Martz قطع خدمات به نیویورک و فیلادلفیا تمدید

Category: تایمزلیدر No comments


 Martz buses to remain idle during pandemic.

Martz اتوبوس به بیکار باقی می ماند در طول بیماری همه گیر.

ویلکس-بار ، — با Martz گروه روز دوشنبه اعلام کرد که آن را ادامه خواهد داد به توقف خدمات برنامه ریزی برای شهر نیویورک و فیلادلفیا برای هم بودن.

در بیانیه ای که در Martz گروه وب سایت این شرکت گفت: “همانطور که همه ما انجام بهترین های ما برای انطباق با زمان همه گیر و به دنبال راهنمایی از فدرال و دولت های ایالتی Martz ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و ارائه به روز رسانی به مشتریان ارزشمند خود را به عنوان تغییرات در خدمات رخ می دهد.”

در 25 مارس این شرکت تصمیم به قطع خدمات برنامه ریزی و به شهر نیویورک و فیلادلفیا به مدت دو هفته آغاز روز شنبه, مارس 28.

در گسترش قطع خدمات این شرکت در بیانیه ای گفت: “ما عذر خواهی برای مشتریان وفادار که باید در پیدا کردن جایگزین استفاده از سفر در این زمان و با تشکر از شما برای صبر و شکیبایی شما و پشتیبانی. ما مشتاقانه منتظر خدمت به شما دوباره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اسکات هنری شرکت رئیس جمهور گفت: بدون تاریخ بوده و هدفمند به راه اندازی مجدد سرویس, اما او گفت: “خوش بینانه تاریخ” 4 مه به عنوان یک احتمال بسته به وضعیت با COVID-19 بیماری همه گیر.

در مارس 25, بیانیه منتشر شده این تصمیم به قطع خدمات به نیویورک و فیلادلفیا شامل این:

“در پرتو هدایت از دولت فدرال است که افراد ترک شهر نیویورک مترو منطقه باید خود قرنطینه به مدت 14 روز به سرعت گسترش COVID-19 ویروس و از فراوانی احتیاط Martz را قطع برنامه ریزی شده خدمات به شهر نیویورک و فیلادلفیا برای دو هفته.

هنری گفت: اطلاعات بیشتر خواهد بود ارسال شده در Martz گروه وب سایت به عنوان مورد نیاز است.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>