Mass: فیلمی که بخشش پس از قتل عام در مدرسه ای در ایالات متحده را بررسی می کند Ents & Arts News

[ad_1]

در روز تیراندازی در مدرسه پارکلند در فلوریدا، روز ولنتاین در سال 2018، فران کرانز بازیگر نیز مانند بسیاری دیگر در تلاش است تا این مزخرفات را معنا کند.

چهارده دانش آموز و سه معلم در این قتل عام جان باختندکسانی که خیلی وقت پیش آمدند: کلمباین، آرورا، ویرجینیا تک، سندی هوک. همین چند هفته پیش، چهار دانش آموز پس از یک کشته شدند یک همکلاسی در دبیرستان خود در نزدیکی دیترویت تیراندازی کرد در میشیگان

کرانز که احتمالاً در آن زمان به خاطر بازی در نقش تافر برینک در مجموعه درام علمی تخیلی Dollhouse و همچنین فیلم‌هایی از جمله جنگل و دهکده شناخته می‌شود، برای سفارش کتاب‌هایی در مورد قتل عام آنلاین شد. او گفت که پس از پدر شدن برای اولین بار در سال 2016، تیراندازی در پارکلند او را به شدت تحت تاثیر قرار داد که او نمی توانست کاری انجام ندهد.

تصویر:
در یک مراسم مذهبی، دو گروه از والدین – جیسون آیزاکس و مارتا پلیمپتون (تصویر) و رید برنی و آن داود – سال ها پس از فاجعه ای که زندگی آنها را از هم پاشید، با هم ملاقات می کنند. عکس: Bleecker Street / Sky UK

این تراژدی کاتالیزوری برای اولین کارگردانی او، Mass شد. یک داستان خام و دردناک صمیمی در مورد دو گروه از والدین که پس از چنین تیراندازی با هم آشنا می شوند. با حضور جیسون آیزاکس، مارتا پلیمپتون، آن داود و رید برنی، این اکشن تقریباً به طور کامل در یک اتاق است. فقط چهار نفر دور یک میز نشسته اند و صحبت می کنند.

این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در ژانویه 2021 به نمایش درآمد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و در دسامبر جایزه روح مستقل رابرت آلتمن را دریافت کرد، جایزه ای که به بازیگران، کارگردان و مدیر بازیگران فیلمی اهدا شد که قبلاً توسط افرادی مانند برندگان اسکار Moonlight و برندگان اسکار اهدا شده بود. نور افکن.

کرانز به اسکای نیوز می گوید که از طریق مسا می خواست موضوعات بخشش و آشتی را کشف کند. احساساتی که برای کسانی که با تاریک ترین موقعیت ها روبرو هستند ممکن است دستیابی به آنها غیرممکن به نظر برسد.

او گفت: “من می خواستم باور کنم که آنها ممکن هستند – آنها در زندگی خودم، در زندگی خانواده ام و در جهان ممکن بودند.” «ما آنقدر در کشورمان این عکس‌ها را داریم که مثل این والدین جدید در ذهنم بود و آزارم می‌داد. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ و بنابراین من این فیلم را از بسیاری جهات امتحان کردم، فقط برای اینکه احساسات خودم را در مورد موضوع بخشش تجربه کنم.”

کرانز همچنین از کمیسیون حقیقت و آشتی آفریقای جنوبی الهام گرفته است، یک نهاد عدالت ترمیمی که در سال 1996 برای بررسی موارد نقض حقوق بشر پس از پایان آپارتاید، به ریاست آن مرحوم تأسیس شد. دزموند توتوو پروژه بخشش.

او می گوید: «احساس می کردم که می خواهم با این داستان ها کاری انجام دهم. اما من آفریقای جنوبی نیستم و نمی‌دانستم چگونه می‌خواهم چنین کاری انجام دهم… [then] در روز تیراندازی در پارکلند، آنقدر شوکه شدم که به آمازون رفتم و فقط چند کتاب در مورد تیراندازی های دسته جمعی در آمریکا سفارش دادم. فقط فکر کردم باید بفهمم اینجا چه خبر است.

«این همان چیزی است که این نوع دو سال، اساساً خواندن چیزی جز موضوع را آغاز کرد. و به نقطه‌ای رسید که لحظه‌ای بود، مخصوصاً در حوالی خواندن درباره فاجعه در آن [Sandy Hook]به خاطر سن این بچه ها … گریه کردن جلوی لپ تاپ خیلی احساسی بود.»

کرانز می‌نویسد و صحنه‌های عبادت را بازنویسی می‌کند، او می‌گوید، و متوجه می‌شود که دیالوگ «بیش از حد مؤدبانه، بیش از حد مؤدبانه… بیش از حد بی‌ادب» بود. اما این کاری بود که او احساس می کرد باید انجام دهد و می دانست که باید انجام دهد.

در یک مراسم مذهبی، دو گروه از والدین - رید برنی و آن داود، و جیسون آیزاکس و مارتا پلیمپتون - موافقت می‌کنند که سال‌ها پس از فاجعه‌ای که زندگی آنها را از هم پاشید، در خلوت صحبت کنند.  عکس: Bleecker Street / Sky UK
تصویر:
اکشن فیلم عمدتاً در یک اتاق اتفاق می‌افتد، جایی که چهار پدر و مادر می‌نشینند و صحبت می‌کنند. عکس: Bleecker Street / Sky UK

«من قبلاً سعی کرده‌ام چیزهایی بنویسم و ​​هرگز جسارت یا عواقب انجام کاری را نداشته‌ام. اما لحظه ای بود که احساس کردم باید این فیلم را بسازم، زیرا این همه فایده چیست؟ معنی این همه احساس چیست؟ چه فایده ای دارد که همه اینها را بخوانم و در مورد زندگی شخصی بسیاری از خانواده ها، فرزندان، معلمان، والدین یاد بگیرم… فقط باید کاری می کردم.»

