خوش شانس twist of fate منجر به پیدا کردن طلا از یک عمر

Category: کارما No comments

اگر شین پادشاه را لغو نکرده اکتشاف سفر او نمی خواهد که جرأت به یک نقطه جدید خود را که در آن او در بر داشت این نادر سکه طلا.

Mr پادشاه تغییر طرح تا به حال یک نقره و یا طلا پوشش به عنوان او در سراسر تصادفا یک سال 1909 نیمه مستقل ساخته شده از 22 قیراط طلا در یک مکان جدید با آشکارساز فلز در جنوب غرب است.

“در واقع من زنگ زد my mate به تشخیص بروید و او لغو بنابراین من سعی کردم یک نقطه جدید و من حفر کردن فقط در بوسلتن, Western Australia,” او گفت:.

Mr پادشاه گفت که او در بر داشت آن را “بسیار نزدیک به مرکز شهر” در نزدیکی های قدیمی قطار خط است که در یک منطقه محبوب برای آشکارسازهای فلزی برای پیدا کردن آثار زیرزمینی.

“من می دانستم که من می خواهم پیدا کردن یک, یک روز اما نه در عرض یک هفته از خرید جدید من آشکارساز.”

Mr پادشاه گفت: ارزش پیدا احتمالا جبران هزینه های آشکارساز.

“این کتاب می گوید: برای نعناع mint condition آن $4,000 بنابراین من قرار دادن آن در حدود $1500 تا شاید از $2,000 اما من نمی گرید سکه, من نمی دانم که در آن برای شروع است.”

“من به روز رسانی در هفته گذشته [و] جدید فلزیاب شد $900 — پس این سکه را در حال حاضر پرداخت کردن آشکارساز فلز.”

نعناع پیدا کردن

در سال 1909 نیمه مستقل بود و تنها ضرب دو بار — یک بار در پرت و یک بار در ملبورن — و این سکه است که از پرت اجرای 44,000 سکه.

استرالیا نادر سکه متخصص اندرو Crellin گفت: نیمه مستقل بود به ارزش 10 شیلینگ — و یا در اطراف یک هفته دستمزد.

سکه های ویژه سر از شاه ادوارد هفتم و تصویر قدیس حامی انگلستان, سنت جورج و اژدها.

“نیمی از حکمرانان ساخته شد با توجه به مقدار از مردم در اقتصاد و حکمرانان ساخته شد با توجه به مقدار طلا در زمین” آقای Crellin گفت.

سکه شد ارز معتبر در استرالیا و انگلستان است.

موفق باشید با نام تجاری جدید detector

Mr پادشاه گفت که او و دوستان او اغلب در سفر به شهرهای مختلف به دنبال آثار از گذشته است.

“ما فقط نگاه کردن, پیر شهرها در نقشه های گوگل و خاموش ما به آن شهر برای روز و به اطراف نگاه کنید و ببینید که چه ما می توانیم” او گفت:.

Mr پادشاه شده بود تشخیص فلزی برای دو سال و سکه این کشف توسط یکی از علاقه مندی های خود را همراه با یک جنگ جهانی اول مدال او در بر داشت و قادر به پیگیری کردن گذشته زندگی نسبی گیرنده.

او گفت: با وجود این سکه را به مقدار قابل توجهی او تا به حال هیچ برنامه ای برای فروش آن است.

“اگر شما آن را به پرت نعناع آنها به شما یک مورد را برای شما به قرار دادن آن در اما اگر من می خواهم به فروش آن من می توانید آن را به یک گریدر و او می تواند به درجه آن و قرار دادن قیمت در آن” آقای شاه گفت.

“من جمع آوری سکه بنابراین این اولین سکه طلا برای جمع آوری و آن را هرگز به ترک مجموعه من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>