متخصصان پزشکی: برخی از پیشرفت مثبت در مبارزه با COVID-19

Category: تایمزلیدر No comments


 Medical staff at Lehigh Valley Hospital - Hazleton hold up signs, congratulating a COVID-19 patient being sent home. Submitted photo

کارکنان پزشکی در Lehigh Valley Hospital – Hazleton نگه دارید تا نشانه های تبریک یک COVID-19 بیمار که به خانه فرستاد.

ارسال عکس

<p>Three GCMC ICU nurses, Rachel Kevra, Danielle Krimmel, Melissa Demianovich, extubated three patients on the same day in early April. The day was a sign of hope for positive outcomes for patients on ventilators.</p> <p>Submitted photo</p>

سه ludwik bowers پرستاران ICU راشل Kevra, Danielle Krimmel ملیسا Demianovich, تراشه خارج سه بيمار در همان روز در اوایل ماه آوریل. روز نشانه ای از امید برای نتایج مثبت برای بیماران هواکش.

ارسال عکس

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد تنها خبر بد در مورد COVID-19 متخصصان پزشکی از دو بیمارستان می گویند وجود دارد برخی از چیزهایی که می شود با احتیاط خوش بینانه در مورد به عنوان نبرد در برابر ویروس قوی هستند.

دکتر جودی Lenko معاون صندلی برای گروه پزشکی در Lehigh Valley Hospital – Hazleton و دکتر آلوین Sharma مهم متخصص مراقبت در Geisinger جامعه پزشکی مرکز و Geisinger وایومینگ ولی هر دو پیشنهاد یکی از دلگرم کننده ترین چیز در مورد این است چگونه پزشکی تیم گرد هم آمده اند برای خدمت به جامعه.

“به طور کلی این گروه تلاش و رفاقت از کارکنان من فکر می کنم که کلی تم” Lenko گفت. “هر کس واقعا هم کشیده و در مسئولیت هایی است که آنها نمی باید 24 ساعت قبل از.”

شارما به توافق رسیدند.

“حتی با استرس (ویروس) وجود دارد, باور نکردنی انرژی که بیرون آمدن از این: کار تیمی همکاری و کار در کنار یکدیگر,” او گفت:.

Lenko گفت: او متعدد در سطوح مختلف از این پاسخ که به طور فعال درگیر با راه اندازی یک, هوای آزاد, تست سایت در Hazleton بیمارستان و مشغول به کار در واحد مراقبت های ویژه برای بسیاری از هفته گذشته است.

از نقطه نظر او گفت: چند دلیل وجود دارد برای بهترین امید.

“ما با احتیاط خوش بینانه,” او گفت:. “حدود یک هفته و نیم پیش ما شاهد اوج بیمار اعداد اما ما دیده ایم ثابت شدهاست.”

این می تواند نشان دهنده آغاز یک روند مثبت; در حالی که این مقدار از مردم برای بستری COVID-19 عوارض باقی ماند ثابت در Lehigh Valley Hospital – Hazleton که عدد نه ادامه داد: در مسیر رو به بالا آن را در.

“من امیدوار هستم که ما می رویم به آمار فاجعه بار در سطح ما ترس از” او گفت:. “امیدوارم ما در حال شروع به دیدن ثبات است.”

Lenko را تاکید می کند هر چند که تا کنون از آن است که تنها اندکی روند در جهت مثبت.

که گفت:, اگر چه هر دو شارما و Lenko گفت شده اند وجود دارد برخی از موفقیت های قابل توجه در رابطه انتقادی بيماران بد حال.

“نکته اصلی این است که همه ما باید بداند که ما تا به حال موفقیت های ما تا به حال بیماران برای زنده ماندن و به خانه ما تا به حال بیمارانی که به شدت بدحال زنده ماندن و رفتن به خانه” شارما گفت.

Lenko گفت که او را دیده می شود برخی از موفقیت های قابل توجه در بخش های مراقبت ويژه. او گفت که تا کنون این بوده است فوق العاده سخت به بیماران خاموش هواکش هنگامی که آنها تا به حال برای رفتن بر روی آنها. اما او گفت که تا کنون حدود پنج بيمار شده اند قادر به تنفس لوله برداشته و یکی از آنها حتی به خانه رفته.

او گفت که او در زمان مراقبت از یک انتقادی-بیمار بیمار به مدت هفت روز و زمانی که کادر پزشکی شد و در نهایت قادر به حذف خود لوله تنفس بیمار او تشکر فراوان.

“آن اشک را به چشمان من” Lenko گفت. “این یک پیروزی کوچک… هر کس طول می کشد افتخار بزرگ در آن پیروزی.”

هر دو Lenko و Sharma روشن ساخته است که این پیروزی ها مهم نیست چقدر کوچک ممکن نخواهد بود بدون خستگی ناپذیر کار یک تیم کامل از افراد است.

“کادر پرستاری این درمانگران تنفسی به اورژانس و پزشکان و چند انضباطی تیم باید همه با هم کار کرده و واقعا پا به چالش” شارما گفت. “این انرژی را توسعه داده است که به ما اجازه داده است برای ایجاد نوآورانه آمادگی.”

شارما به طور خاص می خواستم با تشکر از کار استفانی Rarig و چاد مقابله هر دو پرستار ICU عملیات مدیران در بیمارستان مشغول به کار در و ریه دکتر پل Arkless.

“خسته کننده است اما این شادی” شارما گفت: از کار او و بقیه تیم در حال انجام است.

شاید مثبت ترین اخبار, چند, نیست, اخبار در همه. آن گزارش شده است در تمام طول که اکثر افرادی که با COVID-19 قادر به بازیابی در خانه اگر آنها به دقت نظارت بر علائم و تا کنون باقی می ماند که درست است Lenko گفت.

“اکثریت مردم خواهد بود و دوره نقاهت بعد از, صفحه اصلی,” او گفت:. “ما شاهد تعداد زیادی از بیماران بهبود می یابند. من نوشته ام سه یا چهار بازگشت-به-کار یادداشت این هفته است.”

رسیدن به پاتریک Kernan در 570-991-6386 و یا در توییتر @PatKernan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>