به عنوان بخشی از تحقیقات خود، داود (داستان ندیمه، موروثی، تطبیق) کتاب «حساب یک مادر: زندگی پس از تراژدی» نوشته سو کلبولد، مادر دیلن کلبولد، یکی از عاملان قتل عام در دبیرستان کلمباین در سال 1999.

او تاریخ غیرقابل تصوری را تجربه کرده بود [my character] زندگی لیندا، در اصل، به این دلیل است که پسرش تیرانداز بود، به بسیاری دیگر شلیک کرد و جان خود را گرفت. بنابراین آن را خواندم [but] من در اینجا متوقف نشدم زیرا فیلمنامه قدرتمند و کافی بود.”

فرانتس کرانز کارگردان دسته جمعی و با بازی مارتا پلیمپتون، جیسون آیزاکس، آن داود، رید برنی در جوایز همیلتون پشت دوربین در لس آنجلس در 13 نوامبر 2021. عکس: AP / Faye Sadou / MediaPunch / IPX
تصویر:
LR: فران کرانز کارگردان دسته جمعی با ستارگان Plimpton، Isaacs، Dowd و Bernie. عکس: AP / Faye Sadou / MediaPunch / IPX


علیرغم بحث های شدید بر سر قوانین اسلحه در ایالات متحده، هیچ سیاستی در ماسا وجود ندارد. کرانز گفت: “این نمی تواند یک بحث باشد، و من فقط باید از دیدگاه انسانی به آن نزدیک شوم و داستان انسان هایی را بگویم که از طریق درد تلاش می کنند تا به مکان بهتری برسند.”

«اگر بتوانیم روی ارتباط همدلانه با مردم تمرکز کنیم، می‌توانیم راه دیگری پیدا کنیم یا می‌توانیم خود را در جایی بیابیم که حل برخی از این مشکلات آسان‌تر است، زیرا برخلاف رویکرد خصمانه، از محل دلسوزی به یکدیگر نزدیک می‌شویم. از: شما دارید کار اشتباهی انجام می دهید و باید متوقف شوید.

پلمپتون (The Goonies، Beautiful Girls) و ایزاکس (فیلم های هری پاتر، OA، هتل بمبئی) نقش گیل و جی، والدین یکی از قربانیان را بازی می کنند.

«تا زمانی که آن را خواندم [the script] اول، واضح بود که جهان به طرز باورنکردنی تقسیم شده است، “ایزاک به اسکای نیوز گفت.” ترامپ رئیس جمهور آمریکا بود و از شراب به عنوان ابزار استفاده می کرد و بریتانیا با برگزیت تقسیم شد. [Mass] فیلمی در مورد افرادی است که زندگی آنها متوقف شده است زیرا آنها در اثر نفرت، گناه و کینه فلج شده اند و برای آن مسموم شده اند. و نوعی درخواست ارتباط انسانی بود.

این یک موضوع جسورانه و جسورانه است که می خواهید داستانی را تعریف کنید، اما آنقدر شخصی و انسانی ساخته شده است. [it] در همان زمان که من این عنصر جذاب را داشتم، به شدت می خواستم بدانم بعد چه اتفاقی افتاد. چهار نفر وارد اتاق می شوند. من این احساس را دارم که ممکن است اتفاق وحشتناک یا شگفت انگیزی رخ دهد.”

https://www.youtube.com/watch?v=Smtvs76b7Rw

او می‌گوید این یک فیلم است، اساساً «در مورد چهار نفر که صحبت می‌کنند». «این هیچ جلوه‌های ویژه، کوه یا بیگانگان ندارد. این چهار انسان هستند که شدیدترین تعامل را دارند.

ایزاکس می گوید امیدوار است که تماشاگران با این تصور که «مسا» یک فیلم تیراندازی مدرسه ای است، «گمراه نشوند». او گفت: «این واقعاً ربطی به آن ندارد. «این اتفاق سال‌ها قبل از فیلم افتاد. ما زوجی هستیم که ازدواجمان متوقف شده است، زندگی ما متوقف شده است و می‌خواهیم بتوانیم به جلو حرکت کنیم… فکر نمی‌کنم این موضوع مربوط به افرادی باشد که این اتفاق برای آنها افتاده است.”

پلمپتون مخالف است. او گفت: «ما دیدگاه متفاوتی داریم. اما آنها قبول دارند که موضوع اصلی فیلم حرکت رو به جلو در مواجهه با تراژدی وصف ناپذیر است.

ایزاکس می‌گوید: «این ویژگی‌های جهانی را دارد، در صورتی که به نظر خیلی پرمدعا به نظر نمی‌رسد». “این به هر کسی که زندگی اش با نفرت، تفرقه یا این ایده که شخص دیگری مقصر است، مختل می شود صحبت می کند.

پلمپتون افزود: “غم و اندوه”.

عبادت برای اندوه و حرکت به جلو است: چهار نفر که در یک اتاق نشسته اند صحبت می کنند.

جدول در سینماها و اسکای سینما 20 ژانویه اکران می شود

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksiVodafone Mobil Ödeme BozdurmaYabancı Dizi İzlebirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısıTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenmeperabetsekabetbetnanobetgarantibetsat