در حال حاضر در صورت اضافه, اضطراب, به دلیل تاخیر در اخذ مدیکر پوشش.

طرفداران برای افراد مسن می گویند مشکل اصلی شامل برنامه های خاصی برای مدیکر را از قسمت “ب” پوشش مراقبت های سرپایی. آن را ناشی از بسته شدن از محلی تامین اجتماعی دفاتر در coronavirus بیماری همه گیر.

قسمت B است که به ویژه مهم است این روزها به دلیل آن را پوشش می دهد تست های آزمایشگاهی مانند آنهایی که برای کوروناویروس.

امنیت اجتماعی دستگیره تعیین واجد شرایط بودن برای مدیکر و در حالی که بسیاری از مسائل هنوز هم می تواند حل و فصل حاضر برخی از نیاز به توجه شخصی. که هم اکنون می توانید مستلزم نگه داشتن زمان 90 دقیقه و یا بیشتر برای رسیدن به امنیت اجتماعی در کشور را 800-شماره, با توجه به وب سایت آژانس.

حتی در زمان عادی, ثبت نام برای قسمت B می تواند روی حیله و تزویر برای افرادی که مشغول به کار در گذشته سن 65 نگه داشته و محل کار خود را پوشش. مردم نیاز به درخواست جداگانه به صورت سرپایی تحت پوشش و ارائه امنیت اجتماعی با مستندات خود کارفرما سیاست برای جلوگیری از سنگین در اواخر ثبت نام مجازات.

فرد Riccardi رئیس انجمن حمایت از مدیکر حقوق مرکز گفت: در حال حاضر فرایند دست و پا گیر شده است و تشدید این بیماری همه گیر خاموش کردن بالا بردن خطر است که برخی از سالمندان را به سقوط در پوشش شکاف و یا علت مجازات است.

“ما نگران آن است که افرادی که واجد شرایط هستند را رفتن بدون پوشش به دلیل غیر ضروری موانع اداری و فقدان اطلاعات از آژانس های فدرال گفت:” Riccardi. “مشکل جدی است.”

سازمان خود را در میان گروه درخواست کنگره برای نگهداری سالمندان بی ضرر از مدیکر نرم افزار مشکلات در طول coronavirus اضطراری است. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از آنها تحت تاثیر قرار.

امنیت اجتماعی کاهش یافته و چندین درخواست مصاحبه و به جای ارسال آسوشیتد پرس نوشته شده پاسخ به سوالات. آژانس گفت آن است که شاهد افزایش درخواست برای قسمت B ثبت نام به دلیل کارگران مسن تر از دست دادن شغل و مبتنی بر پوشش.

امنیت اجتماعی گفت: این کار با مراکز مدیکر و مدیکید خدمات به چشم پوشیدن از برخی امضای مورد نیاز برای قسمت B فرم در طول همه گیر و راه اندازی یک شماره فکس اختصاصی برای دریافت برنامه های کاربردی.

امنیت اجتماعی می شود اعتباری برای تلاش گفت: Leslie سرخ شده از شورای ملی پیری اما که “من نمی دانم هر کسی که دارای یک دستگاه فکس کنه.”

با اقتصاد ریختن میلیون ها شغل کارگران مسن تر رفتن از کارفرما پوشش مدیکر می توانید پیدا کردن خود را در یک الگوی برگزاری.

کارول Berul از ساکرامنتو, کالیفرنیا, بازنشسته از دولت سوریه ، 1. او گفت که او هنوز در تلاش برای کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است به او Medicare Part B نرم افزار که او فرستاده خواهد شد در ماه ژانویه است. در اوایل 70 Berul گفت: او را نگران سلامتی اش می تواند به خطر انداخته گرفتار پایین کاغذ بازی. او یک اختلال سیستم ایمنی بدن باعث دارو است که او یک بار در زمان.

“من شده است با اجتناب از رفتن در هر نقطه” او گفت:.

Berul گفت: او مواجه نگه داشتن بار بیش از یک ساعت تلاش برای تماس با امنیت اجتماعی است. هنگامی که او در نهایت از طریق او آموخته است که آژانس تا به حال هیچ سابقه ای از قسمت B نرم افزار. او آخرین پیشرفتهای علمی آن است.

Berul گفت: امنیت اجتماعی کارکنان او در صحبت با مفید واقع شده اند و همدلانه اما “با همه مردم کار از خانه در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات از یک نقطه به نقطه آن را مانند یک هرم و آنها را متصل به تمام نقاط.”

برای جان Breithart از Grand Haven, Michigan آن متفاوت مدیکر موضوع اما تجربه مشابه.

Breithart که با این نسخهها کار برای یک نفت و گاز شرکت تحویل نوبت 65 سال جاری می شود و واجد شرایط برای مدیکر را در بخش بستری پوشش.

او تحت پوشش از طریق این همسر بازنشسته طرح بهداشتی و در اوایل این ماه بیمه گر ارسال نامه او گفت که او می تواند لگد کردن اگر او نبود ارائه خدمات درمانی شماره.

Breithart آغاز شده و خواستار امنیت اجتماعی است. او گفت: در یکی از مناسبت او در انتظار برای یک ساعت و 52 دقیقه. یکی دیگر از زمان بازگشت تماس از طریق کاهش یافت و مورد کارگر را ترک نمی کند یک تماس تلفنی با شماره.

این logjam در نهایت پس از تماس دو سناتور ایالات متحده آمریکا. تامین اجتماعی تایید کرد که او مدیکر نرم افزار تاييد شده بود. Breithart به سرعت به نام Medicare. پس از درخواست یک مناجات از سوالات یک عامل بخوانید و او را مدیکر شماره از طریق تلفن. او قادر به تکمیل رله به همسر خود را از بیمه گر.

“شما نمی فکر می کنم از مردم که اصلا بیمه بهداشت و درمان هنگامی که شما تا به حال آن را در تمام زندگی خود گفت:” Breithart. “سپس شما آماده به بازنشسته و کسی می گوید شما نیاز به یک شماره به شما ندارد و آن را استرس زا می شود.”

امنیت اجتماعی گفت: این بیماری همه گیر را منجر شود منجر به خیلی دیگر تلفن نگه می دارد اما آن آخرین هفتگی متوسط به پایین بود 45 دقیقه بسته به زمانی که فرد تماس ها و اینکه دیگران در تلاش هستند در همان زمان. آژانس کارکنان شده اند و قادر به ادامه خدمت به مردم توسط teleworking.

با توجه به وبستر فیلیپس, یک کارشناس سیاست با کمیته ملی برای حفظ امنیت اجتماعی و مدیکر زمان انتظار قبل از همه گیر به طور متوسط حدود 20 دقیقه.

ناتالی کین یک وکیل با وکالت گروه عدالت در پیری گفت: “رفتن را از طریق کانال های عادی است که فقط رفتن به کند و آن را در پاسخ به افزایش نیاز در حال حاضر.”

در کاپیتول هیل رئیس خانه راه و وسیله کمیته گفت: این کمیته در تلاش است تا به بررسی آنچه در جریان است.

“سالمندان نباید جریمه برای اختلال در خدمات با توجه به بحران” رئیس ریچارد نیل D-Mass., در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>