Luzerne County شروع به توسعه اخراج طرح


 Pedri File photo

Pedri

فایل عکس

Luzerne County دولت آغاز شده است در حال توسعه یک طرح برای پتانسیل اخراج است که می تواند اثر را اواخر این ماه با توجه به یک ایمیل county مدیر C. David Pedri ارسال شده به شورا در هفته گذشته.

قبل از تحمیل اجباری اخراج شهرستان قصد دارد به ارائه کارکنان غیرضروری دفاتر گزینه را داوطلبانه furloughs شروع آوریل 17, ایمیل گفت.

اگر غیر داوطلبانه اخراج هنوز هم ضروری نهفته کارکنان را متوقف و پس از مارس 23 Pedri نوشت و اشاره کرد هر دو تاریخ انتخاب شدند و بر اساس حقوق و دستمزد دوره.

دولت در حال بررسی هر دو اتحادیه و nonunion موقعیت های بالقوه furloughs.

Pedri شورای گفت دولت آغاز گفتگو در مورد پتانسیل اخراج پنج شنبه با اتحادیه های کارگری به نمایندگی غیر ضروری کارگران است.

تصمیم گیری در مورد اخراج هستند “فوق العاده دشوار است” اما ممکن است لازم باشد او نوشت.

“با توجه به حوادث فوق العاده ای از COVID-19 گیر این شهرستان تعیین کرده است که کاهش نیروی کار کمک خواهد کرد که برای حفظ سلامت کارکنان و ایمنی و همچنین دیدار با چالش های اقتصادی که در ماه های آینده به ارمغان خواهد آورد” Pedri نوشت.

به دلیل برنامه ریزی است که هنوز در مراحل اولیه دولت قادر به ارائه یک لیست از نهفته مواضع او گفت امیدوار به ارائه به روز رسانی به شورا.

دولت به تازگی مطلع نزدیک به 9,000 کارکنان دولت در مشاغل است که نمی توان به طور کامل از راه دور که آن را متوقف خواهد شد و پرداخت آنها ارائه گزینه ای را برای آنها را به استفاده از تعطیلات و یا دیگر تعلق روز برای ادامه پرداخت می شود و یا به فایل برای بیکاری.

چند پنسیلوانیا, شهرستان تحمیل کرده اند اخراج با استناد به انتظار درآمد کاهش توجه به کروناویروس و موقت کاهش وظایف کار به عنوان برخی از خدمات غیر ضروری هستند به حالت تعلیق و یا کوچک به منظور کاهش تماس انسان با توجه به گزارش منتشر شده.

در میان شهرستانهای استان اعلام کرد که اخراج تا به امروز بر اساس اخبار و گزارش: Berks, کربن, Dauphin, نیویورک و Westmoreland.

در پاسخ به Pedri ایمیل, شهرستان, عضو شورای والتر گریفیث خواسته Pedri اگر کارکنان علاقه مند و داوطلبانه می کردند جمع آوری بیکاری و اگزوز تمام زمان پرداخت کردن.

Pedri گفت: این شهرستان است که نیاز به کارکنان خود را به استفاده از زمان تعلق. در این سوال از بیکاری Pedri گفت: شهرستان انسانی منابع مطلع شد توسط یک County کمیسیون انجمن پنسیلوانیا وکیل است که یک کارمند واجد شرایط برای بیکاری اگر آنها را داوطلبانه اخراج.

“بدیهی است که ما نمی توانیم هیچ گونه تضمینی در خصوص بیکاری واجد شرایط بودن اما آنها باید قادر به جمع آوری” Pedri نوشت.

Pedri آگاه بود, شورای شهرستان در آخرین جلسه مجازی مارس 31 که او خواسته بود منابع انسانی برای شروع بررسی پتانسیل اخراج. او گفت هیچ شرکت قصد دارد که در آن زمان بر اساس “موفقیت از راه دور کار می کند.”

گریفیث را مطرح کرده و این موضوع از اخراج در آن جلسه گفته شده است دریافت استعلام از شهروندان در مورد عدم شهرستان furloughs. گریفیث در آن زمان گفت: او نه برابر از راه دور کار اگر کارکنان قادر به انجام یک مقدار کافی از وظایف از خانه.

در پاسخ به coronavirus Pedri حال اجرا یک استخدام یخ و گفت: کارکنان جدید خواهد بود محدود به ضروری مواضع از جمله 911 telecommunicators, زندان تادیبی افسران و کودکان و جوانان caseworkers.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de