ماسک به سرقت رفته از شیر مجسمه در خارج از شیکاگو هنر موسسه

Category: تایمزلیدر No comments

شیکاگو (AP) — کسی ظاهرا مورد نیاز واقعا یک ماسک محافظ.

با توجه به یک ماسک adorning یکی از نمادین شیر مجسمه در نزدیکی Michigan Avenue, ورود به هنر موسسه ناپدید شد و حدود 24 ساعت پس از آن اعمال شد.

خبر خوب برای شیر ، روز جمعه بعد از ظهر آن را به یک ماسک جدید مانند یکی دیگر شیر نزدیک است. اما آن را سخت تر برای دزد به سرقت آنها ماسک جدید و یک در دیگر شیر ها در حال حاضر برگزار شد با کابل است که بسیار سخت تر برای برش.

پلیس در حال بررسی سرقت و به دنبال دو مرد که یک گارد امنیتی دیدم از یک شورلت صعود بر روی یکی از اساسنامه و برش ماسک از شیر ،

در مقیاس بزرگ ماسک های نصب شده در اوایل روز شنبه به یاد مردم به دنبال یک ایالت دستور آغاز شده است که جمعه نیاز مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی در طول coronavirus بحران است. پیکاسو مجسمه در نزدیکی دیلی پلازا نیز با پوشیدن یک.

این شیرها استفاده می شود برای پوشیدن سر دنده. آنها sported توله کلاه در سال 2016 زمانی که تیم برنده سری جهانی و خرس کلاه دو بار قبل از این تیم دو سفر به سوپر باول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>